Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 141
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Družio sam se pola dana sa policijom i forenzičarima. Nepoznato lice ( ) nam je sinoć u tri ujutro "obilo prostorije" i "otuđilo" 22 hiljade novih dinara. Ja poslednji zatvorio, ja prvi otvorio loka

Morpheus, devojka za sve, otkucao odštetni zahtev za pljačku koja se dogodila pre neki dan. Menadžer, na kog je pala obaveza da isti nosi u policijsku stanicu, vraća se poslepodne neobavljenog posla.

Danas mi je pripala neslavna uloga da ugasim objekat u Temerinskoj u kom sam radio tačno 11 meseci i koji je obeležio jednu životnu prekretnicu za mene. Napisao sam poslednji izveštaj, ispraznio smeće

Bio juče onaj L(udi) D(inar)i danas kada sam se vratila sa posla, prihvatim se plaćanja računa e-bankarstvom ( to obožavam iako mrzim što moram da ih platim..al ajd...)

Otvorim svoj tekući račun i šok!

Neko čačkao po "dugmićima" i SVE promenio!! ( eee dokonog sveta!!!...svašta!!...meni glupavoj su našli...da menjaju!!!)

Gledam u onu njihovu stranicu i niš' ne prepoznaje...( a i ko mi je kriv kada sam plavušu!!!)

Klik tamo...nije...

Klik 'vamo...nije to to...

Klik tamo..klik vamo..klik..ma šta ja klikćem!!

Alooooooo podrška...

"Dobar dan, vidim da ste se jako lepo igrali sa sajtom banke...da li bi Vi sad bili tako ljubazni kao što zvučite, pa mi objasnite gde su nestali moj napravljeni obrazci za plaćanje...?"

-Kako da ne gospođo! Samo vi pitajte sve što vas zanima.

"Mene zanima puno toga ali ovaj put ću se zadržati samo na službenom delu...gde su mi obrazci :aaa: ?"

-Da li ste ulogovani sada?

"(af kors..ali sam bila finaaaaaaaa :treptrep: ) DA, naravno!"

-onda kliknite na to i to...

...progledala sam!! :hhh:

"Eeeeeee vidi stvarno :) Hvaaaaaaal Vam, divni ste!"

-Nema ne čemu i drugi put. :)

Tako je to kada si plavuša, ali bar nisam poslala novce na pogrešnu adresu :hhh:

Priznajem da su ga lepo sredili..Sada kad mi je simpatiča muški glas sve "slikovito" opisao...moram da priznam da im je sajt lepši nego ranije. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Nestanak struje u hodniku zgrade.

To znači-peške gore sa posle, peške dole da izvedem Medonju pa jOpet peške gore sa njim. :hhh:

Dole je još nekako i silazio ali gore je počeo na pola da kukumavči i ide od vrata do vrata u nadi da će ga neko pustiti unutra. Nije važno ko je, samo da uđe i ne mora više da se penje :hhh:

Pošto u stanu ima struje, znači kvar je u pitanju...možda još koji put danas prošetam gore, dole, gore, dole.... :zid:

Kojaaaaaaaa rekreacija!! :hhh:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Snaslo me da sam krenula da meljem oraJe sa kuminom masinicom. U trenutku kad trebah da je odvrnem, presece me u ledjima zestoko (babetina :lol: ) i mahinalno "pronadjem" oslonac na masinici. Skrljam je u momentu :(:ggg: i sada, najlepsa stvar od svega je sto su ledja istog sekunda prestala da me bole jer se uspanicih sto sam polomila masinicu. :ajme: baksuza!!!

I jos me snaslo da su mi u "5 do 12" otkazali bizMis tako da...ovo poslepodne definitivno nije moje. :smor:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

na godisnjem sam...ceo januar...medjutim imam dogovor sa sefom, ukoliko moja masina bude radila, da ce me zvati da odradim taj dan i reko' nema problema...danas je bio taj dan...odem na posao, normalno sve naravno...trebao sam da odem po neku termo foliju, krenem do magacina, izadjem na rampu i ne razmisljam....idiot...vidim sneg, al ne vidim led ispod...onako sav radostan krenem i....noga na jednu, ja na drugu stranu, a skocni zglob na trecu...sve zvezde sam video...odma otok velicine glavice kupusa, ja se jedva oslanjam na istu...dodjem kuci i pravac hitna...

sva sreca pa nista nisam slomio, al imam jebeno istegnuce...jake noge...americki fudbalu, hvala ti na tome!

eto...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Pad niz stepenice...ajd dobro, ubila sam se ko svinja...ali ostatak je tužna slika našeg društva!

Odemo na urgentno na insistiranje mog dragog. Dobro, jesam zviznula glavu u potiljak, jesam udarila vratnu kičnu...jeste da me boli..jesam bila sekundu dve u mraku...ali mrdam.

I tako stignemo mi u 18.00 na urgentno. Gužva..ne pitajte....prođe sat vremena, uđem kod dr. on me ni ne pogleda, samo upita "Šta je vama?"

-pala niz stepenice.

-"Soba br 11...levo pa desno...."

-???

Ae dobro..odem ja pred sobu 11... kad vidi "sunce me ogreja"-čovek na rentgenu naš roditelj. Juhuuuuuu

Opet isto pitanje, snimi me čovek i kaže vratite se sad nazad i recite da ste snimljeni.

Vratim se ja...ali više nema ni jednog dr. a 4 ambulante postoje. U čekaonici 100000 ljudi...slomljeni, isečeni, uganuti, neke dovela milicija sa saobraćajki...

Prođe pola sata...prođe sat vremena....ide vreme i ništa se ne dešava.

Kaaaaaaaaad evo ga dr.

Juhuuuu sad ću možda i ja doći na red.

Cvrc..ni dve sekunde se nije zadržao u ambulanti, izađe napolje kod sestara.

Kaže ona sestrica na prijemnom:

-..doktore gužva je...ljudi su nervozni...

On nonšalantno njima tiho odgovori (ali dovoljno glasno da ga nas dvoje čujemo!!)

-Pa šta...i ja čekam u banci, neka čekaju.

-?????????

Vreme prolazi...ugledam onog roditelja napolju, izađem i....da skratim priču.."Sad ću ja da poguram to malo"

Nakon 10 minuta prilazi doktor gomili ljudi, pokazuje prstom na mene.."Kako se vi prezivate? Sad ćete dobiti rezultat!"

Eto njega nakon 5 minuta i daje mi nalaz.

_"MOžete ići, nije ništa strašno, puno tečnosti, odmarajte i to je to."

Čitam i ne verujem...u mišljenju ispisanog teskta kao da me pregledao sat vremena a ja mu u ordinaciju nisam ušla!!

Zašto sve ovo pišem?

Mogla bi da tužim tog istog doktora za nepoštovanje lekarske etike!

Mogla bi da ga tužim za lažni izveštaj!

Ma..mogla bi da ga ubijem a da ne trepnem...!!!

Svašta bi mogla ali onda bi to uticalo na posao onog roditelja koji mi je ipak malo pomogao...

E da Bog da mu zatrebala urgentna negde u belom svetu i ne razumeli ga...pa ga stisle najgore muke ovog sveta a lekari mu ne pomogli!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 6 meseci kasnije...

Danas odvezoh Biljanu kući posle muzičke i iskoristh priliku da ručam. Taman završih ručak i zavalih se u fotelju da danem dušom pre povratka na posao, kad zvoni telefon. Ćaletu crkao auto u Ratkovu, za neupućene, pedesetak kilometara od Sombora. Šta ćeš, sedoh odmah u auto i pravac tamo. Stigoh za nekih pola sata. Dao sam ćaletu Senika da on, dve moje sestre i jedna njihova drugarica, koje je vozio u Beograd, odu kući, a ja ostadoh u Audiju da sedim i čekam šlep službu. Kamion je stigao posle sat i po, ma skoro dva sata. Onda petnaestak minuta utovar, pa još četrdesetak minuta vožnje do Sombora, pa istovar i tek posle pet sati od ručka sam uspeo da pijem vode, a riba je bila slaaaaanaaaaa!!!

  :crkoh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Od jutros divan o zubima

i mene kao da neko vuče za jezik:

- Hvala Bogu, imam ih 32 još uvek i srećna sam zbog toga :kez:

***

Posle ručka sledi pranje zubića

i ja, ovako opsesivno-kompulsivna

krenem da ribam i ribam...

iii... izbacim plombu iz jedinice :ajme:

Odlepila sam...

Šizila...

Vrištala...

3.januar ~ a ja krezava :grr:

***

I onda potraga...

Subota popodne, vreme praznika...

Ko je lud da radi? I za koje novce?!?

Paaa... našlo se i ko i za kooooliku svotu :ajme:

No, bitno je da imam sve zubiće na broju

i da nisam krezava...

Više se neću hvaliti :jok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

...snašlo me - baš nekako, steškilo mi se :(

motamo moj sinak i ja kiflice,

prvo sa pekmezom od višanja,

koji je moja majka pravila,

a drugu turu sa pekmezom od kajsija,

koji je pravila moja tetka...

I potrošim taj pekmez i skapiram da je poslednja teglica

i krenem da plačem... kao kiša da plačem...

Jbt :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šta ti je luda žena... mislim ja :dry:

Bila sam kod zubarke da sredim još ova dva zubića

pa da budem mirna neko vreme...

Znajući da nema jela, posle, tri sata,

lepo sam ručala i otišla...

Sad sam došla i imam još sat i po

i hoću da svisnem od gladi :dry:

Samo razmišljam o hrani,

šta bih mogla jesti i već sam spremila sve na stolu

lepo servirala i obilazim... i gledim :treptrep:

Svisnuću do 20.00 :grr:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...