Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 1 mesec kasnije...
  • Odgovori 583
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Dobila sam posao za stalno      

Moj učenik... Učiteljice ja više volim kad me vi učite, nego ona učiteljica što je bila umjesto vas

U petak sam se družila sa mojom dušom i pričala mu Snežanu i sedam patuiljaka sve do u besvest... trebalo je da ga uspavam,  a na kraju smo đuskali po sobi dok je njegova majka mislila da mi buva

Zakačene slike

Obradovala sam samu sebe. 
(Nema veze što nema patika na koje sam se nameračila - nije im vreme. Nema veze što nitna na helankama kojima sam se toliko obradovala, nije ispravna - vratila sam ih - naravno) Samo da je zdravlja - sve ostalo je nebitno. 
Šetala sam, upijala Sunce.. slobodni dani.. posvećeni porodici i nikome više. 
E da.. i vesti od prijatelja :zagrljaj: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 9 meseci kasnije...

Činjenica da je danas petak. 

Dočekala sam i kraj ove nedelje :jupi:

Posle posla odem u Jysk kad ono svaki račun manji za 10% i ja naravno samouništim karticu do kraja... majstorski odrađeno :cica:

Sad nemam novca, ali imamo lepu ćebad, ukrasne sveće i tri nove saksije :hhh:

Treba mi uskratiti mogućnost posedovanja kartice :beyond:

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

Čedo moje.. danas, tj. juče se borio do 19h sa ocenama. Bio je toliko srećan, kada je završio. Jak vrlodobraš. ''Odigrao je utakmicu do kraja'' - to je shvatio :srce: 

Drago mi je, što se ne daje toliko, kao da se štedi.. što i nije tako loše, jer ima predispozicije, kao neko ko sada kucka sve ovo, da ide do perfekcije i sagori. Onda smo skupili novac, da se počastimo.. nije mi bila bitna ni dijeta.. samo njegova sreća. Posle je došao i ponosni otac, koji je težak na emocijama, daleko od toga da ih nema. I njega smo nagovorili da se osladi sa nama. Svesni smo mi, da je ''igranka'' tek počela, ali dok je zdravlja.. sve je rešivo. Koje olakšanje :crkoh:  :lol:

I da.. gombam po radnom rancu, kad ono pakla cigareta :lol:  uspela sam da je sakrijem od sebe :pehar:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 6 meseci kasnije...

Pre par dana me zove komšinica. Na neki način smo svi u nekoj vrsti izolacije. 
Kaže: ''Seka mi je diplomirala, Mile moj!'' (Mile sam ja :lol: ) 
Pre godinu dana, seka, a njena ćerka je dobila posao u Londonu.. i to je komšinici javljeno u toku snimanja. Kada je saznala, rekla mi je.. a glas joj je podrhtavao od emocija (raznoraznih) - vraćamo se nas dve i plačemo kao kiša.. od sreće

(kao da je juče bilo) 


Hoću da kažem.. kontakti su svedeni na minimum, da bismo koliko toliko ustali zdravi u pamet :wacko:.. uglavnom se postavljaju pitanja da li smo zdravi.. bez gomilanja informacija. 
Njena razdraganost - napokon.. i šta je seka prošla da bi došla do pozicije na kojoj je sada.. brrr.. evo sva se ježim. Uhvatila je poslednji ''voz'' da se vrati iz Italije, kada je krenulo sve ovo sa pandemijom.. posao on line.. viza.. možda - da.. možda - ne.. 
Prelep je taj osećaj.. kada se deli sreća.. a sa ponosnom majkom ću da se napijem, čim nam to vreme dozvoli. Bože zdravlja samo. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...