Idi na sadržaj

Ovo je moj mobilni telefon


Preporučene poruke

  • Odgovori 125
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Moja nova igračka

nisam se odlucila za nj zato sto je "stvoren za fezbuk" vec zato sto pored tać skrina ima i tastaturu šnjim sam ovo uslikala: :taman:

Ugovorna obaveza sa Telenorom mi ističe u junu, pretpostavljam da ću da promenim provajdera, ali za početak telefon. Naravno, ništa bez konsultacija sa Morfeusom   Close   Zahvalna do Neba! 

Zakačene slike

  • 2 meseci kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

Definitivno sam se (konačno) naučila pameti. 
Mobilni telefon ne treba uzimati od svog mobilnog provajdera.

Svi ti telefoni kao da su "šklj" klasa. Traju godinu i po dana i nakon toga posle posete servisu...(recimo 4..5 po redu) dobace do isteka ugovora...i onda "traže" kupovinu novog aparatu uz produžetak ugovora.

Poslenji aparat sam kupila u prodavnici. Imam garanciju 2 godine kao i kod provajdera.

Radi mali kao satić (da ne ureknem!!)!!

Priznajem da sam ga platila malo više...ali sam sve to vratila nazad uštedom akcije od 50%.

Mesečno mi ostaje u džepu 2500-3000 dinara!

Za godinu dana iznos koji sam dala za telefon mi je "vraćen". 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

2qkt7nk.jpg

 

Samsung Wave

 

Posle 5 (pet!) godina druženja dođe vreme da zamenim Vejvić. Nije crko, taj ni kašljo nije. Nije se ni razbio, a padao je ihaj. Nije mi ni dosadio, a i kako će kad mi se ruka prema njemu oblikovala. Al' eto Samsung je Badu stavio sa strane, pa ne ažurira aplikacije, niti stimuliše ostale kuće da prilagođavaju svoje aplikacije za to savršenstvo od hardvera. Jedini razlog za zamenu je taj što mi ipak, koliko god se ja pravio da mi ne treba, trebaju i Skajp i Vajber i navigacija, bilo koja valjana. Samo da te tri aplikacije ferceraju na njemu, ne bih ga menjao. I tako, malopre mi isekoše SIM karticu na onaj manji, valjda se zove mini ili mikro format, da bi mogao da stane u novo čudo. 

 

29bk7te.jpg

 

Samsung Galaxy S III Neo

 

Nije mi baš "legao" iz prve i moraće dobro da se trudi da popuni rupčagu u srcu koju je napravio prethodnik.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moj Vejvić je metalac i jadnik se, k'o što rekoh, napadaaaaooooo, a i dalje ič mu nije. A za ovog sam odmah, predostrožnosti radi, kupio silikonsku navlaku, futrolu, šta li je već.   :kez:

 

Kad sam već kod tog aksesoara, jesenas je moja bratanica bila u Atini na maturskoj. I u tom veselju njoj mobilni ispadne iz ruku sa šestog sprata hotela, padne na šoferšajbnu nekog taksija i zvekne jednu ženu!!! I nikome ništa!!! Ni mobilnom, ni šajbi, ni ženi. Pretpostavljamo da je za to dobrim delom zaslužna i silikonska navlaka koju je imala na telefonu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja evo već par dana stavljam pa skidam bumper sa telefona, nekako mi ne ide da ovako lep fon unakazim zaštitom. Na Šljamsung obavezno, da bar malo prikrije "dizajn". :hhh:

Znaš kako? Ja sam HTC razbila baš, baš...i to samo" jednim padom"...dobro, nije samo jedan..:fijuk:

Samsung sam preventivno zaštitila...a sad sam tako navikla na futrolu koja izgleda kao novčanik, da mi je neobično kad ga izvadim iz nje. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...