Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 556
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Volim kad me 'vako danima tera maler... tera tera tera tera teeeeraaaaa pa ga trpim trpim trpim trpim pa ćutim ćutim ćutim pa mu se sklanjam sklanjam sklanjam.. sklanjam a onda mu se okrenem p

Volim...  ovakav dan kad mi bude sve taman...

Volim taj trenutak... zatečenost... Muk... pogled... Minirana do tabana... Volim :srce:

Sad se setih. mnogo volim usoljene sardela,i listove njeguske prsute,i sir iz ulja,i casu belog vina pride.

Volim i prstace,na maslinovom ulju i belom luku,i uz njih casu crnog vina.

I volim vongole,zive.s dve tri kapi limuna.

eto

ali jedno leto sam toga imala u izobilju,i bogme,kad je dragi posle pet dana pitao sta bih zelela da jedem,ja sam ga odvukla u restoran na autobuskoj stanici u Budvi i narucila telece medaljone .:lol: Da namirim srce.Dojadise skoljke i zubaci,i skarpine i ostali stanovnici mora.:lol:

njeguski prsut i sir iz ulja mi nikad nisu dojadili,A ni sok od drenjina .

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj post mogu smestiti u više tema, ali da ne bih spamovao ću ga, da prostite vi i vaš obraz, turiti ovde.

Lepo je ljudima koji pamte datume, a ja najviše volim da se sećam onih lepih stvari i ljubavi koje sam osećao, i koju osećam i danas prema jednom malom čoveku. :kez:

Pre tačno 4 godine smo začeli Dimitrija, posle svega dva meseca, da ne kažem, jebavanja, ne namučismo se oko toga, i gledao sam kako raste u stomaku, od veličine zrna kukuruza do bebe od 2.6kg,.

Nekako sam oduvek hteo da mi se tako sin zove, jer mi se pradeda tako zvao, a ja sam seljačina koja ima trip da se imena dobijaju po nekome /nečemu i da jedino tako imaju neki smisao.

Elem, tada sam voleo svoju ženu koju sam od milošte zvao Cica i Cile, i nekako kada sam video na ultrazvuku to "zrnoo kukuruza" kome kuca srce, nazvao sam ga mali Cile, jer je tada bio deo nje.

Od naše ljubavi je ostao samo nadimak detetu, ljubav je ubila sujeta i sebičluk, nkontrolisani izlivi besa i nepoverenje.

Neko ume da mi kaže kako sam bacio 7 godina bivajući s njom, ali znam da to nije bačeno, jer iza sebe ima tog malog Cileta oji više nije veličine zrna kukuruza, koji mi sedi na ramenima i bere trešnju koja je 'neki dan sazrela, i ne uzima ih za sebe, jer ih ne voli, nego ih stavlja u moja usta i raduje se tome kako ja pljujem koštice.

Eto, volim jednog malog čoveka koji nije svaki dan sa mnom, koji obožava da sedi na mojim ramenima i koji vere trešnje samo za mene.

I da, volim rane trešnje

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim da hodam bosa. Stopala su jedva docekala da se oslobode 'okova' .....barem na par sati dnevno. Osecaj dok golom kozom dodirujem hladnu povrsinu laminata, cini mi se, osvezava celo telo. Ali, pored 'sterilnog' laminata, isti uzitak je i hodanje po dvoristu ...a ako Sunce upece beton - pa, malko se skakuce, ili poliva i prska vodom. :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim Kineze :lol:

Sudnji dan...ja na bajsu negde oko kasarne na Futoškom putu..nebo se mrči, a ja moram lap top da donesem kući...daleko je kuća....vidim "Kinezi u izlogu"

-Dobar dan imate kišnu kabanicu?

-(blagi pogled u pravcu mene)...ima..ima..samo loza...dvecta dinara

-Daj i loza ne marim..sam' da radi...

...i odradila svaka joj čast. Mislim za teeeeeeeeee novce-živeli Kinezi :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Volim vatromet.

I ja volim vatromet :uzbud:

Malo - malo pa neki vatromet s prozora gledam :uredu:

I sad je bio malopre... i pre neko veče na zatvaranju Zmajevih igara i za maturante u ''Parku'' i neka svadba onomad... i tako... prednost visokog tavanskog prozora je u tome što možeš da uživaš u vatrometu svaki put :uredu:

I zato volim i moj tavan :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim zivopisne ljude. Oni ce pokazati citavu paletu misli i osecanja - od minus faze, kada su tuzni, razocarani, besni (pa opsuju iz dubine duse), kad su 'pod visokim naponom'....do poleta-elana da 'optrce jedan krug oko zemljine kugle', kad se i izlupetaju za sve pare, a da se ni ne zarumene ...kada se glasno smeju ...onako zarazno. :roll: .....................ps. Nasuprot njih, ne volim 'plasticne ljude'...one, kojima je sve jedna d u g a c k a r a v n a c r t a :vez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim leto. Baš ga volim.

Volim sunce.

Volim što mogu da ležim u krevetu samo u boxericama, sa otvorenim vratima koja izlaze na terasu, volim noćnu pesmu zrikavaca, ma šta volim, obožavam je, volim miris leta, volim da na sve to dodam neke stare pesme...uklapaju se u sećanja na neko srećno vreme...

:setnismajli:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...