Idi na sadržaj

Dame u Srbiji imaju prosečan dekolte?


Preporučene poruke

Srpski muškarci su posle objavljivanja mape veličina ženskih grudi na Targetmapu verovatno poželeli da odmah spakuju kofere i otputuju u Rusiju ili Skandinaviju. Ili makar do najbližeg susedstva, u Hrvatsku.

v202101p0.jpg

Nakon muškog ponosa, na red su došle ženske grudi - na sajtu Targetmap objavljeni su podaci koji naše žene po veličini brushaltera svrstavaju u zlatnu sredinu. Dodeljena im je prosečna veličina C, što u prevodu na srpski odgovara tek - trojci. Bolje od Srpkinja i njihovih "bliznakinja" kotiraju se, recimo, Hrvatice ili Slovenke, dok su ubedljivo "najbogatije" biste žena iz Rusije, Norveške, Švedske i Finske.

Čak ni Britanke, veli ovaj sajt, koje, ako je verovati trećoj strani tabloida "San" važe za veoma obdarene, ne mogu da pariraju hladnim Skandinavkama, piše "Press".

Ipak, estetski hirurg dr Milan Colić, kroz čiju je ordinaciju prošlo na hiljade devojaka za "Press" tvrdi da grudi naših žena u istraživanju Targetmapa nisu adekvatno procenjene.

"Objavljena mapa ima smisla, ali Srpkinje su iznad proseka i zaslužuju da budu u višem rangu, sa zemljama kojima je dodeljena veličina D", kaže dr Colić za "Press".

"Genetski, sve tamnopute žene imaju male grudi, Azijatkinje i Južnoamerikanke indijanskog porekla su daleko ispod proseka po veličini grudi. Crnkinje su u zlatnoj sredini, a tačno je da su Skandinavke i Ruskinje na prvom mestu. Srpkinjama pariraju Čehinje, Slovakinje i žene mediteranskog podneblja."

Dr Colić, ipak, kaže da Srpkinje i dalje najčešće povećavaju svoje ljubimice, za razliku od Brazilki, koje sve više ističu svoju pozadinu.

"Dok su devedesetih Srpkinje preterivale u napumpavanju grudi, danas su njihovi zahtevi podnošljiviji. Sugerišemo im da ih uvećaju u skladu sa proporcijama tela", objašnjava poznati hirurg.

(MONDO)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Statistike i proseci su mi (od)uvek išli na p(rosechni) živac.

Obično zamlaćivanje.

Te targetmape i procene:

da prosečna srpkinja ima prosečni sadržaj deKoltea..

da prosečan srbin ima prosečno ponosnu "centimetražu"

da prosečno srBche ima prosečnu visinu i kilažu

da prosečna srbska porodica ima prosečan stan, prosečne prihode, prosečne rashode, prosečan auto i prosečnu garažu..

su obično mlaćenje prazne slame.

Ja se na to uopšte ne obazirem.

Gledajući srpkinju u ogledalu (ok.. preciznije crnogorku, al' to mu dođe (is)to)

zaključujem..a na osnovu priloženog, da statistika i prosek u srbiji nema šta da traži. Jednostavno.. jer tu ništa ne važi.

Srbija je chudo.

Neviđeno.

Koje je nemoguće tek tako uprosečiti.

Imala bi ja tu štošta da reknem, da razvijem priču na široko i nadugačko, but.. zadržaću se na boobiSima i dekolteima.

Dakle.. uzNimo mene kao primer. Pogledaću srpskim pogledom sebe u mirroru on d wolu i videću šta?

Videću srpkinju koja je, sa sve deKolteom: ni iznad, ni ispod, a ni u sred označenog proseka.

Kako to?

Šta to sada ne znači, a šta znači?

To ne znači da nisam sneštena ni u jednu od grupa, već znači da me ima u svim grupama.

Moja grud je zaprepashchujuche flexibilna. Da.. daaa

*Kad se isprsim.. kad udahnem punim pluchima, a naročito kada u stomaku nosim svoje srpsko chedo, moja inače malena grud naraste do neslućenih velichina. I opravdanih oblina.

I Samanta Fox bi mi pozavidela.

*Kada nema potrebe.. a ni opravdanosti za oblinom i veličinom istih, moje poprsje se ponaša kao pristojno, nenametljivo i tada ima sasvim neupadljivi obim.

*Opet, ako se (kao recimo zadnjih dana) uvučem u sebe.. lajk puž u kuchicu, automatski se uvuku i boobisike.. jer glupo bi bilo da sam ja šćućurena u "kućici" a boobiZ mi se šepure po ulitzi.

Eto.

Ili sam ja neprosečna, pa me se ne može tek tako u šablone svrstati, ili smo mi srpkinje mimo svih tih statistika, i mimo svog tog sveta

(iznad/ispod)prosečnog.

Kakav crni prosek, ajte Target molim vas, brišite te mape ef5cb0f9.gif?t=1301986433.. ta nemojte da vam se neko zbog njih smeje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...