Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 357
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pratite Šešeljev twitter nalog u vezi ovoga, nećete zažaliti. 

@Morph nema bogznakakva ovlašćenja kao preCednik, žao mi ga je po malo ... but lepo je to objasnila Vesna KLIK ili KLIK ili KLIK

A da mi ne izađemo sutra na izbore, pa ne pobedi nijedan (pošto nam nema sreće ni sa jednim), damo zemlju u arendu pa na pecanje :cesces:

Zakačene slike

Ivica Dačić je prvi potpredsednik vlade i ministar spoljnih poslova, a potpredsednica vlade i ministarka građevine, saobraćaja i infrastrukture je Zorana Mihajlović.

Rasim Ljajić biće potpredsdnik vlade i ministar trgovine, telekomunikacija i turizma. Četvrto potpredsedsedničko mesto u vladi biće Kori Udovički koja je izabrana i za novu ministarku državne uprave i lokalne samouprave.

Novi-stari ministar finansija je Lazar Krstić, a za ministra privrede izabran je Dušan Vujović.

Kadrovi Socijalističke partije Srbije u novoj vladi su ministarka poljoprivrede i zaštite životne sredine Snežana Bogosavljević-Boškovići i ministar energetike i rudarstva Aleksandar Antić.

Funkciju ministra pravde obavljaće Nikola Selaković, ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Srđan Verbić, a ministar zdravlja je Zlatibor Lončar. Ministar kulture i informisanja ostaje Ivan Tasovac.

Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja je Aleksandar Vulin, a ministar odbrane Bratisalav Gašić.

Na čelo Ministarstva unutrašnjih poslova dolazi Nebojša Stefanović, a ministar omladine i sporta ostaje Vanja Udovičić.

Za ministre bez portfelja izabrani su Velimir Ilić i Jadranka Joksimović.

http://nsportal.info/home/srbija-dobila-novu-vladu/

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Slina ministar omg usraću se :lol:

Pa ono, realno ne očekujem ništa posebno da će Vučić napraviti sa ovim timom. Prodaja telekoma mi je bila očekivana (jer ko će više da nam daje pare na lepe oči) a što se energetike tiče tu bi morali da urade ozbiljan posao i da nađu ozbiljnog partnera koji bi sutra investirao u energetiku.

Nadam se da neće ponoviti glupost sa NIS-om i Južnim tokom i da će zadržati kontrolni paket akcija. Najveći problem ove vlasti i svake sledeće će da bude da smanji broj zaposlenih u javnom sektoru. Ako budu radili kao ove vlade do sada, otpusti ove što nisu tvoji i zaposli svoje biće samo još gore. Ne treba uvoditi nikakve zabrane zapošljavanja, samo treba videti gde su stvarni viškovi zaposlenih i ko prima državnu platu a ne radi ništa jer takvih ima podosta. Obavezno smanjiti broj vladinih agencija, naknade za silne upravne odbore, smanjiti gomilu zaposlenih po lokalnim samoupravama i njihovim komunalnim preduzećima.

Tu bi realno morali da počnu, osim ako čitav Vučićev ekspoze nije jedna lepa bajka za decu u Srbiji a bojim se da je to u stvari to. Žvake za ludake. Tek kada se reši problem glomaznog javnog sektora, onda mogu da krenu da reformišu zdravstvo, prosvetu, policiju i ostalo. Jer realno su nam država i društvo skurcani na najniže grane da smo rame uz rame sa onima koje smo nekada smatrali bedom.

I da, jebo ih Beograd na vodi eno im pola Srbije na vodi pa nema akcije ko onomad u Feketiću :roll: jbga zemljaci, što vas nije poplavilo pred izbore...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Evo  i  ja  ..Tipujem  na  vecu  izlaznost,bice  toplo  vreme,recimo 65  procenata..

SNS 35..toliko  su  i  imali,ne  verujem  u  povecanje broja glasaca

SPS 8 do 10

DS veruj  da  mislim  da  ce  tesno  preci  cenzus 5

SRS  zivnula,njima  dajem  5

DSS i ti  njeni  desni isto  5

Radulovic ako  predje  cenzus na  konju  su

Liga samo  u  Vojvodini  mozda  5

Nacionalne  manjne prolaze  po  zakonu,a  PUPS je  sa SNSom..

Nevazecih  oko  5  procenata

ps..nisam  uspela  da  -otkrijem- tipku  za  procente :blush:

 

pps. Cedi  i  onima  ne  dajem nikakve  sanse..

Izmenjeno od strane člana luminica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Da ne pričam o agoniji zvanoj "glasanje"...od 6.30 jutros stari stric (83 godine) jedva dočekao da ide na glasanje!!
Ustao, ranom zorom, obrijao se i "hoćemo ić' sad' na glasanje?" 

:ajme:  :ajme:

E nećemo! Doći će vam komisija...ko će vas gurati po ovoj kiši u kolicima do tamo?? 
Do 15.30 je sedeo u sakou, košulji i kravati i čekao ih!! 
Bromazepam radi svoje..on "kljuca" al ne odustaje...na kraju ode da "opruži noge" u očaju što ih nema...

Sav srećan dočeko celu delegaciju...ženskom delu komisije sve ljubi ruke od sreće što su došli!! 

:ajme:  :ajme: 

Malo čas ode na spavanje i sav srećan govori-"E tako, fino sam glasao..."

(...jako fino si glasao !!!! ..ali ćutim)...na to moja snaja tokom jedenja palačinki govori-onaj broj koji ste zaključili toliko palačinki vam pripada! :hhh::hhh: 
....... panika .......!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moj tip je bio da će cenzus (ako izuzmem manjinske stranke) preći SNS, SPS, SRS, DS i DSS-Dveri. Izgleda da će i Radulović preći cenzus a možda i LDP-LSV-SDS.

Jebo mamu mali debeli opet najviše profitirao :hhh:

edit: inače Radikalima nisam davao ovako dobar rezultat, mislio sam da će biti oko 5%

Izmenjeno od strane člana Turkmenbashi
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...