Idi na sadržaj

Preporučene poruke

:lol::lol::lol:

u svima nama leži i majmun.. i dobro je dok leži

bar dok se ne legalizuje i skakanje po granama :hahaha: .... za bananama

...slazem se,ja sam zivi dokaz toga...:kul3:...

...pitanje prostitucije je veoma komplexsno...pitanje je da li bih ja mogao da recimo,legalizujem svoj posao koji radim iz zadovoljstva?...tj.posto karam matorke za lovu,voleo bih da placam porez i mislim da onda ne bi bilo dilema...pogotovo,ne moralnih...:kul3:...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 51
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

:lol: u svima nama leži i majmun.. i dobro je dok leži bar dok se ne legalizuje i skakanje po granama .... za bananama

Iako je smatram izuzetno nemoralnom i negativnom pojavom u društvu, za razliku od marihuane, podržavam legalizaciju prostitucije. Kada uđe u legalne tokove prostitucija može biti štetna samo po moral,

Što ti ? (prvi put)... svi smo mi živi dokazi u svakom od nas je po Qrva i po majmun Što ti ? (drugi put).. nek plachaju matorke.. one samo lezze i ništa ne rade, a ti trošiš i mlados' i rados' i s

ja sam zivi dokaz toga...:kul3:...

posto karam matorke za lovu,voleo bih da placam porez :kul3:...

Što ti ? (prvi put)... svi smo mi živi dokazi :smoke: u svakom od nas je po Qrva i po majmun

Što ti ? (drugi put).. nek plachaju matorke.. one samo lezze i ništa ne rade, a ti trošiš i mlados' i rados' i snagu i alat i gorivo. :kul3:

One neka se legalizuju pa nek plachaju.. kurvetine jedne

matore

peechka im matereena

(izvini Veco)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Što ti ? (prvi put)... svi smo mi živi dokazi :smoke: u svakom od nas je po Qrva i po majmun

Što ti ? (drugi put).. nek plachaju matorke.. one samo lezze i ništa ne rade, a ti trošiš i mlados' i rados' i snagu i alat i gorivo. :kul3:

One neka se legalizuju pa nek plachaju.. kurvetine jedne

matore

peechka im matereena

(izvini Veco)

...sto ja?...valjda navika...keva mi je cesto govorila...majmune jedan...:kul3:...

...sto ja?...pa kada bih placao ne bi nikome palo na pamet da komentarise...vidi onog majmuna,jebe za pare...:kul3:...

...btw...spojio sam lepo i korisno...sta da radim kad se lozim na starije zene...:stid:...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...tj.posto karam matorke za lovu,voleo bih da placam porez i mislim da onda ne bi bilo dilema...

...

Što ti ? (drugi put).. nek plachaju matorke.. one samo lezze i ništa ne rade, a ti trošiš i mlados' i rados' i snagu i alat i gorivo. :kul3:

...

...pa kada bih placao ne bi nikome palo na pamet da komentarise...vidi onog majmuna,jebe za pare...:kul3:...

...btw...spojio sam lepo i korisno...sta da radim kad se lozim na starije zene...:stid:...

:blink:

Hajd' da upalimo svetlo!

Ko tu koga kara, a ko kome plaća?!?

'Beš mi sve, ako sam ja s'vatiJo. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

tebi ne treba da se pali svetlo... neg' da padneš s'tog Marsa :dry:

kako ne kapiraš

dechko kara matorke za lovu

matorke ga za taj rad plachaju

on oche da placha PDV

ja se ljutim što on oche da placha PDV.. nije majmun da placha PDV.. nek plachaju matorke

on neche.. inZistira da sam placha

ja chutim, dizZem ruke.. vidim reshio dechko da bankrotira i :neznam: iskljuchujem se iz nelegalizovane Qrvinske disQsije.

Eto.

Si sad svatio?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znaš šta.. nisam baš sasvim u toku na koji način on to ilegalno radi, ali ne verujem da mu matorke plaćaju preko pošte.. ili banke

(tako da su one u tom delu veshto utajile porezU)

Daju mu keshovinu. Chistu. Neoporezovanu.

E on se sad naš'o odgovoran, pošten i naivan, d'ide Dinkichu da prijavljuje sve ulaze i izlaze.. toJest broj i količinu obrađenih tetaka,

jbt još malo pa će mu trebati i knjigoVođa

..ma nek plaća šta 'oće.. briGe me, neću više da se nerviram za tuđe ebachine

nek plaća i matorke ako mu je tol'ki..

ćeif :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam da se napravi jedno kako sam ja nazvao ''Nudisticko selo'', tu bi smestio sve te prostitutke sa ulice. Naravno pre toga bi isle na lekarska ispitivanja, i da tu rade chiste, da imaju smestaj, hranu pice i sve sto je potrebno.

Mislim da bi se drzava lako slozila sa tom idejom, samo me vise btine da li bi se one slozile sa tom idejom :pec:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

sve se ja samo pitam, ko bi tu navracao...

mislim, ovi ozenjeni su verni, pa ne mogu da navrate dok idu u grad po leb, a ni po povratku jer su deca gladna a zena nestrpljiva...

oni neozenjeni, opet nemaju potrebe, sposobniji nalaze sebi i za dz, a nesposobni ne znaju ni pare da zarade...

sa druge strane, to je diskriminacija zenskog roda i obavezno mora da se uvede zakon o odnosu muskih i zenskih prostitutki fifti, fiti...

sa trece strane zene koje drze do sebe, nece navracati ginekologu koji pregledava prostitutke, pa ce se pojaviti i klasa trecerazrednih ginekologa, kao sto postoji i klasa trecerazrednih advokata...

i mada nije za temu, ali ja bi i sve ljubavne parove satero u karantin! nije u redu da urlaju po nekim motelima, a ja deci da objasnjavam sta je cika priklestio u vrata i cega se plasi teta!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Taksimetri za prostitutke u Bonu

30. avgust 2011. 18:15 > 18:16

Vlasti bivšeg nemačkog glavnog grada Bona uvele su automate za naplatu poreza od uličnih prostitutki.

v216267p0.jpg

Žene koje kao prostitutke ne rade u javnim kućama, već na ulici, od sada će svake večeri morati da plate na automatu iznos od šest evra, bez obzira koliko novca zarade.

Ovo je prvi put da se u Nemačkoj porez od žena koje se bave uličnom prostitucijom naplaćuje na ovaj način.

Automat je prepravljen nekadašnji automat za naplatu parkiranja.

Na njemu stoji "automat za poresku karticu" i obaveštenje da "noć košta šest evra".

Na novim automatima, kao i na starim za parkiranje automobila, piše i vreme u kojem je obavezno plaćanje - od ponedeljka do nedelje imeđu 20.15 i 6.00 časova.

Bonske gradske vlasti ukazuju da je uvođenje automata stvar pravednog tretmana, jer su prostitutke u javnim kućama, koje se u u bivšem glavnom gradu zovu i eros-centri ili sauna-klubovi, dužne da plaćaju porez.

U većnici se nadaju da će prihodi iz automata za naplatu poreza za uličnu prostituciju doneti gradskoj kasi oko 300.000 evra godišnje.

Naglašava se da su troškovi grada već dostigli sumu od oko 240.000 evra.

U ulici u kojoj je najviše ulične prostitucije postavljeni su drveni boksovi, i to zbog građana koji u toj četvrti žive, ali i da bi žene sa kupcima njihovih usluga mogle da se povuku.

Prema navodima lokalne štampe, u Bonu ima oko 200 prostitutki obaveznih da plaćaju porez.

Polovina njih radi u javnim kućama.

Grad će posle angažovati i kontrolore koji će žene koje nemaju karticu iz poreskog automata najpre upozoravati, naredni korak je naplata kazne u visini od 100 evra, a poslednja mera je udaljavanje iz ulice.

Neki mediji nisu propustili da ironočno prokomentarišu da je ovo prvi put da je uvedena paušalna poreska obaveza, tzv. Flat-Tax, za čije uvođenje se i u svim ostalim branšama zalažu mnogobrojni poreski stručnjaci u Nemačkoj.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Ja sam za legalizaciju. Moral je rec koju treba ZABRANITI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dali je moralno biti Bogat, dali je moralno biti Bolestan, dali je moralno biti gadan.

Moral je neka prica koja se prica kad pase i kad oni koji je pricaju nemaju argumente.

U Ime "MORAL-A" se laze, svadja i ubija, vodi rat i tera mrz. To nikome netreba (imali smo mi toga dosta u blizoj proslosti). Zene koje nude svoje telo za novac tacno znuju sta rade, a mi muskarci nemamo pravo da uz tu temu budemo izuzetno MORALNI.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Koji je argument protiv, ako izuzmemo onaj virtuelni, često zvan "moral"?

Ja sam za legalizaciju. Moral je rec koju treba ZABRANITI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma dajte, bRe!!!

Nije samo u pitanju moral, da li sam protiv ili ne...

zamislite sada, da u ovoj krizi kada se nema posla,

vama neko blizak (da ne kažem sestra, devojka, supruga i sl)

dođe sa osmehom od uva do uva i pohvali se novim poslom...

doduše, uglavnom radi noću,

ali zato ima legalan posao, ide joj staž, penziono i zdravstveno... :ajme:

***

Lepo vam je napisao drug Valter, dete piše pismeni sastav na temu: moja mama je prostitutka...

Izmenjeno od strane člana Smucalica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ama Ljudi, da budemo iskreni!

Gde ima potraznje tu ima i ponude. To je realitet svuda na svetu i ovde. Kod nas se to zove "Masaza" ali je isto ono. Ja mislim da je bolje da te zene ne zive kao "ilegalne" osobe. A u ostalom sta bih mi svi izgubili kroz tu legalizaciju. nista.... Cinjenica je da prostitucija postoji i da se nemoze spreciti, ni jedna zemlja u Evropi nije uspela to da spreci, to je realitet. A u ostalom, u Srbij ima niz drugih problema koji bi trebalo da se rese.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne kažem ja da prostituciju treba sprečiti,

naravno da je to nemoguće

ali sam protiv legalnih institucija koje se time bave...

I još jedna stvar, ako i kada se legalizuje,

to bi trebalo da bude na slobodnoj volji tih radnica,

(a i radnika, što da ne?)

a ne da ih drže i maltretiraju oni koji ubiru najveći deo tog profita...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Postoji istančana razlika između "ne volim, ne dopada mi se" i "prihvatam kao izbor, razumem razloge".

Većina ljudi se rukovodi unapred zacrtanim obrascem "ne dopada mi se = ne prihvatam". Tako sve ono što se nama lično ne dopada i što ne bismo radili, ne bi ni trebalo da se radi, odnosno trebalo bi biti zabranjeno. I taj obrazac je jedini razlog zbog kojeg prostitucija nije legalizovana. Obrazac se ponavlja iznova i iznova

Može čovek do sutra ponavljati korisne stvari koje bi proizašle iz legalizacije, i to korisne i za one koji se bave prostitucijom i za društvo u celini, ne vredi. Ne dopada mi se = ne prihvatam.

Naravno da mi ne bi bilo drago da mi se neki član porodice počne baviti prostitucijom, i naravno da se ne bih time hvalio, ali bih poštovao izbor. To je posao kao i svaki drugi, i branio bih pravo tog člana porodice da se bavi tim poslom. To što se on meni ne dopada je potpuno nebitno. Imam pravo na mišljenje, ali nemam pravo da bacim prvi kamen.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne treba škola za to, svi se rađamo sa tim talentom.

U svima nama leži kurvetina. Prostitutkama je samo došao momenat prosvetljenja i znaju žene svoju cenu. Pošteno. Što ne bi bilo i legalno?

Strašnije je što se neki moralno kurvaju za mnogo sitnu kintu vrlo legalno.

A sve koji su protiv legalizacije ili skloni moralisanju bih volela da vidim pred dovoljno dobrim izazovom. Možda se nisu suočili sa njim?

Sve je rečeno.

Ne bih niš' dodavala.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

da ne bih volela postojanje takvih institucija

Kojih institucija? Ništa dodatno ne bi postojalo, samo bi taj posao funkcionisao poput svih ostalih. Imali bi obbavezu javljanja lekaru, verovatno plaćanja neke takse za obavljanje delatnosti usled koje bi stekli pravo na zdravstveno osiguranje i eventualnu penziju. Ne podrazumeva legalizacija automatski otvaranje bordela u centru grada sa crvenim fenjerima u izlozima i izloženim "eksponatima" pored njih.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...