Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 556
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Volim kad me 'vako danima tera maler... tera tera tera tera teeeeraaaaa pa ga trpim trpim trpim trpim pa ćutim ćutim ćutim pa mu se sklanjam sklanjam sklanjam.. sklanjam a onda mu se okrenem p

Volim...  ovakav dan kad mi bude sve taman...

Volim taj trenutak... zatečenost... Muk... pogled... Minirana do tabana... Volim :srce:

...kad bar na tren pomislim da nam se yossa pridruzio..evo sve me strecnulo kada sam videla njegov avatar..i onda se stuzila kad sam videla da je glisha..

(Glisho, volem ja tebe..da me pogresno ne razumes, ali se zbog tebe ne strecam 'nako.. :lol: )

Kazi:'fala, ELA' :lazy: ............. Volim sto ima jos 'strecljivih' :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Glisho, volem ja tebe..da me pogresno ne razumes, ali se zbog tebe ne strecam 'nako.. :lol:

Tachno znam u moleqool od emotzijU shta osechash

da ti kažem nešta.. i ja volim sebe

al kad se videh viZavi s'svoj avatar 3a68879c.gif 'nako golishav i mishichav e7942368.gif.. shtrecnuh se i ja

pa bogami, ne samo da se shtrecnuh.. no i malko klecnuh

sad samo ne znam di da idem.. dal' d'idem da muvam Elu, tebe 3a69fa8e.gif... ili sebe bf58774e.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim ovako lepe dane, bez preteranih vrućina sa temperaturom do 25 stepeni.

Volim što polako počinjem da se vraćam u normalu posle više od godinu dana. Volim što imam prijatelje koji su tu za mene i koji me slušaju i kada mi je teško. Volim što mi niko nije rekao ona je ovakva ili onakva, jer je objektivno ne poznaju, i da su mi to rekli mislio bih da su zavidni i da mi ne žele dobro, samo mene smeju da komentarišu, jer ja sam taj koji je pred njima, aza nju su rekli bori se ako misliš da vredi.

Volim što kad sam video da ima i lošijih ljudi od mene, koji se kriju iza lažnog osmeha i priča o prijateljstvu, jer nema ništa lepše nego kada znaš na čemu si.

Volim što sam ja samo ja, pomalo neuravnotežen sa tendencijom ka padu, i borim se sa tom tendencijom, možda nekada i poletim.

Volim sebe ovakvog, ali volim i kad zaiskri u meni neka crta ljudskosti i empatije i kada učinim nekome uslugu bez da mi plati, i bez da mu posle nabacujem to na nos.

Volim da volim, i da budem voljen i da mi taj do koga mi je stalo pokaže da mu prijam, ne da ćuti.

Volim život, jer nema ništa lepše od konstantne borbe za sebe i za svoje najbliže, kao ljubavi koja te čini živim, ljubavi prema svetu, prema prijatelju, prema neprijatelju, prema ženi, detetu, prema ovom nužnom zlu koje se zove život.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim kad me "puste" s'posla da završim drugi "pos'o"

.. da dođem kući i ispratim dete u školu

.. bez obaveze da se vratim.

A vratiću se..

nema veze što pljušti kiša i što bi taj dodatni.. taj BoNus sat i po' mogla kuchi da "legam".

Volim kada me neko dovede u situaciju da želim na poverenje da odgovorim korektnošću i poštovanjem.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kad Lado spomenu detinjstvo, i ja se setih neceg. Voleli smo da grickamo taj bagremov cvetic ...ubrali bi ceo onaj grozd, pa posebnom tehnikom isisali slatkast sok - bilo je potrebno skinuti 'kapicu' i zubima izgrickati tanke 'vlati' (valjda je to tucak) cveta. Verujem da nema deteta koje nije zvakalo cvet i mislilo da je preduhitrilo pcelu - kraduci joj bagremov med. :lol: ............. Volim detinjstvo :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...miris rascvetalog bagrema. Da nije malo friki, zastala bih kraj tih stabala, i udisala slatkast miris. Ovako, svoj uzurbani hod sam usporila...i tih par metara uzivala...

Uzmeš cvet, otkineš onaj donji deo (skineš ono zeleno) i gricneš kraj. Okusiš slatki sok. :)

Nego, što ja volim pečurkeeeee... :balavi: svih oblika i veličina, ali su mi bukovače nekako najdraže. Uopšte nije bitno kako su spremljene. NajBolje sam obožavao jed(i)nu vrstu koje sam znao sam da berem (al' nemam pojma kako su se zvale :lol:), ali je rasla samo u starim šljivarima koji su sada povađeni i nema ih više...a stizale su baš sad, u maju, i sećam se da bih ih redovno brao kad sam išao kod moje nane prečicom, preko njiva i voćnjačiĆa, a ona me čekala, uvek onako mala, pod verandom...ničega više nema....samo veranda, stara i sklona rušenju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...