Idi na sadržaj

Ovo je moj mobilni telefon


Preporučene poruke

Ja sam obradovana sa novim :uzbud:..ceka na mene dok doJdem do njega jedan kjut kjut telefon. Xperia x8

sony-ericsson-xperia-x8-navy-pink-mobile

Trebao bi za 20-ak dana da bude u mojim rukama. :stid:

Svemujebem ceo net sam prevrnila da nadjem olovku za njega, zivce sam pokidala dok kucam poruke, sutra mi stize. Btw, ni jedna normalna olovchica ne funkcionise na njemu, nego olovka za capacitive ekran stagodtoznacilo :dry:

Ali je telefon fenomenalan!

Izmenjeno od strane člana Boginja
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 125
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Moja nova igračka

nisam se odlucila za nj zato sto je "stvoren za fezbuk" vec zato sto pored tać skrina ima i tastaturu šnjim sam ovo uslikala: :taman:

Ugovorna obaveza sa Telenorom mi ističe u junu, pretpostavljam da ću da promenim provajdera, ali za početak telefon. Naravno, ništa bez konsultacija sa Morfeusom   Close   Zahvalna do Neba! 

Zakačene slike

  • 3 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 7 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 6 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Ако неко мрзи мобилне телефоне то сам ја, тако да увек користим искључиво онај који ми моје купе за неке ситне паре :)

Оног момента кад се буде распао купујем други :) А то ће бити ускоро, јер ми падне бар 2х дневно :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 3 meseci kasnije...

Nokiu 7610 Supernovu, Aiko je postavila sliku.

Još uvek furam ovaj telefon. Da ga ne ureknem, radi k'o doksa. Dobro, trokira malo posle 4 godine pošto nisam obrisala nijednu poruku od prošle godine pa sad moj telefončić broji oko 8000 SMS poruka + giga stvari što imam u njemu..

Ali najbitnije radi.

Verovatno ću ga uskoro menjati, čisto da bih prešla na post pejd, ali otom potom. Kol'ko to mene drži.. :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...