Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 583
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Dobila sam posao za stalno      

Moj učenik... Učiteljice ja više volim kad me vi učite, nego ona učiteljica što je bila umjesto vas

U petak sam se družila sa mojom dušom i pričala mu Snežanu i sedam patuiljaka sve do u besvest... trebalo je da ga uspavam,  a na kraju smo đuskali po sobi dok je njegova majka mislila da mi buva

Zakačene slike

Juče odem da registrujem auto. Uplatim sve, prođem tehnički i odem u muriju. Tamo je, naravno, pao sistem. Jutros pozovem u 07 i kažu mi da radi. Nacrtam se na šalteru brzinom svetlosti, kad ono već red. Ajde čekam u redu i sve to, usput se zgražavajući na sporost šaltereske radnice (profesionalna deformacija :kez:), i snimam koje je početno slovo na tablicama (pošto svi znate da se izdaju nove). I vidim, prvo je V. U, jebote. Ako fasujem drugo C, biću VC, nema veze što nije W, ubiće me drugari od zajebavanja. Ono: ajmo u tvoj VC, i slične priče. Međutim, to nije ništa za VO. "Evo ga ide VO" "Gde si VOle" i tako to :(. Međutim, teta vadi tablicu VM. Opa! :uzbud: Veliki Mijatović. Vladar Mijatović. Visokointelektualni Mijatović. :flower:

Ali cvrC. Ukucava ona moje podatke, pa ih ponovo ukucava, pa se konsultuje s koleginicama, pa ih opet ukucava, pa zove nekoga u Bgd...poenta je da ne može da pronađe ranije podatke o mom autu. A ja ga kupio prošle godine i samo jednm registrovao. Znate već šta vam prolazi kroz glavu u tim trenucima - svi oni slučajevi ukradenih i nabudženih automobila koji su oduzeti bespomoćnim građanima. Pred očima mi proleću sve te slike i lagano počinjem da se preznojavam. Teta mi kaže: "Jao Branko (alarm u glavi - familijaran ton u muriji - oprez!), neko je izgleda baksuz - ili ti ili ja." Super, mislim se. I zamišljam sebe kao pUšaka. Konačno, legenda se seti da donese prethodni dosije i ukapira kako su podaci ubačeni na prvu registraciju auta. Uh. :crkoh: Ona meni: "Izvoliii.." ja njoj: "Hvalaaaa..." drhtavih kolena i sav istraumiran, u sebi ponavljajući mamudatijebemdatijebemmamuicelufamiliju :lol:

Šta me je obradovalo? Lik na šalteru pored mene, uzima tablicu u istom trenutku kad i ja i na njoj piše SP OO6 VO :kez:.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odavno sam zelela da imam svoju policu za knjige, jer mi se knjige vuku po celoj kuci. Moji imaju veliki plakar u sobi i kod njih nije krtog, al' moja soba je vazda od knjiga. Pa, pre neki dan su me moji obradovali i kupili mi nesto savrseno:

pikchr7310.jpg

A ovako izgleda kad ima knjiga u njoj:

pikchr7311.jpg

A ovo sam ja sa svojom najnovijom ljubavi u ljubavnom zanosu:

pikchr7316.jpg

:osmeh:

pikchr7319.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jedna dobra vijest danas. :uzbud:

Javila mi gospoja sa medicinskog odjela Bank Austria ovdje u Becu da su mi pokrili troskove bolnice od 550 evrica. :uzbud:

Fala meni koja sam se sjetila sta je sve nudio paket u Unicredit banci kad sam ga otvarala. :flower:

Fala njima sto su me ispostovali. :hahaha:

Ako me zaebu pa mi duplo naplate...postavit cu bombe u najposjecenije filijale. :astasad:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...