Idi na sadržaj

Reprezentacija Srbije - vesti, komentari, prijateljske utakmice


Preporučene poruke

Misliš da nam je odbrana bušna zbog te dve u zadnjoj liniji? :lol:

Nisam komentarisao meč u Lisabonu jer sam se, što se tiče naše reprezentacije, uspešno prešaltao na način razmišljanja koji nas stavlja u isti koš sa Jermenijom, Azerbejdžanom, Mađarskom i sličnim reprezentacijama, što će reći  tik iznad Malte, Farskih ostrva, Luksemburga i Gibraltara. Tako da sam od pomenutog meča očekivao samo da se ne obrukamo i primimo pet-šest komada. Taj cilj je ostvaren. :pehar: 

Da lepo završimo ove kvalifikacije, ako može na mestu koje nije poslednje, pa da se u tišini oprostimo od našeg fudbala. Na samrtnom ropcu je bio kad smo se brukali protiv (Azerbejdžana, beše?), umro je kad smo oterali Antića, 40 dana je malo potrajalo ali se i to završilo.

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 11 meseci kasnije...
  • 7 meseci kasnije...
  • 11 meseci kasnije...

Otpustili su Muslina. :ajme:  Otpustili su selektora koji nas je odveo na svetsko prvenstvo. :ajme: Pa jebote. :ajme: 

Ja prvi nisam bio nešto baš oduševljen kad je saopšteno da će Muslin preuzeti mesto selektora, ali brate mili, ostvario je rezultat i jedino normalno bi bilo da se održi kontinuitet i na svetskom prvenstvu. Nije da imamo neki veliki izbor, neće Murinjo doći da nas vodi. Svaki put kad makar mikrošansu imamo da napravimo nešto od tog kukavnog nacionalnog tima, neko počne da izigrava slona u staklari.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...