Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 51
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

:lol: u svima nama leži i majmun.. i dobro je dok leži bar dok se ne legalizuje i skakanje po granama .... za bananama

Iako je smatram izuzetno nemoralnom i negativnom pojavom u društvu, za razliku od marihuane, podržavam legalizaciju prostitucije. Kada uđe u legalne tokove prostitucija može biti štetna samo po moral,

Što ti ? (prvi put)... svi smo mi živi dokazi u svakom od nas je po Qrva i po majmun Što ti ? (drugi put).. nek plachaju matorke.. one samo lezze i ništa ne rade, a ti trošiš i mlados' i rados' i s

Cinjenica je: Kriminal oko toga svega je ogroman, te Zene nemaju nikakva prava, nemogu se javititi Policij u slucaju nasilje i td. Javne kuce nemoraju biti u centru grada, ali mogu biti negde gde je za gradjane ok i gde te zene imaju sigurno mesto, i gde taj sakriveni kriminal (makroji i td.) moraju da se boje murije. Ko je imao priliku da tako nesto vidi u zivo, recimo u Amsterdam-u ili Hamburg-u mora da prizna da je moguce Prostituciju izvesti iz te prljavstine. I to bez ugrozaja ostalog Stanovnistva. A sto se tice Gay- Parade, i meni se to nesvidja, ali ja sam Lesbejac, ja volim samo Zene.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...