Idi na sadržaj

Biljke koje krase moj dom


Preporučene poruke

Volim saksijsko cvece...ma obozavam ga :kez: Imam razlicitih vrsta i sve je to lepo uredjeno u hodnik koji je srecom ogroman. Na prolece veci deo ide napolje, da bi se osvezili malo, a neki ostanu u kuci, da im ne menjam mesto. I naravno svako prolece presadjivanje, rasclanivanje, dodavanje prihrane i td...sve sto je potrebno da bi uzivali u njihovoj lepoti

Evo kako to izgleda kod mene...

photo0143s.jpgphoto0143s.jpg

photo0144c.jpg

photo0145.jpg

photo0146.jpg

A kod vas kakvo je stanje?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...
  • 2 godina kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 7 meseci kasnije...
  • 11 meseci kasnije...

Poslednjih dve godine sam bas fanatik sto se tice biljaka, U dvoristu sam napravio malu ali efikasnu organsku bastu, tako da sam suncani deo dvorista iskoristio za to. Iskreno, nije me basta bas zanimala ranije, ali kad sam malo istrazio da sve to moze i bez otrova kojekakih,resio sam da probam. Tako da sam ove godine imao svasta nesto, paradajz je zaista imao ukus paradajza, a od zelene salate, mladog luka, rotkvica, krastavaca nisam mogao da se odbranim. Imao sam oko dvadeset vrsta povrca, a sledece godine planiram jos vise. Sto se tice ukrasnih buljaka, imam ruze, cuvarkuce i neke borice. A u saksijama..imam nekoliko vrsta, ne znam im imena.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...