Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Pitam se šta su Grci skrivili verujućim ljudima i njihovim prijateljima... niko im ne čestita nijedan veliki praznik. Kad dođe praznik po novom kalendaru svi ga čestitaju katolicima. Grci nisu katolici. Kad dođe praznik po starom kalendaru, svi ga čestitaju pravoslavcima. Grci, premda uslovno jesu pravoslavci, ne obeležavaju praznike po starom kalendaru.

Ja bih ovom prilikom posebno čestitao praznik Grcima. Καλό Πάσχα!

I, naravno, svima vama ostalima koji ga obeležavate danas, srećan Uskrs!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • Odgovori 392
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Jaoooo  Jaoooo Jaoooo   Dokle ću ja da izigravam lošeg policajca     Danas mi stigne opomena, jer u Inđiji nije plaćeno parking mesto.  Iznos nešto preko 1015,00 dindžosa...    I popizdim,

Danima mi je majka neraspoložena preko telefona kad se čujemo i počela sam da brinem šta se dešava... Juče je zovem da čestitam 8. mart i osetim po glasu da je plakala pre toga... nije mi dobro...

1.   - "Je l' ok da mi nedostaješ kad odeš preko?" - "Kontam da jeste.. Je l' ja sad treba da kažem kako ćeš i ti meni.." (njegova šala u pokušaju) - "Nemoj da usereš momenat. Samo ćuti i zagrli m

Zakačene slike

Mislim da sam jedina osoba u bližem i daljem okruženju koja je prevalila tridesetu, a ljudi joj se i dalje redovno izvinjavaju kad pred njom žele da opsuju ili uopšte kažu neku "ružnu" reč. To poprima komične razmere, a pomalo počinje i da me nervira. U goste nam dođe jedanaestogodišnja devojčica i ljudi se pred psovku izvinjavaju meni umesto njoj. "Da izvine M..." :lol: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Definitivno hejtujem povšne ljude, a i žene. 

No, oni ne znaju bolje. No.. sebi će dati za pravo da baljezgaju, ne zapitavši se šta je uzrok. 

Čuvena priča o tome, čije govno ''lepše diSmr''. 

 

PozdravČek od seljanke - građanke sveta :lazy: 

I namerno promaših temu, jer bio ovo trebalo da bude zaključak, uz obrazloženje. 
Tako da.. ipak može da bude tu - gde je. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Razmišljam već danima o tome kako me čeka žestoka školska godina....kako mi se povremeno javi misao-da li si ti normalna i šta ti je to trebalo??!!
Onda se saberem i pa kažam sama sebi-nisi ti tako jako smotana-moći ćeš ti to...

Zaista ću imati dinamiku od septembra...ako preživim javim se :hhh:  :hhh:  

Valja mi se doooobro odmoriti na ovom godišnjem odmoru. 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gledam ove radne ljude, kako su neumorljivi. Rade, guraju, ne znaju za drugo. ne brine ih klima, ne brinu ih nemoguci uslovi, rade... Ne znaju za drugo, a mora se i zaraditi... Neki nece ni na more, nece zaraditi toliko...Drugi ce na more... Sa mnogo manje posla, iskustva, talenta. Cak i pameti. 

Interesantno... sve sto dobijes od zivota, smatras da si zasluzio i da ti pripada...

Rade ljudi, ne kukaju za toplotu, briga ih za Grke i za cenu eura. Zapale cigaru, popricaju, uvece se popiti pivo... Odmoriti... Sutra je opet novi dan!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gledam ove radne ljude, kako su neumorljivi. Rade, guraju, ne znaju za drugo. ne brine ih klima, ne brinu ih nemoguci uslovi, rade... Ne znaju za drugo, a mora se i zaraditi... Neki nece ni na more, nece zaraditi toliko...Drugi ce na more... Sa mnogo manje posla, iskustva, talenta. Cak i pameti. 

Interesantno... sve sto dobijes od zivota, smatras da si zasluzio i da ti pripada...

Rade ljudi, ne kukaju za toplotu, briga ih za Grke i za cenu eura. Zapale cigaru, popricaju, uvece se popiti pivo... Odmoriti... Sutra je opet novi dan!

​Jadni  oni,bas  mi  ih je zaoStrasno  je  ne  znati  za  bolje,strasno  je kad  ne smes  ili  ne  mozes da kazes da  nisi rob,strasno  kad ne znas ni sta  se desava u  tvom  komsiluku,kad  ti  je  jedino  zadovoljstvo  u  zivotu  jedno pivo  uvece.. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Postoje žene koje su fajteri, borci u pravom smislu te reči...

i ja im se divim

i srećna sam što ih poznajem

ulivaju toliko pozitive, toliko dobrih vibracija i energije

da se pred njima postidiš i nema šanse da misliš o lošim stvarima...

Kraj njih se osećaš jako i sigurno u svoje misli i dela...

Moje kume, moja dva borca :srce: :srce: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

​Jadni  oni,bas  mi  ih je zaoStrasno  je  ne  znati  za  bolje,strasno  je kad  ne smes  ili  ne  mozes da kazes da  nisi rob,strasno  kad ne znas ni sta  se desava u  tvom  komsiluku,kad  ti  je  jedino  zadovoljstvo  u  zivotu  jedno pivo  uvece.. 

​Ne verujem da se oni osecaju robom. To je zivot. Svet je takav. Ne bi da zalazim u slozeni sistem eksploatacije coveka nad covekom. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Ljudi van ovog našeg internet sveta često poznanstva i prijateljstva stečena u njemu uzimaju olako, jer "to nije pravo". Ne znam... ja se mnogo vezujem za ljude u svojoj blizini. A blizina mi je koliko u metrima toliko i u ovim našim kablovima  - ista - ili nekoga "skapiraš" ili ne. Ništa tu ne znači što smo se videli jednom ili nijednom, popili kafu ili pivo i otišli svojim putevima. Ako si čovek - meni si prijatelj. Jedan takav mi je otišao pre dva dana. I ostala praznina. I pogodila kao onomad odlazak jedne velike žene. Borio se sa opakom bolešću i borio se viteški, kidisao na vetrenjaču. Verovatno svestan da pobede nema, ali mač specifičnog smisla za humor koji je oko njega okupio armiju virtuelnih, ali itekako odanih prijatelja nije ispuštao iz ruke. Nije mogao, takav se rađaš. Poslednji pozdrav Zoranu Šestiću - Hogaru s Medaka.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I tako  Veco,vas  nema,sama  ovde  razmenjujem  misljenje  sa  nasim  forumasima,i  znas  ono  kad  pricaju   kako  su  muskarci  kad su  u  vecini navalentni,pa  napadaju  ppom,pa  flertuju,to  ti  je  cista  izmisljotina.Ovi  nasi  su   jako  fini,stidljivi ,ma ni  da  se  nasale,kamo  nesto drugo.Shumica  se  kao  malo  igra  forumskog proroka  i  to  je  to..nije  da  se  zalim,samo   da   podelim misli..:hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Juče je bio predivan dan! 
Skup jedne velike vesele porodice.

Od nas, koliko živi je u Srbiji, bilo je 35-o. 
18 opravdano odsutno. 

Ostalih 16 po belom svetu.

One koji nisu više sa nama ne brojim..oni su bili sa nama u mislima. :srce: 

Kako je lepo kada se porodica sastaje nekim drugim povodom da nije sahrana...je bično su to ili svadbe ili sahrane.

Mada obzirom koliko nas je...mislim da se više ni na svadbama nećemo sastajati..preveliki je to trošak :hhh: 

Ovako, lepo smo podelili "troškove"  druženja i svi srećni. 
Sestra je istina povukla deblji kraj jer je kod nje u kući..ali navika je čudo... svako je po malo pomogao i eto mnogo punih :srce: 

Najmlađim članovima smo objašnjavali ko je kome šta... :hhh:  

Ništa nisu zapamtili ali su se bar upoznali uživo sa rodbinskim vezama. :trep: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sama  sebi    se  divim,ne  da   sam  osmirglala nego  jednom...kad   zazmurim   i   lagano  predjem  prstima lepoje,glatko,bez imalo  neravnina.Odsekla  po merama  i  spojila  holsrafovima,jedna  klupa je  skoro  gotova.Izvadila  sam  ih  ponovo  ,da  ofarbam,samo  sam  htela  da  vidim  kako  izgleda.Kupila  sam  i  tockice,posto  je  prilicno  tesko,planiram  da  umesto  nogica  dole  budu  tockici..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...