Idi na sadržaj

Ovo je moj mobilni telefon


Preporučene poruke

  • Odgovori 125
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Moja nova igračka

nisam se odlucila za nj zato sto je "stvoren za fezbuk" vec zato sto pored tać skrina ima i tastaturu šnjim sam ovo uslikala: :taman:

Ugovorna obaveza sa Telenorom mi ističe u junu, pretpostavljam da ću da promenim provajdera, ali za početak telefon. Naravno, ništa bez konsultacija sa Morfeusom   Close   Zahvalna do Neba! 

Zakačene slike

'ebiga....ja još derem Sonyericsson k750i

Sony-Ericsson-K750i.jpg

Nepoderiv je...ispao je mali milion puta...ali pruža mi sve što mi treba, nemam srca da ga mijenjam...uostalom, neću da se zadovoljavam niti drugim proizvođačima niti nekim slabijim performansama....dakle...njega će, ove godine nadam se, zamijeniti Satio

satio-sony-ericsson.jpg

...i to će onda biti to.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nokia 6230i je "100 godina" je radila svoj posao i jesenas je premeštena na novo, lakše radno mesto. Blututom povezana za računar šalje obaveštenja strankama u vezi njihovih stvarčica u našem servisu.

6230i.jpg

Sada nosam svud' uz mene Samsung S8500 Wave. Ko ga nije držao u ruci ne zna šta je kvalitet. Malo je telefona takvog kvaliteta i obično su bitno skuplji od ne jeftinog Vejva. Ali ovaj je došao u meni prihvatljivom Telenor paketiću, pa se eto svakodnevno družimo.

500x_samsung-wave(1).jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Trenutno ovaj ....

LG-GD510-Pop-WINE-RED-Unlocked-Quadband- ...i sto rece Mara 'bem ti ko izmisli touch screen :lol:

a ovaj imam vec 4 godine i je najbolji telefon koji sam imala.

Motorola-RAZR-V3i.jpg

i necu da ga menjam, dok ne crkne. baterija dugo traje, super slicice vadi, ima memorisku karticu ... meni je super

a kad se samo setim, kako me je moj dragi predomisljao i pricao mi danima da motorola ne valja i su medju losijim modelima i td...pa ce da rikne brzo bla bla

a njegov soni erikson je otiso u zaborav samo nakon godinu dana koristenja. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...