Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 583
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Dobila sam posao za stalno      

Moj učenik... Učiteljice ja više volim kad me vi učite, nego ona učiteljica što je bila umjesto vas

U petak sam se družila sa mojom dušom i pričala mu Snežanu i sedam patuiljaka sve do u besvest... trebalo je da ga uspavam,  a na kraju smo đuskali po sobi dok je njegova majka mislila da mi buva

Zakačene slike

Naravno Noletova pobeda, pre svega, a potom lepota i kultura izražavanja prilikom svakog intervjua koji je Nole dao i svake izgovorene reči.

Toliko emocija u njemu, a takva prisebnost i lakoća komunikacije. Bez ijedne suvišne reči, bez ijednog lapsusa. Svaka mu čast.

Upravo tako.

Ni nexarizmaticni Bota i Jeremija, ni nadrkani Srdjan, ni pola fucking srpske estrade na tribinama nisu pokvarili utisak i oduzeli od sarma kojim klinac pleni.

http://www.youtube.com/watch?v=Hnu0z0Wo1QI

Cak i na ovom snimku, usprkos punoj torbi srpskopravoslavnih potrebstina (ikonice, brojanice, pa jos ikonica.. ) kojih se ja kao osvedoceni ustash grozim, emituje neverovatnu kolicinu harizme i simpatije.

Ne znam kako mu to uspeva ali zvuci suvislije i pametnije petnes puta i od svog ćaće.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pobeda Aleksandre Krunić

Autor: FoNet

Budimpešta - Srpska teniserka

Aleksandra Krunić uspešno je startovala na WTA turniru u

Budimpešti, pošto je danas u meču prvog kola pobedila

Ruskinju Ninu Bradčikovu.

Mlada reprezentativka Srbije dobila je prvi set protiv 143.

igračice sveta 7:5, a u drugom je povela 1:0, kada je

Ruskinja zbog povrede predala meč.

U drugom kolu Krunić će imati dosta teži zadatak, jer će

joj protivnica biti 35. teniserka sveta Klara Zakopalova iz

Češke.

Bez obzira na ishod tog meča, Aleksandra može da bude

zadovoljna onim što je do sada ostvarila u Budimpšeti, jer

je prolaskom tri kola kvalifikacija i plasmanom u drugo kolo

zaradila 46 bodova za WTA listu.

Turnir u Budimpšeti igra se za nagradni fond od 220.000

dolara.

Baš me obradovalo da je ova devojka ubola neki bod.Simpatična devojčica, tako je srčano igrala na onom meču Fed kupa :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...zove me koleginica danas,na koju inace drkam sa obe ruke:balavi:,i kaze...pogledaj poruku...procitam,vidim da je od njenog ckodea,kad ono...u fazonu,hoce da raskine,ne moze vise i te gluposti...ja napravim tuznu facu,cak vise kao gadljivu i kazem...ma pusti seljaka...i kenjam tako nesto,zagrlim je,a ona sagnula glavu na moje rame,sva u qrcu...medjutim,bradavice nam se dodiruju,ja vec zamisljam kako je jebem u svim mogucim i nemogucim pozama:balavi:...aj' rekoh sebi,oladi malo,pusti je da iskulira,ima vremena:astasad:...ijaoo obradovao sam se kao muva kad vidi gomilu govana u shtali...ali uveche,nesto me stigne i rekoh,ajde da joj posaljem poruku da vidim kako je...ona odgovara...dobro je kolega...ja opet...pusti bre,muskarci su govna i serem naravno...a ona...ma pokajao se brzo pa me posle odmah nazvao...:blink:

...pricaces mi,napisah...8)

...koji qrac sam se obradovao,a nisam ga jos ni metn'o...:neurotic:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...zove me koleginica danas,na koju inace drkam sa obe ruke:balavi:,i kaze...pogledaj poruku...procitam,vidim da je od njenog ckodea,kad ono...u fazonu,hoce da raskine,ne moze vise i te gluposti...ja napravim tuznu facu,cak vise kao gadljivu i kazem...ma pusti seljaka...i kenjam tako nesto,zagrlim je,a ona sagnula glavu na moje rame,sva u qrcu...medjutim,bradavice nam se dodiruju,ja vec zamisljam kako je jebem u svim mogucim i nemogucim pozama:balavi:...aj' rekoh sebi,oladi malo,pusti je da iskulira,ima vremena:astasad:...ijaoo obradovao sam se kao muva kad vidi gomilu govana u shtali...ali uveche,nesto me stigne i rekoh,ajde da joj posaljem poruku da vidim kako je...ona odgovara...dobro je kolega...ja opet...pusti bre,muskarci su govna i serem naravno...a ona...ma pokajao se brzo pa me posle odmah nazvao...:blink:

...pricaces mi,napisah...8)

...koji qrac sam se obradovao,a nisam ga jos ni metn'o...:neurotic:

...2.deo...

...pitam danas koleginicu da li se nesto promenilo...kaze, nista...kao,pricali su,iznapusavala ga qrcem...i tako...nego,primetim da je pocrnela...kaze,bila za vikend cveo dan na jezeru...pa mi pokazuje boju...dekoltea...:balavi:...kazem joj...skloni te sisice od mene,jerbo cu sada da ti zadignem tu laganu suknju i olizem te celu...:balavi:...smeje se...bas si lud,kaze...:blink:

...videce ko je lud kada joj jezikom zalepim goozu...:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...