Idi na sadržaj

Koncert na kojem ste bili..?


Preporučene poruke

Bio sam preksinoc na koncertu Zvonka Bogdana u nasem gradu.

I sta reci ?

Fanta....menomenalno.

Stvarno je čovek , gospodin čovek , sa svojim tamburašima muzicki presao Panoniju

uzduz i popreko... i šire....i oduševio prepunu salu KaCea.

Posebno mi se dopalo njegovo izvodjenje ove pesme ,

mozda i zato sto nije od onih pesama , opste poznatih , koje znaju i ...slavuji na grani.:)

Kako se uklapaju i dopunjavaju zicani instrumenti i savrseni instrument........Bogdanov glas.

Milinica ...........:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • Odgovori 92
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Moram reći da ko ide sa mnom na koncert potpisuje ugovor o doživotnom ćutanju vezano za moje ponašanje da se ne kompromitujem Priznajem- bilo je svega... red stiskavca red op op... cupkanja...  

Ovde samo ja skitam po koncertima...   Kaže meni drugarica prošle nedelje "Znaš li ti da mi odavno nismo bile ni na jednom koncertu?!??! Znaš li ti da bi bio red ići negde! Frajle su u Rumi-IDEMO! " N

Sinoć na SPENS-u.  Marija peva vrhunski. Koncert je bio sjajan! I ono što je najzanimljvije, obzirom da je bio u maloj sali, ozvučenje je bilo taman! Ni prejako, ni pre slabo.. Uživali smo za "sve nov

Zakačene slike

Preziveo sam i TLO Fest 2012 u Tomasevcu (selendra na oko 30km od Zrenjanina, kako cujem od Ligasa sa kojima sam bio Kostres im je organizovao i taj TLO i Banatske Sore ... na forumu je poznat po Sunflower ciji je tata iz Tomasevca ... za Gogu :kiss:) kljakav (sigurno jos nedelju dana necu moci da se oslonim na levu nogu) ali ziv :kez:

Jedna stravicna energija, SVI su POKIDALI i Marchelo i Eyesburn i Hladno Pivo .... i tako ... ugledam i okomim se :rnr:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Sinoć na Trgu u Inđiji, bio je koncert ''Nevernih beba'' i ja sam išla u malu avantru sa mojim drugaricama...

Koncert je bio lep... ma šta lep, odličan!

Devojke pevaju tako da se sav ježiš...

A pesme... ređali su jednu za drugom, da ne znam koju izdvojiti...

Jedna me je naravno dotukla, jer ova nova devojka Tijana ima moćan glas i još moćniji nastup, mada je Jelena savršena :uredu:

:(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 meseci kasnije...
  • 3 meseci kasnije...

Prljavo kazalište, večeras na SPENS-u.

Sjajan koncert...predivno veče.

Dobro...malo su kasnili ali sve im je oprošteno. Pesme su bile skoro sve iz ranijeg perioda i verovatno je zato užitak bio još veći. Kuma fotografisala...ja snimala...a svi uživali.

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gde bi ja bila nego na Severininom koncertu :fijuk:

Koliko god je neko voleo ili ne, ja je jednostvano volim i uživam u njenoj muzici. Sinoćni koncert je bi na svetskom nivou. Od scene, koreografije, rasvete, kvalitetnog ozvučenja do same Severine. Uživale smo prepuna Arena, kuma i ja!

Kao i uvek kada kuma i ja idemo na koncert, ona je fotograf, ja snimatelj.

10.jpg

Jesam rekla kako me kuma hrabro trpi na koncertima? Svaka joj čast. Sve moje izmišljotine podnosi... :fijuk:

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

ne idem....em mrzim guzvu em ne mogu da stojim toliko...

a poslednji put ,na koncertu Bijelog Dugmeta,sam imala napad panike po zavrsetku koncerta...kad se onih dvesta hiljada sjurilo na jednu kapiju....

bogo moj,kad sam to prezivela...:wacko:

jedino,ne mogu da prezalim sto nisam znala za koncert Diega el cigala na Kolarcu....znaci,bacila bih mu se pod noge,ne vodeci racuna da mogu da ogulim kolena i pocepam carape....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

jedino,ne mogu da prezalim sto nisam znala za koncert Diega el cigala na Kolarcu....znaci,bacila bih mu se pod noge,ne vodeci racuna da mogu da ogulim kolena i pocepam carape....

gledam Nigela Kennedy-ja na Kolarcu kad dolazi i jedino me on uzme pod svoje u ovim zrelim godinama...I ne mogu reći da bih cepala čarape:kez:,ali recimo da polomimo gudala zajedno:treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

odemo u zlatno doba neko mi na Novu godinu u Lepenski vir

sindikalna sala,petsto ljudi,pola rudnika Bor unutra,druga polovina Crvena Zvezda i mi sirotanovici

elem,u neko doba niz stepenice silazi Fejad Sejdic

ja u nesvest

mislim,ocarana nacisto

nije sad to visok coek,pa atleta,pa oci dva gosrka jezera.pa ramena za nasloniti se,al ja ko pokosena

to ti je nacin na koji svira,ta obuzetost trubom koju emituje,taj luksuz da ne pogleda kintu kojom ga kite

e tako sam pala i na Diega

vidim ja sve,al kad peva kubanske i tango,a prsti mu puni zlatnog prstenja,a zglobovi zlatnih brazletni (je l se tako kaze?!) ja .bre,oduzimam se.....

i da sam imala pojma o tom koncertu,ne da bi otisla,nego bi iz prvog reda narucivala sta da peva,i tako svasta....Ciganin je,al najlepsi :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Mislim da je zadnji koncet na kom sam bio odrazan u Sinagogi i to novosadskoj, a svirale su The Frajle

:).

Nemam snimak sa tog koncerta ali posluzice i ovo...

http://youtu.be/Ey2D2wqTg7s

P.S.

Posebno mi svidja ovaj stih :roll:

...Tvoja sam

Da ti šapćem tajne male dok mirišu noćne frajle

Nek ti prsti žipon pronađu

Tvoja sam.....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Preksinoć sam bio, pravilnije bi bilo vodio hanumu u Apatin na Ribarske večeri. Pored klasičnog vašara (pljeske, šećerna vuna, crveni jastuci u obliku srca sa "romantičnim" porukama, palačinke, plastične igračke sa blještavim diodama, mini-fini krofnice, privremene tetovaže, kurtoš kolači, točeno pivo na svakih dvanaest metara, naduvani tobogani, polugoli ženski svet, sa i bez ukusa, tegle meda...) svirali su i pevali "momci" iz Crvene jabuke. Ja sam stajao na periferiji gomile uz plastičnu čašu sa točenim pivom i uživao u pogledu na već spomenute ukusne i neukusne toalete. Muzika i ozvučenje su bili odlični. Pošteno su odsvirali. Jedino mi je na ganglije išlo što je Žera najavljivao svaku pesmu "A sada xxxx"!?! Kao da i mi, oni kojima nisu baš omiljeni saund, ne znamo svaku pesmu na pamet.

Sinoć smo opet bili u Ap'tinu. Al' ovog puta stvarno mogu da kažem da sam bio na koncetru. Uz istu, goreopisanu vašarsku atmosferu, prašili su Partibrejkersi. Koliko god mi Cane bio antipatičan, ne mogu da kažem da nisam uživao u zvuku klasične rokenrol postave, bubnjevi, bas, ritam i solo gitara. Zaista su odlično prašili.

p8pm.jpg

Dva matora fana na Brejkersima.

Za večeras je najavljena Aleksandra Radović. Nisam siguran da ću ići, ali sve imam osećaj da će navala da ih vodim možda biti tolika da neću moći da se oduprem. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...