Idi na sadržaj

Saveti za lepse JA


Preporučene poruke

To je stari trik, koji koriste manekenke, da nakon ne prospavane noći, na modnim revijama sakriju podočnjake... samo treba čitati...literaturu :bek:

Meni nikakva krema ne može pomoći, ali znam teoriju.

Meni ni foto shop ne pomaže... :lol:

Slabo koristim bilo kakve špecije i pomagalice. Jedino farbam kosu. Dobro sad, ja se i ne računam u prosečnu "kozmetičku ženu", zbog velikog spektra alergije.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Ova tema kao da je za EGO a ne za spoljasni izgled ,al ajd kada sam kliknula vec.... Ne sredjujem se,mrzi me,seda mi je kosa,sad sve vise i vise. Ne volim farbe,shminku i tako to :) . Nemam shtikle,imam 2 para polu-raspalih patika,jednu suknju(koju ne znam dal sam ikad obukla)....i bas nemam neke savete za lepsi izgled. E evo jedno,naspavajte se i umite se kamilicom ... SIJACE TE :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 2 godina kasnije...

Početni post je ubitačan. :lol:

Za čišćenje lice najbolje je na vlažnjikavu vatu nakapati maslinovo ulje, očistiti lice i vrat, i tako ostaviti do ujutru.

Šminka se nanosi na dnevnoj svetlosti.

Moja koleginica je dolazila na posao kao klovn. Rumenilo na obrazima očajno ne po intenzitetu boje već po nanosu, to se razlilo sve do ušiju. Usne klovna su preciznije namazane od njenih, obrve se spojile sa krajevima očiju. Maskaru je skidala samo kada ide na more, to je bio sloj na sloj a trepavice se slepile i pretvorile u pločice. Ništa ne preterujem. Sve u svemu večito je bila unakažena, a pri tom lepa žena. Verovatno se šminkala u kupatilu, bez prirodne svetlosti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...