Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 583
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Dobila sam posao za stalno      

Moj učenik... Učiteljice ja više volim kad me vi učite, nego ona učiteljica što je bila umjesto vas

U petak sam se družila sa mojom dušom i pričala mu Snežanu i sedam patuiljaka sve do u besvest... trebalo je da ga uspavam,  a na kraju smo đuskali po sobi dok je njegova majka mislila da mi buva

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...

Objasnila sam danas šefu, ko je moja Caka..

a ni Vi ne znate ko je Caka? :new:

Osoba, koja je moje drugo ja...

Jeste, ako je i od mene - nas previše je :lol:

Caka je neko, za koga stavljam ruku u vatru...

I... lepo... ljubazno... jer nije lako :kez: biti fin... uspela da ubacim Caku u firmu...

Na neviđeno...

Opet ćemo da se majmunišemo... a kolegijum da misli da smo na smešnim cigaretama... :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moje nisu original, vec neka Winkova imitacija. Mogu da ti ih najiskrenije preporucim jer odavno nisam imala udobniju obucu ...ako one tako prijaju, mogu da zamislim kakve su one TV SHOP original...verujem da su to sto reklamiraju. Ove moje imaju taj anatomski oblik, i gde ti korak pocinje od pete a zavrsava na prstima, (ala 'nogare od stolice ljuljaske'). Posle zimskih, teskih cizmica, u njima imam osecaj da hodam po oblacima. Neobicno je i sto imaju 'neku visinu' (nije klasicna 'platforma' ...mislim da je negde oko 4-5cm na sredini, a manje na peti i prstima)...kao da sam na stiklama :lol: Opet, nije isti filing kao u klasicnim patikama, mnogo je bolji, i koraci su od 7 milja...a da, i osecas koji misici se zatezu. Kad ih budem urnisala, narucicu one sa TeVeja :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Moj sin prvenac..:)

Bio je na ekskurziji, malomaturskoj..sinoc je dosao kasno mrtav umoran, promukao i pomalo smrdljiv..samo se okupao i bukvalno onesvestio i pre nego je dotakao jastuk glavom..

Danas ustao za rucak, ljubi ga majka i pricao mi dozivljaje sa ekskurzije..

Najzanimljiviji deo je bio posle vecere..:)

Smestili su ih po sobama, neke po dvoje, neke po troje, a tri devojcice iz njegovog razreda su dobile apartman..

Ono sto je mene najvise obradovalo je sto je od mog sina potekla inicijativa da se svi skupe u taj apartman i zajedno prespavaju..mislim, "prespavaju"..:lol:

I jos kaze, da im nije mene (mislio je na decake), smorili bi se od dosade..:roll:

Esam rekla ljubi ga majka..:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Obradov'o me Zeka, sad sam kod njega na pivu, ali on i Gidrim gledaju nekakvu slagalicu. Od kad sam se navuk'o na net ne gledam teliju, saće valjda slaga da se završi pa ćemo da nastavimo da tučemo pivo.

Bili su i Grci, i tako, obradovalo me je još što sam sa prosekom 6.61 na studijama bio bolji student od sve trojice, jedino me Ana prejebala s prosekom 8.5, mada je ona studirala fizičku hemiju, a tu i nije teško nabiti prosek, laća fax :lazy:

Ova priča nema poentu, slagalica je gotova tako da odo' :pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...