Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 583
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Dobila sam posao za stalno      

Moj učenik... Učiteljice ja više volim kad me vi učite, nego ona učiteljica što je bila umjesto vas

U petak sam se družila sa mojom dušom i pričala mu Snežanu i sedam patuiljaka sve do u besvest... trebalo je da ga uspavam,  a na kraju smo đuskali po sobi dok je njegova majka mislila da mi buva

Zakačene slike

Moj sin maturant:)

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1121/%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE+%D0%B4%D0%B0%D0%BD% D0%B0/895284/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D 1%81%D0%BA%D0%B8+%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D1%81+%D1%83+% D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%99%D0%B5%D0%B2%D1%83.html

ples-(4)_620x0.jpg

Izmenjeno od strane člana stiklica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Skoro mesec dana mi ne radi auto,

skupljam k'o veverica pare za svećice

mislim.. kalkulišem.. sigurno koštaju ko proSvetaR Petrova kajgana :neznam: čim su tol'ko bitne da zbog njih (celi) auto ne radi

Zameni čoEk svećice, kresnu motor k'o šibica (praćnuh se ja ko šaranchich ribica :lol:)

drKtavim glasom ga pitam.. :hmm: "kol'ko...?

Hi sEd: ... 560.

Aj seJ:... - Wat D fAk 560... Ćega ???

Hi seD:... - diNara.. izVini, nisam naš'o jeVtinije

aJ didn't seJ enithing... b8531632.gif Aj dAj

Da skratim priču

pOpravih auto (i obRadova'se)

.. i poGasih svetla 8c460c5f.gif da niko ne vidi

dok se tupsonglupson stidi.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije danas, nego juče. Dobila sam predivan buket ljiljana od mog druga Zirnea. Hvalaaaaaaa.

Danas? A daaaaa, imam malo slobodnog vremena :lol: jeeeeeeeeeeeee

Jaooooo pa ima još!!! Juče me moj majstor Pera obradovao sam tako. Radi čovek sve po mojoj želji....:lol:

Lepo se razumemo...ne smeje se mojim mukama...ma obožavam ga!! :kez:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Dobila sam koleGu :uzbud: Najzad nesto musko! .... E sto volim, nemate pojma. Odavno nisam radila u cisto zenskom kolektivu, i primetila sam da mi ti, cisto zenski razgovori, idu na zivaC - em nemaju mere u 'kolicini price', em nemaju mere u odabiru teme (umem ja da se 'iskljucim', ali nije to to). Eto danas, kako su 'pantalone' usetale - one se umirile, pa tihe, pa se uspijaju, pa fine ..........miliniCa :strikeraj: Samo nek nam potraje - da mu 'slava ne udari u vuGla', ali i da ne pobegne od 'Slatka moja, jos samo ovo da ti ispricam' :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napokon sam/smo uspeli da ``zaposlimo`` mladjeg prestolonaslednika. Prvo su sa dedom otisli u Iglo i nabavili pun auto smrznutog graska (krenula sezona), pa su raznosili rodbini od cega je njemu tu i tamo kapnula i neka parica.

Onda sam ga uhvatio i odveo da radimo, posetili smo stampariju i na moje iznenadjenje bas je bio zainteresovan. Cak mi je malo i pomogao, makar da mu pokazem neke sitne finese ovako za pocetak. :roll::roll::roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...