Idi na sadržaj

Isključujete li računar?


Preporučene poruke

U komunikaciji sa korisnicima računara video sam da mnogi od njih svoje računare ne isključuju danima, nedeljama, pa čak i mesecima u ekstremnim slučajevima. Meni je to prilično neshvatljivo, s obzirom da računar nikad ne ostavljam uključenim preko noći. Dogodilo se samo jednom, skidao sam veliki fajl sa interneta pa download nisam smeo prekinuti...

Kakve su vaše navike po tom pitanju? Isključujete li računar tokom noći, ili ostaje da radi i koliko dugo?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa u zadnje vreme ga pre odlaska na spavanjac redovno gasim. Preko dana radi, kada ga uključim ne gasim ga do uveče. Mada sam imao perioda kada je znao da radi po par dana, bez obzira da li sam skidao nešto ili nisam jednostavno je ostajao uključen. Nema potrebe da mi vuče struju noću da ne govorim koliko prašine tako usisa. :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 9 meseci kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Laptop gasim uredno-da se to prištedi :hhh:

Ma gasila sam i računar uredno i "po protokolu"-tako me naučili :bek: ali juče popodne upalim ćerin komp da nešto odštampam, ostavim da se instalira neki update i ....zaboravim :zid:. Danas dođem sa posla, uđem u njenu sobu i čujem kako još uvek radi!! qq ...!

E onda je bio kriv muški jer ga nije ugasio!! :hhh: (neko mora da bude kriv!!) "Kako nisi video?? Zar ti ne ulaziš u njenu sobu??!! Trebao si ga lepo ugasiti da ne radi bez potrebe!! Ne možeš biti tako ne pažljiv!!....itd...itd..." :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 7 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...