Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 2 sedmica kasnije...
  • Odgovori 233
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

„Tih 14 dana koje smo proveli u Srbiji, kao da smo bili u drugom svetu. U svetu u kojem su glavne uloge tumačili ljudi koje smo upoznavali na svakom koraku dok smo radili na videu. Onu su nam dali neš

Jedino što je zabranjeno je komentar: Nismo mi (sve) takve. :plaz:

A da li veliki minus pada na moja pleca ako kazem da sam bas izbegavala likove sas besnim kolima i u odelima? Doduse u moooje vreme :deda2: takI nisu ni bili u modi. :kez: Ali, da su mi one godine a ova pamet... pa rekla sam vec da ce drugi put tj. u sledecem zivotu biti pametno. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Ove dve bakice. An (72) i Ria (78 ) nikada nisu letele avionom.. do nedavno.

Nikada se nisu ni znale/upoznale...da dana poletanja.

Obe su imale zelju da se voze u avionu i krenule su u avanturu...put Barselone.

Kompanija Vodafone im je pomogla u ostvarenju njihove zelje.

Bakice su sjajne! :ok:

https://www.youtube.com/watch?v=zD2NtzEPBcA

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Evo nešto veselijeg video zapisa dok je u toku svetsko prvenstvo u fudbalu u dalekom Brazilu.

Naime, jedan od poznatijih fudbalera freestyle, Sean Garnier prerušio se u starca da bi takav otišao na igralište i izveo zanimljiv fazon i prevario mladjasne momke koji su na gradskom terenu igrali fudbal.

Na teren je došao nepozvan, kao slučajno u prolazu i kod omladinaca izavao mnogo negodovanja jer je spamovao igru. U nekoliko poteza, a za svega nekoliko trenutaka okrenuo je naklonost publike u svoju korist i tako odigrao glavnu ulogu na terenu. Prisutni su ostali zapanjeni kada su ugledali kako starac barata loptom, izvodi retko vidjene trikove … Uostalom pogledajte sami  :laugh: 

 

http://youtu.be/sPiHkWktpzs

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 meseci kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Kratak film, baziran na istinitom događaju, pokazuje kako nevine, ali vrlo mudre dečje reči mogu da podstaknu odrasle da ne smeju da zanemare male stvari u životu...Film prikazuje grupu ljudi koja stoji ispod nadstrešnice čekajući da stane dosadna kiša koja im kvari planove. Neki od njih čekaju strpljivo, dok su neki nervozni i ne mogu da dočekaju da stane. Tišinu prekida mala devojčica koja moli mamu da trče po kiši. Majka je odbija, trudeći se da ne pokazuje nervozu u želji da što je više moguće ostane suva. U jednom trenutku, devojčica podseća majku na reči koje je izgovorila tog jutra. Majka ne može da se seti u kom kontekstu je pominjala kišu, a devojčica je podseća: "Kada si jutros pričala sa tatom o njegovom kanceru, rekla si da ako uspemo da prebrodimo ovo, uspećemo bilo šta".Razmišljajući o rečima svoje ćerke nekoliko trenutaka, majkla je shvatila kakvu lekciju je upravo naučila od svoje ćerke. Izašla je na kišu, pustila da joj pada po licu i razmaže šminku i rekla devojčici: "Hajde, idemo da trčimo po kiši".

A kakve je rekacije taj njen postupak izazvao i šta se desilo u nastavku, pogledajte sami...
 
 
nema veze što je montirano...
Big, big like! :srce:
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 7 meseci kasnije...
  • 6 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...