Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Kupaći kostimi

Kako izabrati model?

 

5906.jpg

 

Drage naše evo vam malo pomoći oko izbora kupaćih za ovo leto. Različiti modeli odgovaraju različitim oblicima tela.

Ako ste već odabrale model za ovu sezonu, onda nije kasno ni da pravi model kupite za leto 2011.

Mršavica

Mršavice izgledaju odlično u različitoj odeći, ali u kupaćem možete da delujete pomalo dečački. Odaberite gornji deo sa umetkom ili žicom. Donji deo bi trebalo da bude visok kako bi se istakli bokovi, a dobra je i ideja i neki dodatak – cvetić ili mašnica sa strane.

Jaki bokovi

Odaberite šareni gornji deo i jednobojni donji. Tako ćete sakriti jače bokove.

Jaka ramena

Sportski si tip? Nabaci jednostavan dvodelni model. Donji može da bude u obliku bokserica ili da ima šaren dezen i aplikacije.

Jači stomačić

Idealno rešenje je jednodelni kupaći.

izvor: klik na link

Nisam Vam otkrila toplu vodu, već mi je c/p tekst poslužio, kao uvod :)

Kakave kupaće kostime volite? a kakve nosite?

da li su želje i mogućnosti u skladu?

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Joooj, kupaci..moj omiljeni deo garderobe..:)

Volim jednostavne i udobne modele, a najvise bikini..ovakav, najjednostavniji i najminimalniji..

irinasajkbikini81604469.jpg

Prosle godine sam sebe obradovala nebesko plavim bikinijem, Bugatti..bio je bas onako primecen..:cica:

Nosicu ga i ovo leto, ali moram kupiti jos i neki narandzasti na primer..:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Mislim da bi bilo sasvim u redu da drage forumašice prilože svoje fotke sa pređašnjih letovanja kako bi naše sitančane muške oči mogled a ih posavtuju da li im dobro stoje, da li su potrebne promene, u kom pravcu da nastave i slično. O dezenima i bojama da ne pričam. Siguran sam da muški deo foruma ne bi imao ništa protiv nametanja te obaveze koja iziskuje ogroman mentalni napor, ali ćemo se svi zajedno potruditi da ostvarimo cilj, a on je sledeći: da nam vi budete najlepše na plaži u leto 2011. :andjeo:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Gledam po netu i vidim samo bikinije sa fronclama ko rezancima.

Držim se mog modela sa tanušnim mašnicama na bokovima, model iz prošlog veka ali se drži i ne popušta a bogami ni ja. :kez:

Eh, da mi je toliko hiljada eura koliko imam bikinija, sada ne bih sedela na Alanu Fordu već u profi stolici koja je trenutno u špajzu. :lol: A modni krik... ko se još kupa u novembru?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

11148781_1734611283432292_1287297437936011149656_1734611276765626_5769279121435911150432_1734611280098959_68306600619552

 

Lep... model.. :fijuk: 

1978700_1734611003432320_228027479392781

 

izvor: Lisca-Official

 

Nekako su miovi svedeni modeli najlepši. Malo me podsećaju i na davno prošlo vreme. 

Kakve kupaće kostime ćete nositi ovog leta? (ne mora nužno da bude leto) 

Bez pardona ću na plažu poneti naočare za sunčanje, šešir i papučice :kez: 

A vi, kako Te? :liza: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...