Idi na sadržaj

Koji internet browser smatrate najboljim?  

28 glasova

  1. 1. Koji internet browser smatrate najboljim?

    • Internet Explorer
      0
    • Firefox
      13
    • Opera
      6
    • Chrome
      8
    • Safari
      0
    • Nijedan od nabrojanih...
      1


Preporučene poruke

  • 6 meseci kasnije...
  • Odgovori 77
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Moji klikovi dolaze sa google chrome, zadovoljna sam pa ne menjam :beyond:

. by neobarocco

I to bez ATI drajvera, samo sa open source drajverima.

Zakačene slike

Dva dana sam koristio Maxthon 3, nakon par meseci na Chrome-u. Maxthon je sasvim solidan browser. Ako zanemarim pomalo bagovito skrolovanje na stranicama, sasvim dobar konkurent Operi i Chrome-u. Po brzini ne zaostaje gotovo ni malo.

Šta ti je čovek... posle Maxthona uključim Operu, vidim da su sredili brljotinu sa Facebook-om i ostanem da je koristim. :smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 7 meseci kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Midori od pre neki dan. Ruši se kad zatvorim neučitan tab, troši 1.4 gigabajta memorije sa četiri otvorena taba, ne prihvata promenu podešavanja za startup

Povlačim reč, sve što mu je trebalo je upgrade linux kernela sa 3.2.56 na 3.12.0, sad prosto leti i troši triput manje memorije nego pre. Još uvek ponekad pobrljavi s podešavanjima pri pokretanju, ali to nije toliki problem.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...
  • 5 sedmica kasnije...

Chrome ima 3(tri) izdanja. Regularno, Development i Canary. Canary je novije izdanje koje nije testirano. Nakon nekog vremena otkrivaju se greske. Ukoliko se one otklone prosledjuju se Development verziji, nakon nje regularnoj. Ukratko sa Canary dobijas cool stvari ali nije iskljuceno da ce da crash-uje bez najave. Cena mora da se plati zarad krajnjih korisnika.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Canary je test verzija Chrome-a, sa najnovijim izmenama (i dopunama :lol:) programa, ali nedovoljno testirana da bi ušla u neki od postojećih kanala. To su ako se dobro sećam stabilna verzija, beta i developer verzija. Ona je "pogled u budućnost" Chrome-a. Smatra se i naziva nestabilnom, ali meni se nije često rušila dok sam je koristio. Tri (?) verzije je ispred stabilnog Chrome-a.

Eto, odgovorio i neo. :lol: Zajeb'o sam se izgleda za beta izdanje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...