Sign in to follow this  
Followers 0

Planirate li ove godine na more i gde?

19 posts in this topic

Posted (edited) · Report post

Je l' ima neko u planu more i gde bi išli? :) Moram reći da sam ove godine najveći pesimista u zadnjih par godina, ali ako nešto iskrsne, možda odem u Grčku tamo u septembru ali za sada su ovo samo lepe želje :kez:

Edited by Morpheus
m
Goga likes this

Posted · Report post

Smatram da je najveći problem, kada je odlazak na more, planinu, gde god, doneti odluku o odlasku. Naravno, budimo realni.

Mi smo odluku doneli, i počeli da otplaćujemo rate.

Moji momci će da idu, grčiće se u Grčkoj,

ja ostajem da rintam :kez:

Posted · Report post

Uf!

More 8)

Kako to lepo zvuči...al' kanda ove godine će to biti neka sasvim minimalna opcija s obzirom na obaveze koje sam sebi natovarila na vrat u sledećih godinu dana :)

Nadam se da ću pobeći makar na desetak dana, malo da predahnem, a dečaci će u paketu sa tatom, babama i dedama uživati, kao i svaki put :)

Posted · Report post

Planiram s decacima u Grcku, ali ne znam da li cu uspeti to da izvedem, jer idem sluzbeno u Prag i Barselonu. Nadam se da cu moci da se organizujem.

Posted · Report post

Ove godine mi niko i ništa neće osujetiti odmor i more.

Nisam od onih koji moraju svake godine, ali se zaželeh.

Definitivno je to uvek Grčka...i ove godine će biti neko ostrvo.

Na prvom mestu je opet Rodos...ali možda bude i neko mirnije mestašce.

Posted · Report post

Vec uplacen Kalamitsi 15 dana..druga polovina jula..jedva cekam..:jupi:

Od januara do jula zivim od mastanja pred odmor, a od avgusta do decembra od utisaka..:)

Turkmenbashi likes this

Posted · Report post

Kao i obično 42°26'7.15"S/ 18°36'31.33"I, a može da se desi i 44°55'8.67"S/ 13°49'3.51"I.

:roll:

Posted · Report post

Paaa ja planiram brćkanje ali početkom septembra :) ...tako je žensko vijeće odlučilo, da fulamo gužvanje i velike vrućine, jelte, ne podmlađujemo se. :fijuk:

Do tada ću ja malo da se bućnem u Panonsko more. :kez:

Posted · Report post

More je pusta zelja .... ali cemo i ove, kao i prosle godine, da se brckamo na Belocrkvanskim jezerima. Moja zelja (da je mogucnosti), bi bilo Hrvatsko primorje, npr. Brac ...iz sentimentalnih razloga :stid2:

Posted · Report post

Planiram,kako tako al idem u Buljarice(bulju). Tamo su penzioneri,tamo je mir :) ako niko ne skupi para sem mene,ja odo...filozofija i ja...more tisina,penzioneri pa di ces vise. Jos kada se zapricam tamo sa nekom mudrom bakom ili dekom,pa svakave iskustveno-zivotne mudrosti donesem....idi begaj,forum ce prvi da je upije :uredu:

Posted (edited) · Report post

Ne planiram. Nešto me more već par godina unazad "obilazi"... :beyond: I ove godine imaću goste, koji jako "vole Srbiju" i jedva čekaju da dođu u zemlju "snova i lepog života..." :roll:.

Ako nešto ne planski iskrsne, možda i odemo, ali za sada...ništa more...

Kada malo bolje razmislim, mom dragom je istekao pasoš, nema ko da mu izvadi dokumenta potrebna za to.... :fijuk: neće niko da čeka red umesto njega na šaleterima...a reeeeeeeeeeed ogoromaaaaaaaaaaaan...sa CG smo raskrstili... i sada sam sve više i više sigurna da od mora nema ništa...

Osimmmmm ako ja ne odem sama.... :roll:

Edited by vesticara

Posted · Report post

Idem skoro svake godine,ukoliko neko od moje lude familije ne napravi problem :hahaha:

Inace najvise voleM da odem sama bRez family members...

Ove godine sve zavisi jel cu proci prijemni ispit u prvom roku ili drugom :lol:

Resila i ja da idem u Ckole :hahaha:

Mada mi ove godine lepo zvuci Slovenija,imam gde a i imam lepo drustvo BRE!!!:ok:

Posted · Report post

Ove godine definitivno Ohridsko jezero:uzbud:

Vec je sve rezervisano, pare se stede a onda...uzivancijaaaaaaaaa :kez:

Posted · Report post

Verovatno Grčka kao i prošle godine.Jedino ako Grci ne puknu zbog EU i MMF i Angele Merkel...

Posted · Report post

Ja bogme to znao već pre tri meseca! :kez:

Pominjah onog drugara što mu nadjoh kupca za stan, a ne htedoh da pričam o nekoj proviziji.

E sad, on ima turističku agenciju i reče mi...ok onda "ubodi prst" kad vas šaljem na Rodos...

Juče mi poslao mejl sa datumima poletanja...Gledam...gledam...i ubodem! 4. ili 8. avgust.... :uzbud:

Rodose, rode moj!!!!! :kez:

Posted · Report post

Akobogda u Makarsku... ista meta isto odstojanje...e sad ne znam tacno u kojoj ekipi...mozda nekome nece vise biti interesantno ici sa nama...mislim na djecu...a mozda nas bude cak i vise...jer prosle godine sam vodio i kumovu cerku sa nama...djeci bilo super...ludovali skroz a ja im kao branio ovo ono...:kez:

a jedne noci sam ih pustio da udju u komsijin bazen...samo sam rekao ako vas uhvate...ja vas ne poznajem...:smeh::smeh: