Idi na sadržaj

Ovo je moj mobilni telefon


Preporučene poruke

  • 1 mesec kasnije...
  • Odgovori 125
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Moja nova igračka

nisam se odlucila za nj zato sto je "stvoren za fezbuk" vec zato sto pored tać skrina ima i tastaturu šnjim sam ovo uslikala: :taman:

Ugovorna obaveza sa Telenorom mi ističe u junu, pretpostavljam da ću da promenim provajdera, ali za početak telefon. Naravno, ništa bez konsultacija sa Morfeusom   Close   Zahvalna do Neba! 

Zakačene slike

  • 1 mesec kasnije...

Sve zavisi šta od opcija iz mobilne mreže najviše koristiš.

Naprimer...ako umesto klasičnih sms poruka to radiš preko vibera i whatsapp-a onda ti treba internet, a to na tom telefonu nemaš.  

Ako ti trebaju fotografije za bilo kakvog dogovaranje isto tako umesto mms-a šalješ ih netom..opet ista priča.

U mom slučaju uštediš na izboru paketa ali ti za to treba android. 
Ako ti ništa od toga ne treba onda je ovaj telefon sjajan-slažem se. 
Samo stvar potrebe i ništa više.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

nema od tog telefona nista. bio je pompezno najavljen jos 2013 godine. o dizajnu i tadasnjim specifikacijama izlisno je i govoriti :lol:

donja slika nije telefon, tablet je u pitanju. i o doticnom je izlisno govoriti.

iz pijeteta prema liku i delu doneo bih uredbu o zabrani upotrebe prezimena na ovakvim i slicnim poduhvatima.

ah da, srbija je ovo

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

..neo,nemam nameru da se prepucavamo..samo  mislim da nisi obavesten dovoljno..30.aprila na Kopu predstavljen je Tesla smartfon 6..

 Tesla smartfon će se naći u prodaji za dvadesetak dana i koštaće do 250 evra. Jedna od najvećih prednosti u odnosu na konkurenciju je svakako “longlife” baterija. To znači da će svi korisnici koji kupe Tesla telefon dva do tri dana biti bezbrižni što se tiče njenog punjenja. Važno je napomenuti i da ga odlikuju brz procesor sa četiri jezgra, 2 gigabajta RAM memorije, 16 GB prostora za skladištenje podataka i kamera od 13 megapiksela – objasnio je Veselin Jevrosimović vlasnik kompanije Comtrade ..

http://www.telegraf.rs/hi-tech/1547206-svetska-premijera-predstavljen-novi-tesla-smartfon-evo-kako-ce-izgledati-foto

..evo  i linka da ne prepricavam ..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

gospodjo,

postavili ste dve slike uredjaja.

ja vam kazem da je prvi uredjaj najavljen jos 2013 i da od njega nece biti nista.

vi postavljate link ka svetskoj premijeri nekog drugog uredjaja

druga slika je tablet  i nije smartphone. ako treba da nacrtam nije problem.

sva ova diskusija je iz najbolje namere kako vi i eventualni drugi korisnici portala ne bi dosli u zabunu 

zamolio bih vam da mi objasnite pojedinosti vezane za bold tekst, ocigledno je da nisam obavesten dovoljno.

hvala

 

 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ajde neo šta si zapeo.

Znaš dobro da se ženom ne treba ubeđivati :bek:   
Nama kad nešto legne na srce to je leglo i možeš da pričaš šta hoćeš-mi ćemo biti uvek u pravu. :bek:    :bek:  :hhh:  

Mislim..svaka tebi čast na tvojoj stručnosti..ali ja sam ipak žena. :fijuk:  

Da budem iskrena i meni se sviđa taj telefon..samo ovaj moj još nije umro totalno...a pošto je danas otišao u servis na reinstalaciju softvera..čisto da mu produžim još malo vek...kad umre skroz, možda i ja kupim taj telefon-ako se rodi do tada :bek:  

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima


Na prvoj regionalnoj konferenciji o internet ekonomiji “Nova energija” koja se održava na Kopaoniku, svetu je predstavljen prvi pametni telefon domaćeg brenda Tesla za koji je zaslužna kompanija Comtrade.

Danas je Veselin Jevrosimović, vlasnik kompanije Comtrade, svetu predstavio novi uređaj iz Tesla porodice – pametni telefon. Reč je o modelu Tesla Smartphone 6, sjajnih karakteristika i još bolje cene.

 

Ovaj uređaj je “prvenac” u porodici Tesla uređaja kada je reč o telefonima. Odlikuju ga brz četvorojezgarni procesor, 2 gigabajta RAM memorije, 16 GB prostora za skladištenje podataka i kamera od 13 megapiksela.

Ekran je dijagonale pet inča HD rezolucije (720 x 1.280 piksela), a za slikanje selfija i video pozive tu je i prednja kamera od 2 MP.– Tesla smartfon će se naći u prodaji za dvadesetak dana i koštaće do 250 evra. Jedna od najvećih prednosti u odnosu na konkurenciju je svakako “longlife” baterija. To znači da će svi korisnici koji kupe Tesla telefon dva do tri dana biti bezbrižni što se tiče njenog punjenja. Važno je napomenuti i da ga odlikuju brz procesor sa četiri jezgra, 2 gigabajta RAM memorije, 16 GB prostora za skladištenje podataka i kamera od 13 megapiksela – objasnio je Veselin Jevrosimović vlasnik kompanije Comtrade navodeći osim pojedinosti iz istorijata kompanije Comtrade, koja danas ima 3.600 zaposlenih (od čega 1.600 softverskih inženjera) i pohvale na račun Narodne banke Srbije koja je prema njegovim rečima “uložila veliki napor da se PayPal otvori u oba smera”.

Tesla Smartphone 6 je Dual SIM, što znači da se istovremeno mogu koristiti dve SIM kartice, a pokreće ga Android operativni sistem.

 

...evo neo,sve sam kopirala,mada,verujem da se vidi i kad bi se otvorio link..a sto je boldovano,e to ne znam :nempojma:..kako je u novinama,tj Telegrafu,tako se prenese ovde..

 

p.s.ne vidim cime sam zasluzila tolku ironiju pri obracanju,zato sto mi se svidja ovaj telefon?

 

 

Izmenjeno od strane člana luminica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Iako Lumia 735 poseduje zvucno prepoznavanje prostih komandi, kao na primer: Call Vesticara, djavo mi nije dalo mira, cackao sam dok nisam ukljucio Cortanu, zenski glas. (setting na US region i engleski jezik telefona-obzirom na lokacijske podatke i vremenska podesavanja, datum i vreme se nisu razdesili).
Prvo iskustvo je,.. Wowwwwwwwwwww.... 

Cortana je asistant sa prepoznavanjem govornih komandi. Komande: Send message to my daughter>Hello honey, are you coming to lunch today>send it - fenomenalno rade, cak i uz moj uzasan engleski akcenat. Mogu pitati: Do I need a hat? - i ona ce se setiti da mi prikaze trenutnu vremensku prognozu za dvoriste. 
I am hungry - ce dati listu obliznjih restorana, pizerija (najbliza uneta na net je u Banji Kanjizi ).
Mogu da podesim recima da me podseti kada kontaktiram odredjenu osobu, kada se desava odredjeni dogadjaj ili u neko zadato vreme, da trebam uraditi to i to.
Cortana ceni i moju privatnost, mogu podesiti sate kada spavam, tada ona prihvata i odradjuje pozive, da li na drugi ili treci poziv u roku od par minuta da me dize za izuzetno znacajan dogadjaj.

Ima i aplikaciju za svucne zabeleske. Jeste da je na engleskom, ali sve sto mu izdiktiram, napise sa vrlo malo gresaka. Tako lako mogu praviti podsetnike, spiskove za nabavku a ispis se vidi slovima u naslovu beleske, pa ne treba otvarati, preslusavati...


Za pojmove koje ne prepoznaje, Cortana aktivira pretrazivac i daje mi linkove na netu. Sve u svemu, preteca moderne inteligencije, za koju godinu imat cemo pravog malog genija u dzepu. 

Elem, ono sto konacno imam u ruci ovim telefonom, sve moje slike, dokumenti, mailovi i ono sto koristim na uredjajima je sinhronizovano. Ne moram se podici do kompa, kada sve mogu da pogledam i na telefonu. 

Mana? Cini mi se da Cortana postaje izbezumljena, kada nema neta i naredba Hey Cortana, koji bi trebala moj telefon da podize iz mrtvih, cak i kada spava, radi samo na jacim modelima, procesor 1,2 Ghz, sa 4 jezgra je preslab za to!

 

:trep:

Izmenjeno od strane člana shumica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...