Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 583
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Dobila sam posao za stalno      

Moj učenik... Učiteljice ja više volim kad me vi učite, nego ona učiteljica što je bila umjesto vas

U petak sam se družila sa mojom dušom i pričala mu Snežanu i sedam patuiljaka sve do u besvest... trebalo je da ga uspavam,  a na kraju smo đuskali po sobi dok je njegova majka mislila da mi buva

Zakačene slike

Prošle godine u novembru smo konkurisali za novu drveneriju. 
Vrlo brzo stiže email da im je potrebna dopuna kokursa u fotografijama drvenarije koju tražimo.
Sutra dan telefonski poziv...

"Dobar dan, ovde (ne sećam se imena), ušli ste u uži izbor. Naša komisija je danas u NS pa bi mi došli da pogledamo uživo ono što smo videli na fotografijama i fotografisali. Kada možemo da dođemo?"
Šok...Možete odmah!!

Dođoše troje simpatičnih ljudi. Pogledaše i počeše da mere i premeravaju i fotografišu...Zaneli se oni u merenju...ja kažem "Pa nema potrebe da merite sve..mi smo molili samo drvenariju u dečijim sobama!"

"Ne može tako...mora ili sve ili ništa...zbog fasade.." 

Znači ništa...vidite li koliko mi staklenih portala imamo? Cela sala za fizičko je u staklu.. :(

"Nemojte biti tako na kraj srca... :) "

...samo sam realna.... :(

I prođe 6 meseci.. a onda danas  divna vest!!!

 

Inače u ponedeljak posle koleginicine završne svečanosti, odemo onako na gomili sve "tetke" na piće..i sa nama ex šefica koja je bila u toj grupi 3 meseca... krena razogovor o neizvesnosti konkursa.. 

Kaže ex šefica-"Zaista bi mogli da objave već jednom ko je dobio! Vi i mi smo u opciji...i baš me zanima ko će dobiti!"

-Za čega ste vi konkurisali?
"Preuređenje dvorišta"

-Zaboravi-mi dobijamo!! Dvorišta su uzaludna investicija, unište ih popodne divljaci koji preskaču ogradu-MI DOBIJAMO pazi šta ti kažem!! 

I DOBILI!!!!! :dance:  :dance:  

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Secate  se  mozda  da  sam  se  zimus  zalila da  ovaj  moj  macor nista  ne  zna,da  se  boji  mackica ,bezi  od  njih..:smor:e,danas  se  uverila  u   suprotno!Svratim  kod   prve  komsinice,uzela  sam i  neke  njene  papire,kad  ta  mala   crno  bela  mackica   ima  dva  maceta,isti  moj  Dacha :jeee:lola  jedna! Rado   ce mi  ustupiti  jednog,,tako  da ce   tata  i sin  u  duetu  obilaziti  komsiluk  dogodine.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Moj dragi mi danas objavio da dolazi sutra i da ostaje sa mnom do četvrtka ovde pa se zajedno vraćamo kući. 

Dobro sad...imamo neki poslić koji moramo da odradimo...ali to će biti brzo gotovoo, a onda :fijuk: onda uživanjeeeeeeeeeeee!
Jedva čekam!  
:dance: 

 

 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Juče je tati bio rođendan. Naravno da je plan bio da idemo u divljinu i da proslavimo. Iskrsla je radna subota, micek je trebalo da završi oko 10h. Vidim ne javlja se, hajde, krenem da vidim šta se dešava, jer je svaki momenat proveden u divljini sa tatom dragocen. 
Odem do centra, nema dece. Svratim do stadiona, nastavnik fizičkog je organizovao turnir u fudbalu. Šta da radim? Da li da zamolim čoveka da pusti miceka.. :hmm: Oko mene se okupe micekove školske drugarice. Jesu šestakinje, ali.. već se vidi da su sazrele poprilično, lepe.. i tu krene priča, pa kikot. Interesantno je da, kada god se neplanski pojavim u učionici, deca počinju da se osmehuju uz nezaobilazno:''......, došla ti je mama!'' Pita me jedna malecka danas, kako to, da sam uvek nasmejana? ''Mila, kada vas vidim tako lepe, pametne i dobre.. kako da ne budem nasmejana i raspoložena''. 
Onda je krenulo i navijanje, bila sam najgrlatija :lol: i promukla sam :lol: 
Taj način, na koji funkcionišem sa decom me oduševljava. 

Sve se završilo, krenuli smo u divljinu. Kako se micek bacio dedi u zagrljaj, grizla sam usne, da ne zaplačem. (od svega). Snažno sam zagrlila tatu, poželela mu.. zna se.. :srce: i dala pisamce, jer imamo taj običaj.. da ispišemo to što želimo, mislimo... osećamo. Tata.. znam šta mu je u glavi.. i neću da razmišljam o tome. Ponosan.. srećan.. jer smo mi - njegovi sa njim. Tosu momenti, koji žive.. Jedna od rečenica, koju sam mu rekla.. ''Znaš li koliko sam ponosna i srećna, zato što si baš ti.. MOJ TATA...'' i nežno jak zagrljaj. Mogla bih da pišem do sutra, ali ne želim.. ovo je sasvim dovoljno. 
 :srce: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Danas, došla sa posla, u neko doba i seckam salatu dečacima...

Zove me kuma i po glasu osetim da se smeje...

- Draga, stigli lekovi u bolnicu!!! Doktorica me zvala da u utorak krećem u pripreme za program!!! :uzbud: 

- Jaooooojjjj... diiiiivnooooo!!!! :uzbud: 

I u tom cičanju i smeškanju i uzbuđenju

posečem se najstrašnije, da sam jedva zaustavila krv :huh: 

Eeeejjj.... ali sve to nema veze i ništa ne boli,

od sad do utorka samo molim Boga da joj nalazi budu dobri i da krene u taj program...

da mi bude dobro :srce: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Posle bockanja, izlazim iz ambulante i vidim micekovu razrednu. Kakva je to žena. Smejala se kada je videla, kako trčkaram, skakućem na jednoj nozi ka njoj. I fora jeste u tome, ja sam ono što jesam, i koja jesam i ona je to prihvatila kao tako. Napokon smo se dogovorile da nema persiranja, jer smo povezane.. ljubavima prema muzici, ruskom jeziku.. da ustvari govorimo istim.. gotovo nemuštim jezikom. Malo je lojalnih ljudi, a ona jeste jedna od njih, Pričamo o uspehu đaka.. pubertet.. savremene tehnologije.. i jednostavno mirenje sa činjenicom da nam jeste tako kako je, ni bolje ni lošije, samo jednostavno treba živeti sa dodatnim ubrzanjem, gaščinom.. koju smo nas dve sposobne da damo, a trenutno smo u situaciji da se prilagođavamo. 
U tom trenutku, neko mi se baca u zagrljaj.. toliko umilno i snažno.. moja Irina.. prelepa, predobra.. ma kao i sva deca ovog sveta.. osećaj, koji me je u tom trenutku pukao - ma neprocenjiv je. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jedna muka je skoro privedena kraju. Ostao još "finiš"...ali konačno je krenulo onako kako treba da ide... :kez: 

Priznajem, biće mi žao što više neću imati gde da prenoćim u prestonici, ali skupa parada je bila... :hhh: 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Misteriozni bonus od 3.200 dinara na Maxbet kladionici za pogođenih 4 od 5 parova 2+ prvo poluvreme. :pehar: 

Uopšte nisam skontao da sam bilo šta dobio, bio sam razočaran jer me opet srušila ta "uvek jedna" za jedan gol i nisam ni gledao stanje na računu do danas. Hvala, Max! :jeee: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Današnja vest sa koelgijuma:
"Sve žene imaju po jedan slobodan dan za 8. Mart! Kako firma nema para da bilo šta drugo pokloni onda (na žalost-direktorkine reči) može samo tako da pokloni nešto ženama sutra!"

Niti jeftinijeg niti lepšeg poklona!
Imama ja slobodnih dana, ali ovakav poklon je baš sladak i praktičan! 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 4 meseci kasnije...
  • 1 godinu kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Rintam, znate već, mesecima gotovo dan i noć... malo je dosadilo i nedostaje mi osećaj potpune naspavanosti. Ali deluje da će se donekle isplatiti, koliko god da je to moguće ovde u ofsajdu civilizacije.

Kucam danas tikete gostima i u nekom momentu dolazi Mile, kolega koji radi u centrali.

- Ćao, sise umorio?
- Ma jok bre, ne znam ja kako to izgleda. Samo mi se "malo" spava... :lol: 
- Svaka tebi čast... Da častiš!
- Ja? Što? :blink: 
- Branislava (gazdarica) ti radi prijavu!
- E, pa to jeste za čast, šta piješ?
- Nemoj još, neka sredi najpre. Zaslužio si.

Eto, izgleda da neko ipak prepoznaje trud. :beyond: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...