Idi na sadržaj

Preporučene poruke

che.png

Časopis „Tajm“ proglasio je Če Gevaru jednim od 20 najvećih svetskih ikona i heroja u okviru 100 najuticajnijih ljudi sveta 20. veka, a ovaj njegov čuveni portret, koji je načinio fotograf Alberto „Korda“ Dijaz, Akademija umetnosti u Merilendu proglasila je „najpoznatijom fotografijom na svetu i simbolom dvadesetog veka“.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

orange_marilyn.jpg

redliz.jpg

bluejackie.jpg

john-lennon-andy-warhol.jpg

File698233209791998.jpg

Енди Ворхол (енгл. Andy Warholl) (*6. август 1928 – †22. фебруар 1987) био је амерички сликар, режисер, публициста, глумац и највећа фигура поп арта. Рођен као Ендру Вархола у Питсбургу, студира дизајн на универзитету Карнеги Мелон након чега одлази у Њујорк.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Evo na prvom programu je upravo počeo film Devojka sa bisernom minđušom" i podseti me na moje fotkanje od pre šest dana, pa reko, hajde kad se već toliko stvari poklapa, da je okačim. Za one koji ne znaju (Da li ih ima?!?) okačiću i original, da vide na šta me je asocirala moja Bikica. Nije ovo (moje) neka umetnost, ali meni se sviđa i ponosan sam na njenu urođenu veštinu poziranja, al' i na svoje oko, pa smo poziranje nabrzaka završili iz tri pokušaja. Ovo je drugi klik.

dsbmn.jpgdsbm.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...