Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 583
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Dobila sam posao za stalno      

Moj učenik... Učiteljice ja više volim kad me vi učite, nego ona učiteljica što je bila umjesto vas

U petak sam se družila sa mojom dušom i pričala mu Snežanu i sedam patuiljaka sve do u besvest... trebalo je da ga uspavam,  a na kraju smo đuskali po sobi dok je njegova majka mislila da mi buva

Zakačene slike

...."Mi smo odlučili da Vam poklonimo bon u vrednosti od 700 dinara. Poklon vaučer će stići na Vašu kućnu adresu u roku od 8 dana a Vi imate 15 dana da ostvarite kupovinu"

- :dance: Hvalaaaaaaaaaaaaa jako lepo od Vas!!

:treptrep:

Stiglo!! :fijuk:

Naravno nije samo to....Spoznaja kada sam jutros ustala da je danas taj dan....20.09 u 20:09 idemoooooooo :dance:

Ovo sunce koje obećava da neće biti kiše, mada ipak nosim "kišni rekvizit"...

:treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

juce me zove jedna od najboljih ortakinja i pita me da li sam za jutarnju kafu i setnju po bregu...ja rekoh moze :)

danas, ustao sam u pola 8, spremio se i nasli se mi...odemo stepenicama do vidikovca(767 stepenika, ebo ih zdravko colic)...dusu sam ispustio :smeh: seli gore u kafic i krecemo da pricamo...inace ta ortakinja zivi i radi u ns od kako je zavrsila fax tu i ne vidjamo se bas cesto...cujemo da, ali vidjamo jednom u mesec dana...

tu ja dobijam ovo delfi_vukodav_pravo_na_dvoboj_marija_sem kao zakasneli poklon za rodjendan, ali pravo iznenadjenje tek sledi...

pricamo ti mi tako nesto o mom preseljenju i napretku radova, nekim planovima i tako to i kaze ona: e imam jos nesto da ti dam, vadi kovertu sa mojim imenom iz torbe....ja onako blago zbunjeno gledam...kad sam otvorio imam sta i da vidim...moja Buba se udaje :) kao grom iz vedra neba :uzbud: tako da 21.12.2013 u restoranu "Ribarac" u NS-u ima da bude veselo :uzbud:

nego, u dilemi sam...da li da nadjem pratilju i da idem sa njom ili da odem sam pa da tamo trazim zenu...ono fazon svadbarska atmosVera, ne kupus :smeh:, mozda mi se i posreci...nije da mi nije vreme :uzbud:

e tako :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Telefonski razgovor od malopre:

Ja:

- Da?

Moja supruga:

- Ej, našla sam novčanik. Jupiiii!!!...

Da ne pominjem da sam jutros zvao kol centar moje banke da mi blokiraju račun, kao i račun moje tašte pošto je već pomenuta moja lepša polovina zorom obnarodovala da je juče izgubila novčanik, najverovatnije kada je popodne izlazila iz samoposuge. Takođe sam se već pripremio da sutra ujutru odem do policije da vidim šta sve treba (i koliko košta!!!) za novu LK moje voljene, kao i do socijalnog da pokrenem postupak vađenja nove zdravstvene knjižice takođe već više puta pominjane supruge mi... Ugalvnom, uzbuna je raspremljena... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Vraćam se danas kući sa posla, prilazim zgradi i vidim nešto se crni na klupi ispred zgrade...

Prilazim i srce mi poskoči od sreće i sete...

Četiri odžačara (!!!) sede ispred mog ulaza.

I to pravi, pravcijati odžačari.

Dobro sada su im uniforme malo modernizovane ali ona četke na žicama su i dalje tu!!

..i kapice na glavama...divnoooooooo!!

Setih se detinjstva i brzo potražih dugme da se uhvatim!

Naravno da sam i želju poželela!

Kakva predivna slika!!

:uzdise::uzdise::uzdise::uzdise::uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne danas, juče.

U životu nisam za kraće vreme izvela nemoguću misiju zvanu "upis deteta u jaslice" :hhh:

Nedelju dana se mučim, lomim..kumim i molim...i juče poslednja nada..

Pozovem telefonom jednu od "lokalinih" direktorki...ona kaže-"Nema problema!"

Ja onako u neverici zahvalim se i razmišljam koga još da pozovem...?

Kome još da plačem na ramenu...?

Nakon sat i po vremena me zove mamica deteta da mi kaže da kako je pozvana iz uprave da potpiše ugovor!!

Prošlo je samo SAT I PO vremena!!

:dance: :dance:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Radila sam ovu sedmicu u produženom boravku, tu su klinci od 6 do 8 godina.

Danas sam od 4 djevojčice dobila crteže, tj. srcad na kojima piše:

Draga učiteljice vi ste najljepši :stid2:

Mnogo su slatke i uljepšale su mi dan :srce:

Pred kraj radnog vremena zvoni mi telefon.

S. hoćeš da radiš i sljedeće sedmice?

Naravno da hoću.

Mjenjaćeš učiteljicu B. u četvrtom razredu.

:uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije danas vec pre neki dan. Divanila sam sa mojim cedom preko skype i malo mi je demonstrirao kako on ume da barata sa skalamerijom koju je dobio za rodjendan (zove se Jumping stilts).

[ATTACH=CONFIG]1707[/ATTACH]

Od koga je nasledio taj osecaj za ravnotezu nemam pojma?!

Ajde sto me je obradovao svojom spretnoscu vec me je donekle i umirio jer sam vec razne slike i filmove u glavi imala. A jbg.. majka. :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...