Idi na sadržaj

Planirate li ove godine na more i gde?


Preporučene poruke

  • 1 mesec kasnije...

Planiram,kako tako al idem u Buljarice(bulju). Tamo su penzioneri,tamo je mir :) ako niko ne skupi para sem mene,ja odo...filozofija i ja...more tisina,penzioneri pa di ces vise. Jos kada se zapricam tamo sa nekom mudrom bakom ili dekom,pa svakave iskustveno-zivotne mudrosti donesem....idi begaj,forum ce prvi da je upije :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne planiram. Nešto me more već par godina unazad "obilazi"... :beyond: I ove godine imaću goste, koji jako "vole Srbiju" i jedva čekaju da dođu u zemlju "snova i lepog života..." :roll:.

Ako nešto ne planski iskrsne, možda i odemo, ali za sada...ništa more...

Kada malo bolje razmislim, mom dragom je istekao pasoš, nema ko da mu izvadi dokumenta potrebna za to.... :fijuk: neće niko da čeka red umesto njega na šaleterima...a reeeeeeeeeeed ogoromaaaaaaaaaaaan...sa CG smo raskrstili... i sada sam sve više i više sigurna da od mora nema ništa...

Osimmmmm ako ja ne odem sama.... :roll:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Idem skoro svake godine,ukoliko neko od moje lude familije ne napravi problem :hahaha:

Inace najvise voleM da odem sama bRez family members...

Ove godine sve zavisi jel cu proci prijemni ispit u prvom roku ili drugom :lol:

Resila i ja da idem u Ckole :hahaha:

Mada mi ove godine lepo zvuci Slovenija,imam gde a i imam lepo drustvo BRE!!!:ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 11 meseci kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Ja bogme to znao već pre tri meseca! :kez:

Pominjah onog drugara što mu nadjoh kupca za stan, a ne htedoh da pričam o nekoj proviziji.

E sad, on ima turističku agenciju i reče mi...ok onda "ubodi prst" kad vas šaljem na Rodos...

Juče mi poslao mejl sa datumima poletanja...Gledam...gledam...i ubodem! 4. ili 8. avgust.... :uzbud:

Rodose, rode moj!!!!! :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Akobogda u Makarsku... ista meta isto odstojanje...e sad ne znam tacno u kojoj ekipi...mozda nekome nece vise biti interesantno ici sa nama...mislim na djecu...a mozda nas bude cak i vise...jer prosle godine sam vodio i kumovu cerku sa nama...djeci bilo super...ludovali skroz a ja im kao branio ovo ono...:kez:

a jedne noci sam ih pustio da udju u komsijin bazen...samo sam rekao ako vas uhvate...ja vas ne poznajem...:smeh::smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...