Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 2 meseci kasnije...
  • Odgovori 556
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Volim kad me 'vako danima tera maler... tera tera tera tera teeeeraaaaa pa ga trpim trpim trpim trpim pa ćutim ćutim ćutim pa mu se sklanjam sklanjam sklanjam.. sklanjam a onda mu se okrenem p

Volim...  ovakav dan kad mi bude sve taman...

Volim taj trenutak... zatečenost... Muk... pogled... Minirana do tabana... Volim :srce:

  • 2 meseci kasnije...

Volim  da  pisem.Neke  kratke ,obicne  pricice iz  zivota,neka osecanja  koja  su  duboko  zatrpana u  meni.Nije  to  nista  posebno,napisem,a  zatim pocepam,ne  zelim  da  neko nadje ,da se cudi ili  podsmeva. Htela  sam  da  otvorim  blog,cisto  za  sebe,bez  ikakvih  drugih  pretenzija,cak  bih  volela  i  da  ga niko  ne  cita,niti  poveze  sa mnom.Probala  sam,ali  sam  se  pogubila  u proceduri,a  nisam  imala  koga  da  pitam..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

 

@luminica - ako nešto voliš, zašto sebi to ne priuštiš? 
Pišući po kojekavim mestima, shvatila sam da će uvek da bude i onih, kojima je moje pisanje, ovakvo, ili onakvo. 

To je njihov problem, a ne tvoj, ili moj. 

Pišeš zbog sebe, a ne zbog nekih ''nadžak baba''. 

Samo dozvoli da ispilva iz tebe - pišem iskustveno :) 

''Pametnjakovića'' će uvek da bude. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

. Htela  sam  da  otvorim  blog,cisto  za  sebe,bez  ikakvih  drugih  pretenzija,cak  bih  volela  i  da  ga niko  ne  cita,niti  poveze  sa mnom.Probala  sam,ali  sam  se  pogubila  u proceduri,a  nisam  imala  koga  da  pitam..

​Ja ga imam i dan danas! Na google...bloger!

Zatovren za javnost-samo MOJ!
Tu otvaram srce...pišem šta želim..psujem do mile volje :hhh:    odlična stvar . 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sve u sebi, pa kad ožežeš  :ggg: 
Sada ću da pronađem tvoju izjavu o psovkama. 
Jebalo me pamćenje :fijuk: 

:hhh:  :hhh:  ne moraš...rekla sam da ne psujem... i ne psujem pred drugima..to ja samo za svoju dušu. 
Na poslu ne psujem.....na forumu ne psujem...pred decom ne psujem... na društvenm mrežama jok...ali zato muški zna moj repertoar i ne obazire se jer su to dve tri bljakaste psovke. U društvu retko, više u šali po neku reč... 

To sve ne znači da ne umem :hhh:  :hhh:  umeem..umem...još kako umem! :hhh: 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

... kada gledam rađanje  novog dana, iako sam mogla lepo da odspavam ... 

... kada iščitam šta ste lepo pisali, tačnije ono, što sam propustila za nedeljak dana ... 

... @luminica avići su ti super, što se mene tiče, a ne tiče me se :lol: možeš da ih menjaš i nedeljno - lepi su. Zašto nedeljno, pa da mogu da ih ispratim. 

... ovo lenjo ispijanje kafe, bez gledanja na sat ... 

... ''off''  u glavi, kada ne postoji ništa osim vikenda, i odmaranja od svega ... a nakupi se koječega, kao i kod svih vas. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...ova rana jutra, kada se ne   mora ustati rano. Otvorena vrata, dzukce pred vratima kako se bude, sumove drveca i cvrkut ptica... Ulazi prijatna hladnoca, topli krevet, velika solja kafe. Mir... Jos najmanje pola sata... Posle krece novi dan, nova akcija.

Fale mi ti veliki porodicni doruckovi. Dodaj mi maslac, molim te, ima li jos caja? :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 3 meseci kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 9 meseci kasnije...

Razumevanje... da kada postavim konkretno pitanje, uz obrazloženje (svedeno) dobijem odgovor - lep.. blag.. 

Pundravci rade svoje.. i nadam se da ću od petka opet da krenem u nove radne i paradne pobede, svesna da sam zagazila u svet, u kom ima mnogo šminke, u svakom smislu... ah ti slatki izazovi. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

... svojih minut do dvanaes' situacije.

... mirise kozmetičkog voska, acetona i laka za nokte (kao da sam u kozmetičkom salonu) 

… i to što me opet hvata san...

... i četvrtak veče, kada ću da blistam, jer niko osim mene i vas neće znati koliko sam sagorela, jer kada radim nema radnog vremena, samo šibam.. i ne osvrćem se :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...