Idi na sadržaj

Legalizacija marihuane!


Da li ste za legalizaciju marihuane?  

25 glasova

  1. 1. Da li ste za legalizaciju marihuane?

    • Da.
      16
    • Ne znam, nisam siguran/a.
      1
    • Ne.
      8


Preporučene poruke

  • Odgovori 82
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

:joint: Ja sam za,iz više praktičnih razloga,o kojima nije mudro pisati ovde,al dobro sad... Pametnim ljudima koji biraju mesto,vreme,društvo i imaju meru je jasno šta hoću da kažem,da ih neumer

NE! Pokazite karakter i ne konzumirajte drogu!

Ja sam zavisnik od cigareta.. i navučena sam na štrudlu od maka Nemam kad da razmišljam o marijuani.. dok se borim s'mnogo jachim opijatom.. s'makom makovo zrno a i biber mi je suml

Protiv. :)

Kažu da nema lakih i teških droga, samo droge. Nije marihuana jedina koja stvara zavisnost, to je tačno, ali zavisnost od droge je mnogo veće zlo od alkohola, cigareta, kocke ili bilo kog drugog poroka. Druga vodi u smrt u mnogo slučajeva, nakon marihuane se obično konzumiraju i druge droge itd.

Alkohol jeste uzročnik brojnih problema ali ima odgovarajući zakonski tretman, lako će recimo policija utvrditi da li je neko konzumirao alkohol u dozvoljenim količinama kada je seo za volan, a šta sa drogom? Oprema za testiranje na marihuanu i ostale opijate je mnogo skuplja od alkotestera. Ko zna koliko drogiranih vozi a da to policija ne može da proveri.

Dalje, naš narod već dovoljno ima problema sa drogom, ne bih rekao da bi ovo doprinelo rešavanju tih problema. Tzv lake droge se mogu naći i u osnovnoj školi (a legalizacija neće iskoreniti dilere) pa kako onda deci objasniti štetnost i pogubnost nečega što je legalno.

Cigarete i alkohol, recimo jesu opasni, ali ne u meri koliko je droga opasna i destruktivna. Siguran sam da je odvikavanje od droge i alkohola mnogo lakše nego od droge. Niti su destruktivni u meri u kojoj je droga. A granice se pomeraju i pomeraju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Trava, Marija Jovana, Meri Džejn... hmmm. Imao bih o tome svašta napričati. Ma, mogao bih napisati bestseler. Ona može biti indikator naših karaktera, naš izlet u sjajnu vrstu hedonizma, ali i naše posrtanje... Trava je svojevrsna filozofija, ali mi je ipak drago što se "ne družimo" već jako dugi niz godina.

Sve što je ljudsko nije mi strano, ali sve u svoje vreme...

Legalizacija, svakako.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Protiv. :)

Siguran sam da je odvikavanje od droge i alkohola mnogo lakše nego od droge. Niti su destruktivni u meri u kojoj je droga. A granice se pomeraju i pomeraju.

Na kojoj si droZi sad ti :lol:

Salim se,sigurno si u brzini stvorio ovaj visak! ;)

Ja mislim da bi tom legalizacijom imao priliku da propratis svoje dete i da mu na vreme objasnis koliko je droga stetna i da ga zaustavis u tom poroku..Nebi se dete krilo alo je to legalno,zar ne?

Oprema za kontrolisanje narkotika u sistemu coveka je pretpostavljam skupa,ali zar je vrednija od jednog ljudskog zivota koje droga uzme?!?!

Mislim da zivot nema cenu!

Ciagrete i alkohol su zabranjenu za prodaju maloletnicima...A u kaficima svila traze licne karte?:blink:

Ma,da,kako da ne!

Sto se tice dilera,njih ce biti dok tako drzavi odgovara(znam sta pricam :dry: )

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da jesam...ooo mery djejn koliko pesama ima o tebi samo :smeh: . Sve moze da skodi kada nema meru,pa tako i marihuana,alkohol,duvan...Ako znas da nadjes meru,nasao si ideal hedonizma :smeh: ...Sala na stranu,zapravo i ne mogu da razlucim koliko bi naciji doprinelo,zabole me iskreno za naciju,al znam koliko bi neke stvari to olaksalo :smeh: . Lecenje od ocinih bolesti,raka,stresa...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na kojoj si droZi sad ti :lol:

Neće se vređamo :)

Ja mislim da bi tom legalizacijom imao priliku da propratis svoje dete i da mu na vreme objasnis koliko je droga stetna i da ga zaustavis u tom poroku.

A sada ne možeš da mu objasniš?

Nebi se dete krilo alo je to legalno,zar ne?

Da li se deca kriju kada duvane ili prvu cigaretu mirno zapale pred roditeljima?

Oprema za kontrolisanje narkotika u sistemu coveka je pretpostavljam skupa,ali zar je vrednija od jednog ljudskog zivota koje droga uzme?!?!

Mislim da zivot nema cenu!

Mi nemamo taj novac, a da ga imamo naša policija bi već bila opremljena takvom opremom. Život se čuva prevencijom i sprečavanjem da droga dospe do nekoga a ne testerima na drogu. Oni služe samo da bi se kasnije sprovodila represija po zakonu.

Ciagrete i alkohol su zabranjenu za prodaju maloletnicima...A u kaficima svila traze licne karte?:blink:

Ma,da,kako da ne!

Jeste maloletnici voze bez dozvole, nose oružje u školu i još 300 nekih stvari koje ne bi smeli da rade. Konzumiraju i opijate bili oni legalni ili ne. Misliš da će ih manje uzimati nakon legalizacije ili šta?

Sto se tice dilera,njih ce biti dok tako drzavi odgovara(znam sta pricam :dry: )

Što znači da će maloletnici uvek moći da dođu do droge, samim tim što bi ta supstanca postala legalna, bila bi im još više dostupna.

I hoćeš reći da se zavisnik od heroina lakše odvikava od duvanskog zavisnika? I šta velite blagotvorno dejstvo marihuane, a hoćemo li spomenuti pozitivno dejstvo kokaina? Samo što je jako skup i vrlo lako se postaje zavisnik, pa se obično završi na heroinu koji je sigurna put u smrt. Ili recimo neke sintetičke droge koja su čuda pravile od ljudski čula u Vijetnamu i Staljingradu... :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@Turkmenbash(mrzi me da citiram sve dole napisano od tebe)

Ja te ne vredjam,izvlacis reci iz konteksta!Napisala sam

Na kojoj si droZi sad ti :lol:

Salim se,sigurno si u brzini stvorio ovaj visak! ;)

Meni dobra primer legalizacije pokazala Holandija!Stopa kriminala opala,stopa smrtnosti...blablabla...

Dokazano je i da je marihuana lekovita :naklon:

Ne pricam o belom,zutom i ostalim happy duginim bojama,pricamo o legalizaciji marihuane!Pocetku kraja,sto bi neki rekli!

Naravno da se prilikom legalizacije nece moci tako sta prodavati u vrticima,nego u specializovanim radnjama!

I ubedjena sam da bi se legalizacijom i kod nas smanjilo posto zavisnika od jacih droga,kao i kriminala!

A sto se tice dilera,nebih ja nijednog koji se tim bavi napolje pustila!Pa ni brata!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

elem

nije da nisam zapalila koju :kez:

mozda bi i jopet koju da se nadje fino drustvo s kojim je lepo pricati i jesti i piti i smejati se

dok nisam imala potomka ja sam bila za legalizaciju bilo cega :ok:

a sad...

sad je mene nekako stra`....znam ja da ne mogu da sprecim da proba

aj` proba...nije smak sveta...i to je deo nekakvog eksperimenta i odrastanja i sazrevanja i trazenja i nalazenja

nego

stra` me je da bi mogao da se ne zadrzi na tome:(....

i sad vise nisam sigurna da sam da mu to bude nadohvat ruke bas.......

i tako...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni dobra primer legalizacije pokazala Holandija!Stopa kriminala opala,stopa smrtnosti...blablabla...

A odakle to da im je opala stopa kriminala i smrtnosti nakon legalizacije marihuane :blink:

Dokazano je i da je marihuana lekovita :naklon:

Dokazano je i da je štetna :roll:

Ne pricam o belom,zutom i ostalim happy duginim bojama,pricamo o legalizaciji marihuane!Pocetku kraja,sto bi neki rekli!

E sad pročitaj post od believer ispod tvog. Sve počne sa marihuanom a uglavnom se ne završi na tome. Dobro se sećam školskih dana i uživalaca opijata iz moje generacije kako je sve išlo, malo je onih koji sa marihuane nisu prešli na sintetičke droge pa i još ponešto. O uticaju opijata na njih da ne krećem.

Naravno da se prilikom legalizacije nece moci tako sta prodavati u vrticima,nego u specializovanim radnjama!

A što misliš da neće moći, ako sada može? Dilera će biti i dalje.

I ubedjena sam da bi se legalizacijom i kod nas smanjilo posto zavisnika od jacih droga,kao i kriminala!

Ajde sad nam objasni kako? Ako marihuana postane legalna svi oni koji su šmrkali kokain sad će da počnu da puše marihuanu :lol: daj molim te...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uh bre ljudi imam i ja potomke,dvoje njih,jedno u onom najgorem periodu(sto ovaj pubertet pomera granice nadole :blink: ) Ali ako se sa njima otvoreno prica o tome sta je dobro,sta ne,valjda cete od njih vremenom podici ljude kakvi treba da budu!Koji razmisljaju svojom glavom,a ne da budu povodljivi za drustvom i da probaju jer je to IN!

Ja sam imala priliku da probam sve,ali bukvalno sve!Moja tetka sa kojom sam zivela prvih godina po dolasku u Beograd,je sve to drzala u ormanu(jednom supovac,uvek supovac:lol:) i kad bi dolazila sa posla prvo bi proverila "brojno stanje" u ormanu,pa bi se posle toga obratila nama!

Da je samo nesto nedostajalo ne da bi nam slomila kosti,nego bi nas plasticari sakupljali,bezuspesno!

Svako ima svoje metode kako detetu pokazati prave vrednosti,eto ja sam isla malo tezim putem,ali efektivnim!

Doduse ja ne drzim nista slicno u stanu,ali sa svojom decom pricam o tome!

Ako bi se legalizovala marihuana mislim da bi vremenom provalili da vam dete konzumira istu i na vreme biste reagovali! Tako je i sa konzumiranjem cigareta!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam za.

Ali treba imati meru u svemu , sto znaci da ne treba preterivati.

I u nekoliko navrata smo zapalili koju ,i onako u krug vukli dimove , i secam se

da sam dobio neverovatnu navalu smeha i sve mije bilo lepo.

To je sigurno bilo od maruhijane.

Na moru smo jednom upoznali neko drustvo iz Sombora koji su imali vikend kucu ,

i tu, na terasi smo gledali u zvezde , pili Prosek , i iz probusene kutije sibica uvlacili dimove , ne znam cega.

Znam samo da je bio divan osecaj lezati na terasi i gledati u zvezdano nebo uz Pretenderse npr.

To je moje malo ali ipak iskustvo sa tim opojnim sredstvima.

Znaci ZA ...ali sa merom.:uredu: ....:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Za to da li će neko poželeti da konzumira marihuanu, legalnost korišćenja iste uopšte nije faktor. Čak će verovatrnoća da će neko poželeti da proba biti veća ako nema legalizacije. Ono što je zabranjeno je uvek bilo slatko.

Postojanje ili nepostojanje želje potiče iz porodice, ne iz zakona. Legalizacija bi otvorila to pitanje i učinila ga važnijom temom razgovora u porodici. Time bi se otvorio put ka smanjenju broja kunzumenata. Ne treba ići dalje od Holandije da se vide rezultati.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam imala priliku da probam sve,ali bukvalno sve!Moja tetka sa kojom sam zivela prvih godina po dolasku u Beograd,je sve to drzala u ormanu(jednom supovac,uvek supovac:lol:) i kad bi dolazila sa posla prvo bi proverila "brojno stanje" u ormanu,pa bi se posle toga obratila nama!

Da je samo nesto nedostajalo ne da bi nam slomila kosti,nego bi nas plasticari sakupljali,bezuspesno!

ovo mi nije nikakav primer samodiscipline ili licnog izbora

ovo mi je primer strahovlade :plaz: i postovanja autoriteta

pravo je pitanje da li bi ostala strejt i da tetka nikad nije proveravala stanje

a tetkin postupak je tipicno policijski :lol: ali tipicno....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A odakle to da im je opala stopa kriminala i smrtnosti nakon legalizacije marihuane :blink:

Igrom slucaja nije mi ovo prvi forum na kojem pisem o ovakvoj temi,pa su ljudi "bombardovali"cinjenicama o padu kriminala i smrtnosti zavisnika od narkomanije u Holandiji!

Ajde ti dokazi da ja gresim :liza:

Dokazano je i da je štetna :roll:

Dokazano je i da ljudi u Pancevu udisu zagadjen vazduh,pa i dalje disu! :liza:

Sve počne sa marihuanom a uglavnom se ne završi na tome.

Ne mora da znaci! :liza: ako na vreme uocis problem pokusaces da ga resis!

Dobro se sećam školskih dana i uživalaca opijata iz moje generacije kako je sve išlo, malo je onih koji sa marihuane nisu prešli na sintetičke droge pa i još ponešto. O uticaju opijata na njih da ne krećem.

Sad ce opet ispasti da te vredjam,ali u kakvu skolu si ti to isao? :blink:

U mojoj skoli smo imali "cumez" u dvoristu i tu je skoro cela ekipa "duvala"na odmorima i kad pobegnu sa casa,pa sad su svi u najmanju ruku zavrsili bar srednju arhitektonsku(a ja mukica nisam "duvala"pa sam spala na fotografa) ili su arhitekte sa lepim primanjima!

A što misliš da neće moći, ako sada može? Dilera će biti i dalje.

Evo najpoznatiji primer skidanja dilera sa ulica!

Otvorise se menjacnice po Srbiji,nema vise dilera! :liza:

Ajde sad nam objasni kako? Ako marihuana postane legalna svi oni koji su šmrkali kokain sad će da počnu da puše marihuanu :lol: daj molim te...

Mesas babe i zabe!

Nisam nijednom svojom recenicom rekla da ce zavisnici da se vrate na marihuanu,ali ces samim legalizovanjem iste steci uvid u neke druge stvari,naprimer ko ce probati marihuanu,pa samim tim ces donekle znati kojem broju osoba trebas da "ukljucus" onaj deo mozga o stetnnosti iste i o posledicama njenim!

Legalizacijom ces po meni ustupiti ljudima da probaju nesto legalno,ali ces im samim tim i dati do znanja da neko to zna !

A i uvek je bilo :"Zabranjeno voce je najsladje" Dozvoli im pa da vidim :liza:

--- Update ---

ovo mi nije nikakav primer samodiscipline ili licnog izbora

ovo mi je primer strahovlade :plaz: i postovanja autoriteta

U pitanju je samo nacin demonstracije "Dobro ili Lose" :lol:

Moj brat od strica je godinama uzivalac iste i svi to znamo,nikad nije otisao na nesto vise,jer kaze da mu je ovo dovoljno!Profesionalni vajar(zovemo ga klinasto pismo) kaze da mu treba za njegova umetnicka dela sta vec :lol: jedne godine je baki u staklenik zasadio travu i rekao joj samo da zaliva i nista vise :blink: posto je bila ona glupava inflacija i nestasica cigareta moje dve strine su se povele za onim:"Ako moze ovo on da pusi pa sto nebi mogle i mi?":lol:

Da skratip pricu jedna od strina mi i dan danas ima nadimak leptir :hahaha:

Dali u ljudima nesto pukne,pa odu dalje ili sta ne znam,ali sam ubedjena da ako nekoga ko konzumira marihuanu mozete pricom,konkretnom pricom vratiti nazad!

Izlece se i veci zavisnici,ali mislim da legalizacijom dobijamo uvid u sta moze da se desi!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Results of the drug policy

Cannabis use among adults in Europe

In the Netherlands 9.5% of young adults (aged 15–34) consume soft drugs once a month, comparable to the level of Finland (8%), Latvia (9,7%) and Norway (9.6%) and less than in the UK (13.8%), Germany (11,9%), Czech Republic (19,3%), Denmark (13,3%), Spain (18.8%), France (16,7%), Slovakia (14,7%) and Italy (20,9%) but higher than in Bulgaria (4,4%), Sweden (4,8%), Poland (5,3%) or Greece (3,2%). The monthly prevalence of drugs other than cannabis among young people (15-24) was 4% in 2004, that was above the average (3%) of 15 compared countries in EU. However, seemingly few transcend to becoming problem drug users (0.30%), well below the average (0.52%) of the same compared countries.

The reported number of deaths linked to the use of drugs in the Netherlands, as a proportion of the entire population, is together with Poland, France, Slovakia, Hungary and the Czech Republic the lowest of the EU.

Rezultati politike

Upotreba Kanabisa među odraslima u Evropi

U Holandiji 9.5% odraslih između 15 i 34 godine konzumira lake droge jednom mesečno, u poređenju sa Finskom (8%), Letonijom (9.5%) i Norveškom (9.6%), ali manje od Velike Britanije (13.8%), Nemaćke (11.9%), Češke (19.3%), Danske (13.3%), Španije (18.8%), Francuske (16.7%), Slovačke (14.7%) i Italije (20.9%), više od Bugarske (4.4%), Švedske (4.8%), Poljske (5.3%) i Grčke (3.2%). Korišćenje drugih droga među mladim ljudima od 15 do 24 godine je bilo na nivou od 4% 2004. godine, što je iznad proseka u EU (3%). Ipak, relativno mali broj postane problematičan korisnik droge (0.30%), daleko ispod proseka za navedene zemlje (0.52%).

Prijavljeni broj smrtnih sluajeva povezanih s korišćenjem droge u Holandiji, u vidu procenta od ukupne populacije, je zajedno sa Poljskom, Francuskom, Slovačkom, Mađarskom i Češkom, najmanji u EU.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Za to da li će neko poželeti da konzumira marihuanu, legalnost korišćenja iste uopšte nije faktor. Čak će verovatrnoća da će neko poželeti da proba biti veća ako nema legalizacije. Ono što je zabranjeno je uvek bilo slatko.

Postojanje ili nepostojanje želje potiče iz porodice, ne iz zakona. Legalizacija bi otvorila to pitanje i učinila ga važnijom temom razgovora u porodici. Time bi se otvorio put ka smanjenju broja kunzumenata. Ne treba ići dalje od Holandije da se vide rezultati.

Ja bih se dobro zapitao da li bi efekat bio baš takav. Marihuana kao i ostali opijati se ne konzumiraju jer su zabranjeni pa je nekome slatko da ih konzumira, već zbog efekta koji imaju na psihu. Samim tim što bi marihuana postala legalna, postala bi mnogo dostupnija nego što jeste. Savesni roditelji obavljaju razgovor sa svojom decom bila marihuana legalna ili ne. Sad će legalizacija da natera na razmišljanje one roditelje koji već nisu decu upozorili na štetnost droge, jes da. A ista priča je i kao sa cigaretama, koliko roditelji trube pa dosta dece završe kao pušači.

Igrom slucaja nije mi ovo prvi forum na kojem pisem o ovakvoj temi,pa su ljudi "bombardovali"cinjenicama o padu kriminala i smrtnosti zavisnika od narkomanije u Holandiji!

Ajde ti dokazi da ja gresim

Mene su bombardovali činjenicama da od kafe raste rep pa mi nije izrastao :roll: ako nešto tvrdiš, logično je da imaš čime da potcrdiš svoju tvrdnju a ne 'ti dokaži da nije tako' i 'veruj mi na reč'.

Dokazano je i da ljudi u Pancevu udisu zagadjen vazduh,pa i dalje disu!

Au jbt koja argumentacija. Sad ja treba da se pomirim sa time što mi je zagađen vazduh zato što nisam počeo da svetlim u mraku, a to što ću dobiti kancer pluća ili tako nešto nikome ništa.

Ne mora da znaci! ako na vreme uocis problem pokusaces da ga resis!

Ne mora da znači ali praksa je pokazala da je tako. klik

Sad ce opet ispasti da te vredjam,ali u kakvu skolu si ti to isao?

Gimnaziju! A danas nema škole u kojoj nema uživalaca čisto da ti razbijem iluzije. Konzumenata imaš i po fakultetima, srednjim, osnovnim školama. Welcome to Srbija.

Evo najpoznatiji primer skidanja dilera sa ulica!

Otvorise se menjacnice po Srbiji,nema vise dilera!

:lol:

Prvo, ima ih i dalje. Drugo, ovde govorimo o dilovanju droge a ne deviza. To što je bilo dilera deviza na svakom ćošku je iz nekih drugih razloga, tada se i benzin sipao iz kanistera i flaša ali ne zato što je bio ilegalan :roll:

Mesas babe i zabe!

Nisam nijednom svojom recenicom rekla da ce zavisnici da se vrate na marihuanu,ali ces samim legalizovanjem iste steci uvid u neke druge stvari,naprimer ko ce probati marihuanu,pa samim tim ces donekle znati kojem broju osoba trebas da "ukljucus" onaj deo mozga o stetnnosti iste i o posledicama njenim!

Legalizacijom ces po meni ustupiti ljudima da probaju nesto legalno,ali ces im samim tim i dati do znanja da neko to zna !

A je l' ti imaš nekakav uvid ko će danas da zapali cigaretu samom činjenicom što one nisu zabranjene? Nemaš. Imaš samo brojke koliki je promet pa možeš da napraviš neku grubu računicu. Daćeš uživaocima marihuane do znanja da neko zna da puše travu :roll: mislim da će to mnogo biti mnogo bitno prosečnom uživaocu trave. I koja je to logika, kada se legalizuje ljudima će svest biti na višem nivou? Glupos' majke mi. A evo recimo alkohol je legalan, nema prohibicije pa vidim iz godine u godinu sve manje alkoholičara u Srbiji...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj KLIK tvoj sve neke nezvanicne procene :neznam: kome da verujem;politici novinama,ovom nezvanicmon predstavniku SUP-a ili tebi i tvojim cinjenicama!

MOTKA | 27/05/2009 10:59

Kako to da znamo cene narkotika a neznamo ko ih prodaje ili preprodaje ???

Ovaj komentar mi se jako svideo :uredu: Mozda cu njemu da verujem ;)

Evo Morf je pokazao neke statistike,ja ti pokazem sutra neke ;)

A sto se tice dilera benzina :kez: Bio je benzin legalan,ali ga na pumpama nije bilo :kez: velika razlika :liza:

BTW ti meni postavljas cinicna pitanja i kad ti isto tako odgovorim ti se nadjes uvredjen!I izgleda da nisi pio pravu vrstu kafe,jer bi inace imao rep ;)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Trava, Marija Jovana, Meri Džejn... hmmm. Imao bih o tome svašta napričati. Ma, mogao bih napisati bestseler. Ona može biti indikator naših karaktera, naš izlet u sjajnu vrstu hedonizma, ali i naše posrtanje... Trava je svojevrsna filozofija, ali mi je ipak drago što se "ne družimo" već jako dugi niz godina.

Sve što je ljudsko nije mi strano, ali sve u svoje vreme...

Legalizacija, svakako.

Da diskutanti jos jednom procitaju pre nego se *udavimo u statistici :uredu:

......

Na anketi sam *udario Za

Duvam jos iz osnovne skole... dva-tri puta godisnje po 10-15 dana (uglavnom Ja i Valter sami), ali nisam siguran da bi pozitivna strana ostala toliko dominantna ako bi' je svako jutro pazario na *trafici. 'Oce ona i da umori...pa se /od shirine sav raSpuvash.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam ZA. Sve što je dozvoljeno, manje je zanimljivo. :zeva:

Eto, sad nije dozvoljeno a većina nas je probala...ja sam recimo prije par godina totalno prestala to da konzumiram, a i do tada je bilo samo nekad u društvu, da nas spuca smijalica...a dešavalo se i suprotno.

Onda je meni prestala da prija. Pao bi mi pritisak, hladan znoj...nije više bilo zanimljivo. :/

Stalno se pomjeraju granice, djeca konzumiraju šta žele, cigarete, alkohol...i sve je kao ok....samo to da se sjedi na 'ladnom betonu, nije. :kez:

:joint:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:joint:

Ja sam za,iz više praktičnih razloga,o kojima nije mudro pisati ovde,al dobro sad...

Pametnim ljudima koji biraju mesto,vreme,društvo i imaju meru je jasno šta hoću da kažem,da ih neumerenost ne bi odvela u krajnost da zlo ne čuje.Slično je i sa alkoholom koji je potpuno legalan,samo još nisam čula da je neko naduvan došao kući i tukao ženu.

...e sad sam naebala :ufrci:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam ja to.. za Mariju Anu

al' vidim da je ova država kompletno otishla u qrac.

pa.. tek što je ud'rila po pušačima svom silom Dachitjevom.. zabranjujoo, upozoravajoo, proganjajoo, kažnjavajoo...

a ovamo legalizuju travu.

Je Bemte dr. Žavo (shame on Ju).. i sve Tadićevske proevropske trendove, u fazonu "Noga Lička cipela Bečka".

Možda bi najbolje bilo da pubovi (pre)uzmu to da (po)dele deci.. (treba razmisliti i o podeli - besplatno.)

Tako će država imati najbolju kontrolu.. i uvid (i ko je koliko izduvo i ko se kad upuvo :lol:)

k'o i za belo :roll:

Deci će to besplatno biti mnogo dosadno

a tek kad vide dostavljache (nema sumnje) vrlo će im se brzo prisrati.. i neće mariju anu nikada ni (poželeti) pomirisati.

Hahaha ha :hahaha: P'da... i ja sam Za! :lol:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...