Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Kako da pronađete najbolje za vas koje će vam stajati kao salivene

8369.jpg

Da nemate možda u ormanu stare farmerke i nadate se da ćete nekada ponovo moći da uđete u njih? Čak iako nije tako, evo vam ih nekoliko saveta za kupovinu idealnih farmerki.

Vodite računa o dužini. Ako ste oniži, odaberite idealnu dužinu kako se ne bi gužvale pri dnu.

Ako ste vitke građe mogu da budu i duže od vaše veličine.

Uvek probajte da čučnete u farmerkama. Ako možete to da uradite bez stezanja, dobre su vam.

Izbegavajte modele sa brojnim dodacima, pošto su sada možda moderne, ali već za par meseci će izgledati kao nešto što nije previše poželjno.

Ako imate široke kukove izbegavajte široke modele sa džepovima sa strane.

Ako imate dečačku građu odaberite elegantni duboki model koji ističe kukove i struk.

Za niže devojke se preporučuju modeli ravnih nogavica bez ranfle.

Krupnije devojke ne bi trebalo da biraju farmerke sa velikim džepovima.

I na kraju ne zaboravite da većina žena isproba čak 10 farmerki kako bi pronašla idealne.

izvor: klik na link

Ah, taj teksas...

haljine, famerke... košulje...

koliko su zastupljeni u Vašem stilu oblačenja, i u kom ''pojavnom'' obliku? :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Mislim da su farke nezaobilazni deo svake garderobe, jer farke mozes da kombinujes na 300 nacina. I sportski, i elegantno, i opusteno, kako god hoces.

E sad, ja nisam neki farkoholicar. Imam par farmerki, i od toga, jedne imaju 9 godina (uspela sam da udjem u njih pre godinu dana :jupi: ). Ne obazirem se na savete, nosim ono sto procenim da mi dobro stoji.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 1 godinu kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

Farmerke su čudo prirode. Prvo odaberem one za koje mislim da mi najbolje stoje iako mi sestra obavezno kaže da sam se zaebala jer mi više odgovara model koji njoj stoji. :kez: (šalim se, mnogo gore mi kaže)

Nakon što ih iznosim u originalnom izgledu, pravim od njih tri četvrt pantalone pa tako guram jednu sezonu. Posle otcvikarim deo do kolena i nosim ih na pijac, po kući ili kod drugarice komšinice. A čim dođe leto, ode još dobar deo i eto meni savršenog šortsa za na Adu. :kez:

Jedan komad - četiri modela. Hvala kaubojima (ili traperma) što su ih smislili! :gace:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...