Idi na sadržaj

Šta sve koristite od Google-a?


Preporučene poruke

Baš nešto razmišljam koliko je Google pustio pipke pa reko' da vidim šta sve koristimo od njihovih proizvoda. Neka uprošćena lista proizvoda se može videti ovde ko već ne zna napamet šta sve koristi i šta je sve zapravo njihovo. Evo moje liste šta momentalno koristim:

1. Chrome (instaliran je ali ga ne koristim ja)

2. Google Earth

3. Gmail

4. Picasa

5. Toolbar za pretragu

6. Maps

7. YouTube

8. Translate

9. Panoramio

10. Picnik (jednom koristio ali je authorised na mom Flickr-u)

I to je otprilike to :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

-Chrome-koristim kad sam u vikendici, jer MTS USB net jedino preko njega radi nekom normalnom brzinom. Ovde, u stanu ga ne koristim.

- Google Earth-moj dragi voli da gleeeeedi..

-Gmail-stalno koristim

-YouTube-naravno :)

-Blogger- totalno zaključan i nedostupan bilo kome, osim verovatno guglovcima... :lol:

-Buzz sam odmah isključila!!

-Gadgets-imam ga, uz laptop..i ne bi ja to skidala :lol:

-Orkut-ugasila

recimo to je to...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imam instaliran Portable Chrome, ali ga jedva koristim. U izuzetnim slučajevima kad je Operin adblocker isuviše oštar prema nekim sajtovima.

Imam i gmail nalog, ali kao da ga nemam. Na njega primam samo ponude za Vijagru od poznatih i nepoznatih spamera. :kez:

Picasu, Panoramio i Picnik (za koji prvi put čujem) nikad nisam koristio, kao ni toolbar. Nikakve toolbar-ove nikad nisam instalirao.

Najviše koristim YouTube i Google Translate, a Google Earth i Maps tek ponekad.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Kao veliki poštovalac, ljubitelj i virtuelni putnik po Gugl Zemlji kao i korisnik Gugl mapa, pozivam vas da pomognete unapređenju Gugl mapa za Srbiju. Nije ovo 100po100 da će da pomogne, ali u svakom slučaju ne može da škodi, a podgreva nadu da ćemo moći da iskoristimo sve potencijale koje ovaj savremeni servis poseduje.

____________________

Peticija za start Google navigacije u Srbiji

03. decembar 2012. 22:36 > 22:44

Obećanje da će Google omogućiti navigaciju za našu zemlju još u februaru (tamo neke godine) nije ispunjeno, a korisnici žele da se to što pre desi!

v269180p0.jpg

Foto: MONDO portal.

Jedan od korisnika Google servisa iz Srbije, koji je i sam radio na procesu prilagođavanja Google Maps kartografije za našu zemlju, pozvao je domaće korisnike da potpišu peticiju za konačno pokretanje Google navigacije u Srbiji.

Nemanja Bračko, svojeveremeno jedan od Google kartografa (mapera) od poverenja za našu zemlju, napravio je peticiju na adresi http://www.petitions24.com/srbnav.

Po njegovim rečima, ukoliko peticija prikupi 100.000 digitalnih glasova cilj će biti mnogo bliži. Zbog toga, bilo bi lepo da prodržimo ovu ideju. Potrebno je samo kliknuti na link gore, ukucati ime, prezime i upisati mejl (podaci mogu ostati skriveni od ostalih korisnika i neće biti ustupljeni trećim licima). Kada se prikupi potreban broj glasova oni će biti prosleđeni Google kompaniji na razmatranje.

Peticiju je do sada potpisalo oko 350* ljudi. Malo, zato i treba nešto da promenimo! Nadamo se da će ovo pomoći da od sledeće godine i mi u Srbiji imamo navigaciju u Google Maps aplikaciji.

____________________

* - Zastareo podatak. Ja sam 969-i, a trenutno je cifra 1031.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...