Idi na sadržaj

Zanimljivi Fejsbuk statusi


Preporučene poruke

  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Napiše crnka na status " Glupa sam " , a plavuša u komentar napiše " Kradem''. xD

Sve dok se moj sef pravi da imam veliku platu, ja se pravim da imam puno posla....

u zemunskom porodilistu sinoc je bilo 7 poroda,od toga 3 djevojcice i 4 djecaka od ranije poznata policiji xD

Ako vam neko kopa jamu,ne smetajte mu...Kada završi,napravite sebi bazen…

Имаш ли Фејсбук? -Да. МСН? -Да. Скајп? -Да. Твитер? -Да. А живот??? -Ма имам и њега ал' сам заборавио лозинку.

J.K. ima najviše prodanih cd-ova zato što njeni fanovi ne znaju da skinu presmu sa interneta…

Milena Radosavljevic: Na faxu je lepo... Ali na birou je ekipa.….

Pazi, govno ! -Znam, vidim te. :DDDDDDD :hahaha:

‎2012-e smak sveta. Ako hoćeš da preživiš, dodji u Srbiju!!! (Mi kasnimo oko 30 godina)

radioaktivne cestice iz japana stigle u srbiju... dokaz da je srbija do tokija.. :)

Stanari, govori vam Big Brother: - Patuljci nisu vrtni!!

Sve se nema a kontejneri puni!

Jako sam mastovit u krevetu. samo legnem i mastam..

Ljudi imaju snosaj sa mojim mozgom.

Tadic: Cunami, ili da vam Dinkic vodi finansije? Japan: CUNAMI!!! (Od dva zla, izabrali manje) :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U životuti želim sve najbolje: puno zdravlja,veselja,ljubavi.... Bla,bla,bla...Dosta tih pizdarija! Želim ti nevjerovatan sex,takav da te "infrakt strefi" ,želim ti da upola manje radiš,a da te plaćaju tri puta više.. tisuću ludih noći sa najluđim prijateljima.. Ako ovo ...prosljediš na deset osoba,desiće ti se........................ -ništa kao i obično.. ali barem ćeš uspjeti da izmamiš osmjeh svojih prijatelja..♥

__________________________________________________________________________

Ovako se meni udvaraju :blink:

ti znas da je to cisto partikularne prirode sa izvjesnim devioznim odstupanjima mada dubiozno formulisano receno dolazi do postanka ili evolucije nase velike ljubaviiiii.....

_______________________________________________________________________

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

N.N...hvala svima vama koji ste mi 3.6.2009 cestitali rodjendan ali ja sam se rodio 19.7.1988 u 19:55h ali nema veze bas ste me raznezili i pozivam vas sve iduce nedelje na moju laznu sahranu na bezanisko groblje treca parcela deseti red ja cu biti onaj u kovcegu devojcici koja bude najbolje naricala sledi nagrada bice zito sokici kolacici tako da dodjite bice guba ...

N.N.: да је ово чудо од фејсбука постојало пре 20 година, не би се Југа распала ратом...сви би се изнапушавали овде и све би било ОК.....

N.N.:Upozorenje na EU puzzle: "Nepodobno za decu ispod 3 godine, jer mogu progutati Sloveniju"

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Ovo je status jednog mog poznanika :)

Mrzim svoj jebeni život! Ja sam promašaj! Imam 22 godine i radim kao usrani kuvar u restoranu brze hrane. Ovo je jedini posao koji sam ikada imao, i verovatno nikada neću naći bolji. Kolega me verbalno maltretira svaki dan, ali da to kažem šefu, samo bi mi skresao ionako malu platu. Toj pederčini je jedino stalo do para.

Van posla ne radim ništa. Najbolji prijatelj mi je mentalno retardiran, ali pretpostavljam da je i to bolje nego da nemam nikog. Zaljubljen sam u svoju komšinicu. Preslatka lepotica sa juga, koja se skoro doselila, ali sam siguran da me i ona mrzi. U kurac!

Zarobljen sam u kući jer nikada nisam naučio da vozim. SVAKI JEBENI PUT kad izadjem na polaganje me obore. Najgore od svega je što živim u jebenom ananasu na dnu mora.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

01. Big brother ce se iduce godine zvat Big Bordel !

02. Onaj zvuk kad ti se štampa listić u kladionici. :)

03. Ko kaže da žene nisu dobri vozači: prvo te pale, pa vozaju, pa gaze i na kraju obilaze...

04. Pametne zene ućutkuju muškarce dižući noge, a glupe, dižući glas.

05. Ja imam talenat, rece pobednica Velikog Brata!

06. Brzina i vjetar u kosi = traktor bez kabine! xD

07. Cura popija 7 jegera, i postane popularna... Neko popije gajbu piva i nista.

08. Moj bivši dragi, mozak ti ne radi, sad muvaš klinke sa pola kilograma šminke ! STATUS RIBE OD 13 GODINA

09. Da se ruznoca kaznjava ti bi dobila smrtnu kaznu :D

10. Svaki krastavac je nevin dok se ne dokaze suprotno!

11. Sta osecas dok zvaces FIVE? Osecam da bih mogao da zvacem pljeskavicu za te pare..

12. Lelekom Srbija. Please press to get stress.

13. Минут ћутања за људе што су угасили профиле на фејсу

14. Ja s' jednom rukom mogu osvojiti celi svet, ako me za drugu ruku drzis ti!!

15. Koja je razlika izmedju debelog muskarca bez para i debelog muskarca sa parama!!!? Ovog bez para zovu svinja, a ovg sa parama meda ;)

16. RUBIN KRUSEVAC-AMY WINEHOUSE ZNA ZASTO !!!

17. Necu da te samaram jer ugusice me puder :D

18. Rade Šerberdžija - Hrvatski glumac srpskog porekla, koji glumi ruske mafijaše u američkim filmovima.

19. Osjecaj kad vidis status a nije copy/paste :))

20. Kad prdnem u wc solju podizem poklopac od sahte !

21. Kljuc dobrog sexa za zene je kljuc od Audija... XDDD

22. Imaš male sise? Porini ih u pčelinjak i gledaj kako rastu..... xD

23. Sve dobro u životu je ili nemoralno ili ilegalno ili deblja!

24. Prvo se prijavis u ‘Domacine ozeni se’, potom ’48 sati svadba’, pa ‘Vreme je za bebe’ i na samom kraju ‘Menjam zenu’!

25. Kako se zove Cecin doktor? Dr. House :))))

26. Život je ona crtica između dva datuma u čitulji.. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...