Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 141
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Družio sam se pola dana sa policijom i forenzičarima. Nepoznato lice ( ) nam je sinoć u tri ujutro "obilo prostorije" i "otuđilo" 22 hiljade novih dinara. Ja poslednji zatvorio, ja prvi otvorio loka

Morpheus, devojka za sve, otkucao odštetni zahtev za pljačku koja se dogodila pre neki dan. Menadžer, na kog je pala obaveza da isti nosi u policijsku stanicu, vraća se poslepodne neobavljenog posla.

Danas mi je pripala neslavna uloga da ugasim objekat u Temerinskoj u kom sam radio tačno 11 meseci i koji je obeležio jednu životnu prekretnicu za mene. Napisao sam poslednji izveštaj, ispraznio smeće

  • 3 sedmica kasnije...

...Isperem kosu od sampona, latim se Nivea balsama, kad cvrc, prazan. Panika. Dohvatim neseser i izbunarim spasonosnu kesicu od 15 ml nekog balzama. Gricnem zubima cosak, stisnem ko sivonja ...i dragocena ljigava tvar polete na plocice ... Ne vredi da je rukama skupljam jer je funjarski skliznula sa plocica u kadu, a iz kade u odvod. .......... Teska je to muka .......ostadoh nebalSamovana :uzdise: (i poCupana)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na trenutak sam bio deo najgoreg moguceg sloja ljudi..

SAd znam gotovo sve o njima, zasto su takvi kakvisu, i sta bi se desilo bilo kom pojedincu da ih spreci u bilo cemu sto su naumili..moja je sreca velika sto poznajem par njih..inace sad nebi ovo imao sa cim da napisem...da..sreca je jako bitna u zivotu..sve ostalo je sticaj okolnosti..

Ne zelim da pricam ko su tacno ti ljudi, ali ne zelim ni najgorem svom dusmaninu da mu se desi ovo sto se meni danas desilo..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Sedela sam za mašinom, šila saaaaaaaam...pitaju me oficiri čija sam....

...kad ne lezi vraže odjednom mrak!! E sunce ti žarko, šta bi??? Pregorela sijalica na mašini!??!

Onda krenem da se preračunavam kada sam poslednji put menjala sijalicu....pa sabiram...i sabiram....i na kraju saberem da ima tome 25 godinica. Mislimmmmm, jel to lepo da tako odjednom pregori ?!??! Nije u redu praviti tak'e sijalice? Kud ne potraja još kojih desetak godina?? Sada moram da pajem po gradu i tražim novu sijalicu. Idem sada da sročim prigovor fabrici i da im pošaljem jedno leeepo pismo o njihovoj neozbiljnosti u radu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije bas danas ali sinoc,valjda,ne uzimte me za rec,vreme mi nije jaca strana. Naime podjem do druga,a obicno idem biciklom do njega. Medjutim ne mogu da uzmem bickili jer nemam kljuc. Reko idem busom...a novca imam samo da dodjem do njega,reko ma on ce valjda imati da da. Podjem,do autobuske stanice naidjem na 40din :uzbud: reko super,sada samo 10din da mi da i imam za nazad. Udjem u bus,no medjutim vozacu se pokvarilo ono za karte,nesto se zakocilo. Kazem mu onako suptilno,e znas, ja kartu bas i ne moram da kupim :smeh: . Kaze on isto onako suptilno,prodji. Sednem nazad i pronadjem kartu do mene. Reko super,imam kartu,pare di ces lepse. I sad pozelim da izadjem iz autobusa,kada ono gornji deo busa padne mi na glavu....neko sranje plasticno se srucilo na mene. Ja prsnem u smeh,ovaj se izvinjava. Iz ciste shale mu kazem,molim oshtetu za pretrpljen dushevni bol od 50 evra :smeh: ,kaze on uredu daj broj telefona. Hahahahahha Kaze mu covece,salim se,ooodoh do mog drugara da pijem piva. Meni kada se zadesi to ne zna da stane. Samo kruzan tok i cudan splet situacije.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Od sutra ne smem da nosim suknju na poslu,moram da se maskiram svaki čas,ne smem da izlazim iz radnuOrganizacijU po doručak,ne smem da nosim minđuše koje su ispod resice uha,ne smem ni sat da imam na ruci,a zabraniše i burmu da nosam,jerBo oćeDu da naplatiDu od 5000 do 50 000 dinusa za take i slične "prestuPe"...Ima li to ikakvog smisla??Ou-da..to će ooopasno da utiče na to da onih 5 plavo-žutih nastave da kradu i potkradaju,a sada i otimaju,i to bez poštovanja ovako debilnih "pravila"..Definitivno nekoga treba eliminisati...U svaki posao se uvuklo mnooogo đubreta...A ja mogu da izigravam ludilo,ili da se stopim sa masom,jer nisam "faca" i ne drži mi niko leđa..Oh,Srbijo,usrana državo..Oh,zdravstvo,bolje da te nema-čajevi su ipak zakon...a i deluju...:blink:Mislim da ću da begam u sekretarice,il' u šustere (sezona flekica je...)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

JučeR - prvi roditeljski sastanak.

Utisci su pozitivni, nisam ni sumnjala da će da bude drugačije,

iako opet svesna da će biti još mnogo oscilacija i varijacija.

Treba izaći na kraj sa 30-ak mališana, učiteljici svaka čast.

Kiki, ljubi ga majka :srce: ... je znatno napredovao, u odnosu na start, što je i bilo za očekivati,

bez lažne skromnosti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nista sto se ne moze rijesiti. Samo...mrzim onako istinski kad neki ljudi umisle da su bogovi, pa onda opasno pretjeraju, odreaguju kako misle da trebaju, a temperamentna azdaja u meni ne ostane duzna, fitilj kratak kao spajalica :roll: ...

i mrzim kada ljudi lazu, petljaju...a ono, vise cijenim i laz kao dobro upakovanu laz...nego pokusaj laganja, a onda samog sebe raskrinkas u narednoj recenici. :blink: To je vec jadno.

Pojedinim osobama zelim da sidju sa trona, pocnu da zive...i prestanu lagati, muljati, petljati, uvlaciti druge u svoje nebuloze.

Inace ce da biDne krvi po plazi. :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Krenula sam danas do salona namještaja koji je udaljen 2 km od mog mjesta. Na nekih 500 m od salona vidim policija zaustavlja saobraćaj, tj. samo jedna traka se koristi. Shvatila sam odmah da je bila neka saobraćajna nesreća, ali nisam bila spremna na ono što sam kroz par minuta ugledala.

Beživotno tijelo žene na cesti i lokva krvi. :(

Ne znam kako sam došla do salona, znam samo da su me unutra pitali da li sam dobro pošto sam bila jako blijeda.

Mislim da će me ta slika jako dugo proganjati. Čitav dan sam pod utiskom toga. Na trenutak zaboravim, ali onda opet vidim isti prizor... :huh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zove zMu s posla, i podseca da treba da mu spremim 'paradno odelo', ali ono zimsko. Zavirim u plakare - nema. Razgledam, i skapiram da je sve to samo moja odeca. Nemoguce. Ae ponovo. Nema! ... Razmislim, i setim se da me je nana podsecala letos, da kod nje imam odece jos od prosle godine...podsetila me jos koji put, nije da nije. Odem kod nje 'Kuc, kuc, nano, ja bih one stvarcice' (ozari se nana). Bog te mazo, kad sam ja videla cega imam tamo. Dve vakum kese, i desetak krcatih ofingera prekrivenih najlonom. Da, naravno, pitala sam se ja gde mi je crna draga bluza, gde je siva rolka, gde je njegov dzemper, etc, ali se nisam dovoljno 'udubila'. Sve je to lepo 'cucalo' kod nane, da se 'zla maceha' seti i ode po svoju 'decu'. UzaS. ......... Lm, donela sam, i konstatovala da me ceka 5-6 tura za ves masinu - ako se ne predomislim i ne pobacam, jer ako mi do sada nisu trebale, koj' ce mi qrac sad? :smor:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam pojela nesto sto mi je onako momacki sjelo na zeludac..legla, rano ustajem, boli zeludac, ne mogu da se namjestim...ne mogu da spavam. Nastimam zvucnike oko sebe, nadjem par klipova za insomniju, nadjem zvukove okeana, sve to pustim...kao pocne mi se spavati...piski mi se..odem, opet ispocetka nastimala klipove...i oko tri sam valjda onako uspjela preci par slojeva neba, kad je ker zalajao na lika sto donosi novine. :( Pa nece da ucuti, a ja nemam glasa da joj kazem da umukne. Al kontam da ce biti lijepo spavati jos 4 sata..u 7h zvoni, ja kao pregazena...sjetim se da se mozda pomjerio sat, da imam jos satak...:( nije..i onda kud cu, sta cu...spremim se i krenem raditi. I sad sam kao pregazena ali sve je lakse kad je dupe zavaljeno u kauc, kad se kvrckaju krompiri i ostale kerefeke. Sa punim stomakom dan (noc) ljepse izgleda. :zakletva:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas me snaslo dobijanje plate za oktobar mesec..od to malo plate, skinuli su mi 50% jer sam 15 radnih dana bila na bolovanju, od toga devet sa detetom u bolnici..gledam onu listu i ne verujem..

I tako me drzava kaznila jer mi se dete godinama borilo sa tumorom, cetiri puta za njenih pet godinica isla pod noz, godinu dana bila na hemioterapiji i ima invaliditet koji ce nositi do kraja zivota..jebem ti drzavu, da je jebem!!!:dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam se osecala cudno na poslu...nesto mi je falilo a nisam kapirala sta. Posle druge pauze, iliti dabL doze kafe (kada su se sive celije razbudile) ...shvatim da mi 'zebe dekolte' :ufrci: ...sunce ti poljubim, zaboravila sa brus!?! Ne pamtim da sam ikad (odkako sam se 'zaBrusila') bez njega iz kuce izasla :wtf: ....mislim da sam prsla :dry: :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Ledena kiša!

Prvo, kad sam jutros izašla iz zgrade jedva sam ostala na nogama. U jednoj ruci kišobran u drugoj dnevnik, a noge - plešu li plešu. To je trebalo snimiti. Izgledala sam kao bambi. :kez:

Drugo, koleginica i ja smo išle do posla pola sata, a inače nam treba 10 minuta. Cesta kao staklo, užas. A ona paničar i u sedmom mjesecu trudnoće. Više me bilo strah zbog nje. Opet, sreća pa ja nisam paničar i smirivala sam nju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Još me nije snašlo, ali me čeka večeras i sutra.

Predveče mi dolazi ekipa od 9 Slovenaca i Slovenki na ritualno opijanje vikendom.

Stolovi u ćošku kafane su rezervisani.

Držite mi fige da kao domaćin ne posustanem pre gostiju.

Sreća da ove nedelje nema Formule 1, pa ću moći da lešim mamurluk.

:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Bila sam vrjedna ovih dana, iako sam imala ''slobodno''.

Napravila sam neke stvari, prezentacije, seminarne.. ma svasta

nesta, samo da nemam guzvu zadnji dan, jelte.. i posto bi trebala

jos za slo. jezik napravit jednu prezentaciju, cekala sam citavu sedmicu

da gospodja prof. VolimSveRaditZadnjiDanAman okaci na net listu, kad ko ima

prezentaciju.. prodje sedmica, ono nista, jos se salim sa kolegicom, velim

zamisli pukne u nedelju na vece listu sa datumima..

U 3 zadnji put sam gledala, nista, odem na utakmicu od malih, vrnem se kuci, napravim

veceru i reko da pregledam jos jednom, iako nitko nije znao nista o tome i vidi vraga..

Lista stoji na netu, okacila je u pola 7 na vece, danas, u nedelju, dan pred predavanja

i naravno ko stoji kao prvi referent: Orion Lady..

Ma mUrs, jbt. Skoci, trci, tamo, vamo.. sad sam zavrsila prezentaciju, a nemam pojma o

cemu cu pricat jer je tema glupa do bola + ja studiram njemacki jezik ne slavistiku Bog

joj pamet dao..

No, u svakom slucaju, ustajem u 5, da stignem na vrjeme na predavanja pa cu samo samoj sebi

pozelit laku noc i nek mi je Bog na pomoci.. i dobre vile i patuljci i sve zivuljke ovog.. i

onog svijeta.. dao Bog meni srece, a nekim ljudima pameti i smisao za organizaciju..

E tako.. sad cu lakse zaspat i, nadam se, sanjati nesto fino.. nedelja se bas zavrsila, prokleto..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...