Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Eh....nije danas nego sinoć u neko doba...

Izvedem moju ljutu zver u šetnju...u mom sokaku ne radi ni jedna ulična sijalica...mrkla mrakača...ovaj moj ne vidi kuda ide po mraku...ja da izvadim telefon da mu osvetlim put, ispade mi telefon i puče ekran samo tako :(

E ajd sad blago meni laHkim korakom do servisa i menjaj ekran, samo da vidim od koliko mi radi drugarica...

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 sedmica kasnije...
  • Odgovori 141
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Družio sam se pola dana sa policijom i forenzičarima. Nepoznato lice ( ) nam je sinoć u tri ujutro "obilo prostorije" i "otuđilo" 22 hiljade novih dinara. Ja poslednji zatvorio, ja prvi otvorio loka

Morpheus, devojka za sve, otkucao odštetni zahtev za pljačku koja se dogodila pre neki dan. Menadžer, na kog je pala obaveza da isti nosi u policijsku stanicu, vraća se poslepodne neobavljenog posla.

Danas mi je pripala neslavna uloga da ugasim objekat u Temerinskoj u kom sam radio tačno 11 meseci i koji je obeležio jednu životnu prekretnicu za mene. Napisao sam poslednji izveštaj, ispraznio smeće

Snašla me je završna priredba mojih dečaka u školi...

oproštaj od učiteljice

suze u očima dece, nje pa i nas roditelja...

ne znam :beyond:

ali takve stvari me rasplaču,

(znam da sam plačip...a)

ali ta žena je bila sa njima četiri godine i oni su njena deca

sve je to tako...

prođe vreme

a dogodine moji dečaci su petaci :)

Rastu... ljubi ih majka :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Snaslo me to da je malo falilo da nekog robijam!

Volim da uplatim more jos u decembru i onda mu se do odlaska radujem..od septembra prosle godine imamo novog clana porodice, malog psa i nezamislivo je bilo da i on ne podje sa nama..

Trazila sam smestaj koji prima kucne ljubimce i nasla ga..da bi se danas, desetak dana pred put, u agenciji pravili ludi oko toga..

A ja sa najkracim mogucim fitiljom..

Jos me pogodili gde najvise boli..

Mislim da ce me neki od njih pamtiti dok su zivi posle onoga sto sam im priredila danas..:cica:

Nasli su s kim ce da se kace..i koga ce da sekiraju..:dry:

Pre pola sata stigao mejl sa Piliona, Pets are accepted..

Nije ni moglo drugacije da bude!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim da uplatim more jos u decembru i onda mu se do odlaska radujem..od septembra prosle godine imamo novog clana porodice, malog psa i nezamislivo je bilo da i on ne podje sa nama..

Trazila sam smestaj koji prima kucne ljubimce i nasla ga..da bi se danas, desetak dana pred put, u agenciji pravili ludi oko toga..

na 2:20 "samo da vas obavestim da dovodimo i Bila" :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Cisto da se nadovezem na sta me jos juce snaslo. Moj vikend je juce poceo negde oko cetiri posle podne. U zelji da poboljsam kvalitet istog (zbog gore spomenutog :dry: ) napunim kadu i resih da se opustim malo. Pa i bi malo! Lezim i cujem negde nesto curi.. ma bas curi... Pomerim zavesu od kade kad ono moj bojler OPET procurio!!! :aaa: Pa majku mu, on na svakih sest meseci meni pravi isto s*anje! :ljutko: I sta cu.. prekidaj sve... muka mi!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ceo dan sam usporen...jer sam noćas...tj. zorom oko pola 5 došao blago zaljuljan sa splava na Adi...

Ali vredelo je svakog "zaljuljavanja". Neverovatno kakav štimung u kafani mogu da naprave samo dva čoveka...jedna gitara i jedna harmonika!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa što ne bi moglo!?!?! :kez: Sinoćnji hit....u višeglasju pevanja....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znam da sam alergična na ....(sve) i opet mi đavo nije dao mira...moram ja da petljam svoje ruke svuda.

I onda đavo i dalje ne spava....znam da ne smem cimet, ali kakva je to pita sa jabukama bez cimeta?? NIKAKVA!!

E sad ću lepo da lečim ruke i da se divim i mojoj najlepšije isfugovanoj terasi i da uživam u kolačima.

..tako mi i treba baaaaaš :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Danas stižemo kući oko 11 sati..i naravno dočekuje me totalna poplava u stanu.

Dobro, pokupilo dete vodu, bio majstor odčepio glavnu vertikalu..ali me dočekao haos u stanu.

Ajd ti BožAna u DDOR..pa krpu u ruke i kreni polaaaaaaaako..

Dakle svaka stvar u kuhinji!! Svaka i najmanja stvarčica..preko izmicanja elemenata...do ribanja fugi između pločica..pa onda dnevna soba..pa dalje po stanu..

Al' "opravila" sam ga skroz na skroz.

Sad mi se sve čini da baš i nisam trebala tako jaaaaaaaaaako da spremim.

Sutra kada dođu procenitelji štete...neće imati šta da vide :hhh:

I onda ne bi kraj...kad je sve tako čisto i okupano...ajd sad još i ovog malog blesavog da malo civlizujem...pa sam i Medu oribačila...i eto sad sam i ja stigla na red :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije me snašlo danas, no juče, al' nisam imao nerava juče da vas izvestim o tome.

Juče ujutro u deset do sedam ekipa elektrodistribucije je isključila struju u našem delu ulice. U osam sati su pustili struju i napravili haos. "Izgubili" su nulu, tako da je kroz žice proteklo 380 V!?! Bleštavi sjaj lampi, eksplozije, dim i smrad isteraše ljude iz prodavnica u okolini.

Posle mi je Matija, dok je popisivao štetu, objašnjavao da su nas prebacivali sa jednog trafoa, na drugi, ali su se zeznuli oko boja žica. Naravno, nisu oni krivi, nego oni pre njih što su postavljali kablove. :srednji:

U glavnom, posledica su: četri monitora, POS terminal, GPRS, UPS, adapter mog lap-topa, četri trafoa sa upravljačkom elektronikom rasvete i video nadzor. Kvarove treba da opravimo i sami sebi fakturišemo jer za refundaciju štete je potreban fiskalni isečak. E sad, koliko će nam refundirati DDOR, preko kojeg je elektrodistribucija osigurana od ovakvih grešaka, je veliko pitanje. Će vidimo.

No, sve to ima i svoju dobru stranu. Komšiluk navalio, pa nam donosi raznu elektroniku na popravku. Već osećamo manjak elektrolita, sreća pa ima gomila furde. :beyond:

Možda bi bilo dobro dogovoriti se sa Matijom da par puta godišnje naprave sličnu akciju?! :ces:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mene je snašlo to da iz novog upaljača ispadne kremen i sada mogu da se slikam. Jedva sam izvadila iz kutije sa viškom dvadesetak upaljača i sada iz kombinujem kada palim cigaretu. To je inače vrlo zabavno. Nekada upalim iz prve a nekada iz hiljaduprve. U tome je čar i daleko je od mazohizma.

Možda mi je ovih dana potrebno samo malo životne dinamike jerbo su mi majstori nad glavom a s njima ne mogu da pričam da ne omaše ciglu ili ne daj bože crep pa da mi brkata komšinica iz prizemlja ne dođe ispred vrata sa kuburom. Komšinica je inače seksualno opredeljena za ženski rod. Evo osipam se i zbog opredeljenosti i zbog nje, a i treperim. :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

iznervirah se jako na poslu i opljuvah po koleginici(glupa kao noc...rekao joj jedan na poslu da je mislio da je prirodna, al izgleda da ide na casove...a ona na to odgovara sa: a kakve casove?) najstrasnije...

elem, danas smo culi da su na Pavliskom putu(selo pored Vrsca), nasli bebu u kutiji...neko je stavio u kutiju i bacio pored puta...na ovu vrucinu...dete je nadjeno mrtvo...pardon my french, ali jebem im mater ja onu retardiranu!!! baciti dete tako, kao da je popijena limenka piva je...ne znam, nemam reci...oci mi zasuzise onako bas(slab sam jako na bebcove)...

i sve bi se zavrsilo tu, da ova pametna nije rekla nesto u stilu: a ko zna kako i ti roditelji zive...ne znam...meni je to delovalo kao da pokusava da ih opravda...mozda i nije, mozda sam ja pogresno skontao, na sta se ona i izvlacila na kraju, ali krenula je lavina koja se zavrsila jedno 15ak min kasnije...samo sam ustao i otisao odatle...

te koji su je bacili, pa osudio bih ih na smrt kamenovanjem odma!!

bebcu nek je laka zemlja :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...