Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Izgleda svake nedelje moram imati poplavu u stanu? :hhh:

Danas čistim krastavac...(tu se setim opet ELE..zlica.gif ) kad čujem neki čudan i neprimeren zvuk ...:ces:

Gledam po kuhinji kad moja ogromnaaa biljka u desnom uglu prozora pomera grane. (??!?!?!?!!)

Pomislim-ijuu neka živuljka mi se ušunjala u stan i glocka mi moju biljku :(... gledam, ne mogu da verujem...gledam i imam šta i da vidim. Sa plafona kaplje li kaplje..pa pravo na biljku i pomera joj grane :hhh:

Mislim komšinice...stvarnoooooooooo jel vi to dajete nedelju dana prošloj poplavi ili šta?

Ode muški kod nje..a ona Biserka, zaboravila da zavrne vodu u kuhinji....pa joj "malo" preliva... :zid:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 141
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Družio sam se pola dana sa policijom i forenzičarima. Nepoznato lice ( ) nam je sinoć u tri ujutro "obilo prostorije" i "otuđilo" 22 hiljade novih dinara. Ja poslednji zatvorio, ja prvi otvorio loka

Morpheus, devojka za sve, otkucao odštetni zahtev za pljačku koja se dogodila pre neki dan. Menadžer, na kog je pala obaveza da isti nosi u policijsku stanicu, vraća se poslepodne neobavljenog posla.

Danas mi je pripala neslavna uloga da ugasim objekat u Temerinskoj u kom sam radio tačno 11 meseci i koji je obeležio jednu životnu prekretnicu za mene. Napisao sam poslednji izveštaj, ispraznio smeće

  • 1 mesec kasnije...

oko 4 jutros probudio me je jak bol u listu leve noge...grc me uhvatio...jbt znaci kako god sam pomerao nogu, ono je jace bolelo...neverovatan bol...odskakutao sam do kuhinje, uzeo iglu i ubo se u stegnut list...popustilo je, medjutim ceo dan danas me boli ta ista noga i bolece sledecih nekoliko dana(znam iz predjasnjih iskustava)...

jebem ti zivot kad mi tako pocne dan...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da se javim na temi, da sprecim eventualno jos neku muku... :dry:

Prvo sam jutros na poslu izvrnula nogu na stepenicama,

da mi nije bilo dobro koliko me je zabolelo.

Potom sam pokisla kao mis, kad sam se vracala sa posla.

Onda jos jedared, kad sam isla po decu u skolu jer nisu ponela

ni jakne ni kisobrane.

Sad imam malo vecu temperaturu a grlo...

pa... nemam tona ni... ni malo...

od mene je ostala samo slika (nimalo lepa) bez tona... :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

imao sam problem sa fonom o kojem sam pricao ali je 4um pojeo to... :smeh:

odem danas u VIP da vidim sta se desava po tom pitanju i krece:

23 dana je proslo, niko nista ne javlja, reko da odem ja do VIP-a da vidim sta se desava...pitam ja, kazu mi da su danas neki telefoni dosli iz servisa...pita ona mene za model, ja kazem, da bi ona rekla da taj ipak nije stigao...

i sad krece najbolji deo...pita ona mene sta je bilo u pitanju, koji kvar...ja joj ispricam i ona meni kaze da konektor NE SPADA pod garanciju i da oni meni moraju da jave koliko ce da kosta popravka, te da ga nece popravljati dok ja ne platim...moja faca blago zblanuta...WTF?! ja kazem da je telefon star 3 meseca max i da mu ja nista nisam radio...ona meni kaze da se to lako kvari i da se to vodi pod nesavesno rukovanje telefonom...rekoh ja debil nisam da ne znam kako da prikopcam jedan kabl...drugo, zasto mi to niko nije napomenuo na pocetku i trece: koga vi bre zajebavate?! pita ona opet koliko je vec u servisu, ja kazem, da bi mi ona rekla onako sva razdragana da cim je toliko dugo tamo, a da mi nista nisu javili, da ce mi verovatno progledati kroz prste i opraviti ga bez da platim! trebalo bi kao da sacekam jos malo... EJ PROGLEDATI MI KROZ PRSTE zato sto je njihov telefon crkao?!?!?!

terajte se u 3 lepe picke materine!!!

izgoreo sam...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Snasle su me razne salterske radnice i radnici,

tj celodnevno druzenje po bolnickim salterima :dry:

I u tom mnostvu sam uvidela da kao i bilo gde drugo,

iza tih stakla se kriju razni likovi I karakteri...

Ali majko moja, ovi salteri su po bolnici I ako bilo gde treba,

onda ovde, na tim mestima treba da sede osobe

koje imaju osecaj da dolaze u kontakt sa ljudima

koji su tu dosli zbog bolesti I jer ih je muka naterala,

a ne jer su dokoni...

Zaista mislim da biti fin nije tesko...

ali se treba roditi za to :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Snaslo me par stvari:

1. gripa ili vec... slinavljenje, kasaljanje, peckanje u grlu, malaksalost... 'ebi ga, dosta za pocetak

2. moja lepa, nova, crvena, kineska :lol: lampa, umalo da se zapali.. sto znaci da sam ostala bez iste i sad nemam žižu uz koju cu citati knjigu kad se smestim u horizontalu :(

3. (a i nesto lepo da me snadje) konacno je ova subotna neradna pa sam slobodanka.. doduse bolesna al' nema veze... dva dana izlezavanja ujutru!!! :aham

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

JučeR.

Jedno sasvim nemirno prepodne.

Prelepo poslepodne.

Ne volim kada dolazim u situaciju da sasipam istine,

koje su uvek bolne, ali delotvorne.

Bat..

JučeR sam, valjda takva tura naišla...

Rekla, i neka sam.

''Ženo... cimaš me, unosiš nemir i razdor,

na kraju mi govoriš kako nećeš da mi praviš probleme..

Alo... mozak - hello!!!

E, pa nećeš više, nećeš svega mi, ma da si mi na oko izašla''.

Poslepodne...

Micek... Njegovi drugari...

Naravno, jesam popila šut kartu :lol:

ali sam bacala uvce...

Pevali su čak..

A meni milina :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sedim jutros za stolom, čekam da brat sidje do trpezarije pa da doručkujemo zajedno. Obožavam porodični doručak. U tom času zvoni mi telefon i čujem dobro poznat glas sa druge strane....

- Hallo...znaš, računali smo tvoj godišnji, to je do Nove godine...moraš da ga iskoristiš i to odmah. Za Novu godinu ćemo se dogovoriti oko dežurdstva. Odgovara?

- Pa dobro, kada moram, odgovara mi i ovako idem na Taru 18. oktobra, kao nećkam se. Prekinem vezu isti čas. I šta da radim?

Morao sam slatko da doručkujem :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas lepo vreme i ja izadje pred zgradu... Ne prodje dugo vremena pa me spopadose deca iz kraja (od 5 do 7 godina njih 6-8... Inace smo mi drugari koje ja snabdevam sa rekvizitima za igru....) i poce diskusija sta bi njima trebalo sad novo za igru.... Imamo maceve, stitove,kacige, razne sablje i trista zajebancija te tako pocesmo pricu.... U neko doba jedan od klinaca rece da je gledo Rambo 2 i kako bi on volo da bude ko Rambo... Naravno ostali prihvatise i sad su tu neki dimni vojnici (sta god im to znacilo, nisam uspeo skapirati), specijalci, komandosi, zelene beretke, ima i desancika, specnaza i jos nekih futuristickih zajebancija (iz raznih crtaca i flmova koja ne umem ni ponoviti) te sad da bi bilo sto vernije mora se napraviti i noz RAMBO 2...

Naravno stacu kud cu za oko 45min do 1h napravih ja taj noz od drveta naravno, nisu mogli ni sacekati da se boja osusi (sve se umazase ko prasici al je to bilo kao kamuflazno saranje po licu na kraju) al tu sad pocese problemi...

Sad odjednom svi hoce da budu Rambo 2... Niko nece ni 1 ni 3 ni 4 vec samo 2... Ubrzo izbi i tuca te sam im uzo noz i dok ne napravim i Rambo 3 ijos koji Rambo 2 nema igre...

Cak mi pade napamet da im napravim i fotrolu za njega....

PA120003_zpsf3181285.jpg

PA120002_zps7337dbf0.jpg

Naravoucenije...

AKO IMA VISE OD JEDNOG DETETA A VI IMATE SAMO 1 IGRACKU BOLJE NE OTVARAJTE PANDORINU KUTIJU I NE POKAZUJTE JE....

Izmenjeno od strane člana Inkvizitor
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

6.22 jutros zvoni fiksni telefon.

Skočim iz kreveta, tražim slušalicu, pogled kroz prozor-napolju mrak...

Brzinom svetlosti mi lete misli kroz glavu: :wtf: šta se desilo??!!! još je noć...!! koliko je sati?.. zakasnila sam na posao!! ma nisam-nedalja je! ko ovo zove (ne vidim ID bez naočara...) NEŠTO SE DOGODILO!!

..javljam se na telefon i samo čujem mlad ženski glas:"...a kako se ti zoveš.."-prekida se veza

...panika..!

Kako sad da znam ko je zvao???

Srce mi lupa 200x u minuti!!

Gledam mobilni nema propuštenog poziva....(noću mi je ton utišan)...nisam čula kada je zvonio...stoko...tako ti i treba kada ga noću utišavaš!!

"To je neko naš!!..čim zove na fiksni!!" :aaa:

Tu je već i muški potpuno budan i smiruje me...

"Čekaj imaš na drugoj slušalici zapisan ID...daj da vidim"

Gledam...ćerkin broj mobilnog.!

..još veća panika..neko je sa njenog broja zvao..njoj nije dobro...nešto se desilo..... :(

Otljučavam mobilni i krećem da je zovem...stiže sms-"Ej kevo slučajno sam vas pozvala :) "

Zovem je...i čujem njen glas...pada mi kamen sa srca!!

"Šta to bi???"

"E jebiga kevo, izvini, ja htela da pozovem taxi i slučajno pozvala kuću...izivini "

"A ko je to pričao ..čula sam neku žensku.."Ko je pitao kako se ti zoveš?""

"Šta? Aaaaaaaaaa ma to se ove moje zezaju sa nekim tipovima :hhh: "

"Jaoooo....presekla si me...uplašila sam se da se nešto desilo...uhhhhhh..sve je u redu??? Dobro si??? Ništa se nije desilo?...??..???" sledi gomila pitanja...

"Ma daaaaaaaaaa sve je u redu...jebiga izvini kevo :kiss: "

Skratila mi je život za 3 godine!

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...