Sign in to follow this  
Followers 0

Šta Vas je danas obradovalo?

582 posts in this topic

Posted · Report post

Obradovala sam samu sebe. 
(Nema veze što nema patika na koje sam se nameračila - nije im vreme. Nema veze što nitna na helankama kojima sam se toliko obradovala, nije ispravna - vratila sam ih - naravno) Samo da je zdravlja - sve ostalo je nebitno. 
Šetala sam, upijala Sunce.. slobodni dani.. posvećeni porodici i nikome više. 
E da.. i vesti od prijatelja :zagrljaj: 

Adrijan and Smucalica like this

Posted · Report post

Rezultat današnjih mečeva u Monte Karlu, finale su za sutra zakazali Lajović i Fonjini :ajde:

Ne znam šta kažu kladionice (šefeee...), ali ja jedva čekam da vidim kako će sutra izgledati ovaj okršaj :srbija:

Goga likes this

Posted · Report post

Bonusi za rad za praznike, nagrada za bogznašta što je regionalni menadžer primetio da sam uradio i pristojno veća plata od aprila. :fijuk: 

Smucalica and Adrijan like this

Posted · Report post

Činjenica da je danas petak. 

Dočekala sam i kraj ove nedelje :jupi:

Posle posla odem u Jysk kad ono svaki račun manji za 10% i ja naravno samouništim karticu do kraja... majstorski odrađeno :cica:

Sad nemam novca, ali imamo lepu ćebad, ukrasne sveće i tri nove saksije :hhh:

Treba mi uskratiti mogućnost posedovanja kartice :beyond:

Adrijan, Morpheus and Goga like this

Posted · Report post

Komšinica nabavila svežeg kvasca, pa je pola podelila sa mnom :jeee: 

sad ću opet da se bacim na specijalitete... pogače, pogačice, rolnice, kroasani, kiflice... joooooj, miline! :lol:

e, da...da napomenem, ja ne jedem ni brašno ni ništa sa kvascem... znači, samo stvaram :ok: 

Goga and Adrijan like this

Posted · Report post

Čedo moje.. danas, tj. juče se borio do 19h sa ocenama. Bio je toliko srećan, kada je završio. Jak vrlodobraš. ''Odigrao je utakmicu do kraja'' - to je shvatio :srce: 

Drago mi je, što se ne daje toliko, kao da se štedi.. što i nije tako loše, jer ima predispozicije, kao neko ko sada kucka sve ovo, da ide do perfekcije i sagori. Onda smo skupili novac, da se počastimo.. nije mi bila bitna ni dijeta.. samo njegova sreća. Posle je došao i ponosni otac, koji je težak na emocijama, daleko od toga da ih nema. I njega smo nagovorili da se osladi sa nama. Svesni smo mi, da je ''igranka'' tek počela, ali dok je zdravlja.. sve je rešivo. Koje olakšanje :crkoh:  :lol:

I da.. gombam po radnom rancu, kad ono pakla cigareta :lol:  uspela sam da je sakrijem od sebe :pehar:

Smucalica and Adrijan like this