Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Ovih dana moje mace neprekidno spavaju i jedu.Baza im je u kotlarnici ispod cevi za grejanje je kutija iz koje izadju samo kad ogladne,onda se deru kao blesave.Zatim odspavaju ispod radijatora u dnevnoj ili na trosedu,a onda opet dranje,hoce napolje.Inace,bez roptanja su primile i izbeglicu bez doma,mada obicno ljubomorno brane svoju teritoriju.Kanda razumeju da je ova hladnoca vreme kad treba pokazati solidarnost.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • Odgovori 78
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ćerin pas...jedem a njemu ne dam!       

Mama  od  ovog  maceta  je  definitivno blesava.Vracam  se  iz  grada  i   komsinica skuplja  jabuke  na  ulici,pogledamo prema  dvoristu,macka  lezi i  doji   ih.Tako  joj  ja  kazem  da  ga necu  uz

Eh, da... ljubimac.  Ponovismo se istovremeno ti i ja. Ja imam svoju malu Lelu, Lelicu. Pre petnaestak dana je prosto ušetala u lokal kod ...khm ... osobe drage srcu mom i stala da se mazi. Pada

Zakačene slike

  • 3 godina kasnije...
On 1/14/2011 at 5:45 PM, Morpheus said:

Da li imate kućne ljubimce?

Posle brojnih pokušaja, da dečaci dobiju nekog ljubimca i neobičnih završetaka tih avantura, 

na kraju sam ja sama, bez nečije molbe popustila... 

Nisam sigurna šta mi je bilo u tom momentu, aliiii... popustila :beyond:

i posle priče jedne mlade ženice koja samo što se nije porodila, ne zna šta da radi sa mačkom u malom stanu kada dođe beba,

ja onako, kroz šalu... Pa, daj je meni... :uzbud:

I tako sam udomila jednog trogodišnjeg persijskog mačora, sa veeeelikim brkovima, poput ruskih generala :lol: 

Mnogo mi je sladak i voli da se mazi, spava kod mene i sav je paperjast,

pa sam baš onako... punog srca :srce: 

a kad bolje razmislim, jutarnju kafu sada pijem u društvu i njegovo prisustvo me smiruje... 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
Pre 22 sati, Smucalica said:

I tako sam udomila jednog trogodišnjeg persijskog mačora, sa veeeelikim brkovima, poput ruskih generala :lol: 

Mnogo mi je sladak i voli da se mazi, spava kod mene i sav je paperjast,

pa sam baš onako... punog srca :srce: 

Eh, da... ljubimac. :) Ponovismo se istovremeno ti i ja. Ja imam svoju malu Lelu, Lelicu. :srce:

Pre petnaestak dana je prosto ušetala u lokal kod ...khm ... osobe drage srcu mom i stala da se mazi. Padala je kiša, pa Ona nije imala srca da je izbaci. Pitala mene šta da radi, ja savetovao nošenje u stan misleći da je samo spase za to veče. Kad ono međutim, mače je u prvih par dana dobilo i granule i pesak i penjalicu i plan za sterilizaciju. :lol: Postalo je ljubimac Njene dece. Manjak prostora i vremena za još jednog ljubimca... udomiće je. Komšija se ponudi da je uzme i na kraju odustane... ponudim se ja kao rešenje. :)

Prevezemo je nas dvoje kolima kod mene, i eto... ljubimac. Jako mazna i umiljata micica koja obožava da lenčari kod mene u krilu. U momentima onog mačjeg igrajućeg ludila izgrebe i moje ekstremitete i kožnu fotelju i sve što stigne pa opet... izmorena glumi traktor u mom krilu. Kad se vratim s posla njenoj radosti nema kraja. Noću spava pored moje glave (jednako kao pored Nje dok je bila tamo), a ujutro me budi u pola šest "obeležavanjem teritorije" - trljanjem svog lica o moje. :lol: 

IMG_0608.jpeg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...