Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 159
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Siguran sam da Nevena ima veliki muzički talenat, ali i neharizmatičnu i apatičnu ličnost, da mi naprosto nije jasno kako uspeva po treći put da ide na Evroviziju. Pesmu ucelo nisam čuo, jer ono što j

http://www.youtube.com/watch?v=QSx0WCiDzDE :pehar:

Nisam gledala prve dve večeri, ali sam čula moje momke kako komentarišu da je bez veze što svi pevaju na engleskom..da su pohvalali Kneza kako peve na srpskom (  ) ...pa onda: "Australija?? ...zar je

meni je Dinova pesma bzv...

ne da nema sanse za trijumf nego...NEMA

svidela mi se,cini se ,Slovenija i Litvanija (ako se ne varam)

nisam bas sve pazljivo posmatrala..u nekom trenutku se potomak proderao "Ovi bi ti se svideli,kao neki jazz!"

i rece jos da su Italijani

otkud Italijani?!:blink:

mozda je nesto pobrkao...:fiju:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bas sam navatao Italijana .....pesma jeste skoro kao nesto kao dzez i potpuno drugacija od ostalih.

Dobra :ok:

A Dino trenutno 9 mi 12..

Ali treba da glasaju jos nasi susedi ...:uredu:

A i mi ..:uredu:

--- Update ---

Od Nemacke 0 poena ...:(

A sada Slovenci ....10 p0ena nama a Dinu 12.

Garant ce nasi Dinu dati 12 poena ....:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dijaspora će svakako glasati za našu pesmu, pa makar ona bila ubedljivo najgora.

Mislim da je dijaspora zakazala. Prvi put od kad ja pratim eurosong, od Shvecke i nJemacke - 0 poena. Prvo sam mislila da su se ti poeni rasuli Bosni, (sve mislec da im je vise lego ruralni Dino od urbane Nine, shljivici i livade momenat :osmeh:), medjutim izgooglax da su i njima dali mlaku 7 i 8..

Presudio je komsijski momenat da se bas ne obrukamo.

Bilo kako bilo, dogodine u azerbejdjanu. :kolce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam čula ni pobjedničku pjesmu, ni većinu ostalih...da ne lažem, samo sam prve dvije čula, ostalo sam gledala tenis. :kez: I glasanje.

Elem, najviše boli onih 7 poJena od Hrvatske za BiH. :( Pa ni da 8 daju :lol: ...sram da ih bude!

Elem, meni se zgadi kad počne glasanje onih okoloruskih država...niti znam više ko će kome, šta će kome, di će kome...čas im favorit Azerbejdžan, čas se Rusiji dodvoravaju :hmm: ...previše ih je. :dry:

U slučaju BiH nisu zakazale komšije (osim prethodno pomenute države :kez: )...Skandinavija je počela opasno da zakazuje :dry: (nemaju opravdanje)...previše Bosanaca ima tamo...c c c...ali me iznenadilo 12 od Švicarske, mislila sam da nas tamo i nema toliko. :hahaha: 12 od Austrije očekivano...samo ja znam 10-ak ljudi koji studiraju tamo. :lol:

Elem, nisam čula pobjedničku pjesmu, sad budem poslušala....samo eto, sve je to previše teritorijalno i dobrosusjedski. :roll:

Želim čim prije da potisnem iz sjećanja ovaj Eurosong. :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni je jako drago zbog Nine da se pokazala u najboljem svetlu, bez obzira kome se sama pesma dopada ili ne.

Sticajem okolnosti imao sam prilike da je upoznam 10-ak dana pred odlazak u Nemacku i da popricam 15-ak minuta sa njom.

Jednostavna devojka, vesela, prirodna i lepo vaspitana, koja je "preko noci" dobila priliku da svoj talenat plasira pred milione ljudi.

Zelim joj lepu buducnost i karijeru jer nam takve osobe itekako trebaju na onome sto se zove estrada (i kao licnost i u pop muzici).

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 6 meseci kasnije...

Željko Joksimović opet predstavlja Srbiju na Evroviziji

Kornelije Kovač: Željko je u redu

133272_zabkoncert-zeljko-01-foto---blic-

Srbiju će na Pesmi Evrovizije, u Azerbejdžanu, maja 2012. predstavljati Željko Joksimović, naš pevač i kompozitor najvišeg ranga.

RTS, punopravni član evropske radiodifuzne unije (EBU) ima ekskluzivno pravo izbora srpskog predstavnika.

"Zbog štednje, promenjen je raniji način izbora naše pesme. Željko Joksimović pevaće u Azerbejdžanu sopstvenu kompoziciju koju ćemo prvi put čuti početkom sledeće godine u specijalnom televizijskom predstavljanju", saopštio je RTS.

Joksimović je autor sa bogatim evrovizijskim iskustvom. Bio je višestruki kompozitor, izvođač, a na beogradskoj Evroviziji i domaćin-voditelj.

Raniji Željkovi nastupi

Završio je srednju školu u Valjevu, a diplomirao je na Fakultetu muzičkih umetnosti u Beogradu. Godine 2004. bio je predstavnik Srbije i Crne Gore na Pesmi Evrovizije sa pesmom „Lane moje", kad je osvojio drugo mesto.

Za Eurosong 2006. godine komponovao je muziku za pesmu "Lejla", kojom je Hari Mata Hari predstavljao Bosnu i Hercegovinu u Atini i osvojio treće mesto.

BLIC

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:lol:

Štednja :roll: i Lane osvoji prvo mesto, npr.. i 2013-e,

sjati se u veliki prljavi grad mnogo izvođača... navijača...

kojekakvih delegacija...

Stvarno se zapitam, da li se Tijanić zajebava sa nama?

Nemam ništa protiv Joksimovića, ali zar nije mogao neko drugi, treći... mlađi...

da prezentuje našu državu? (neka zvezdica granda :hhh: )

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zbog stednje ? :(

Umesto Bregovicu za tri pesme platice Joksimovicu za jednu.

Ali pravu.:uredu:

Mozda bi bilo najbolje da izaberemo jednog predstavnika od vise kandidata,

na slobodnim izborima, naravno , koji ce imati cetvorogodisnji mandat.

Kad su izbori , nek su izbori.

Mislim da bi u cetvrtoj godini mandata osvojio prvo mesto na tom takmicenju...garant.

.Iz tri razloga ...najmanje....

1.Imao bi dovoljno vremena da udje u sve te fore i fazone , sve te zakulisne radnje , da

stekne poznanstva i veze , da uvidi sta Evropa voli a sta ne , da joj pronadje tu zicu ,

...ukratko ..:)...praksa i samim tim i iskustvo i to prilagodjavanje radi opste dobrobiti ,

tog nephodnog Srecnog dogadjaja za njega i za narod vasceli a koji nam je

preko potrreban ...kao i uvek.

2. S obzirom da bi 4 godine uzastopno ucestvovao na ovom muzickom festivalu,

ljubitelji istog bi se navikli na njega , zavoleli ga , osecali ga kao svog , domaceg ,

pa bi u skladu sa tim intimnim osecanjem i glasali za njega u velikom broju.

I Dijaspora i okolina.

3. i treci razlog a mozda i najvazniji.

U cetvrtoj godini bi se zdravo potrudio i upotrebio sav taj svoj nesumnjivi talenat

kako bi pobedio i tako dobio jos jedan mandat.

Na opstu srecu i veselje.

I njega i naroda.:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Svetski megacar o nastupu u ime Crne Gore

Rambo: Ja sam potrebniji Evroviziji nego ona meni

Ja, svetski megacar, potrebniji sam Evroviziji nego ona meni. Njoj treba promena i osveženje, a ne meni, kaže na početku intervjua za „Blic” Rambo Amadeus, predstavnik Crne Gore na Pesmi evrovizije u maju u Azerbejdžanu.

198301_zabrambo-01-foto-blic-nebojsa-rau

Kažete da idete na Evroviziju da biste promovisali crnogorski turizam. Koji vam je konkretan plan?

- Kao što sam rekao nebrojeno puta, Evroviziju smatram kič manifestacijom. Međutim, to je istovremeno i najgledanija manifestacija u Evropi. Moj plan je da predstavim sebe Evropi onakvim kakav jesam. Obradovala me je činjenica da neka država u regionu razmišlja toliko moderno, da se baš setila mene ovakvog kakav jesam da mi da prostor za jedan kreativni eksperiment.

Da li je Evrovizija deo plana da napravite svetsku karijeru?

- Ja već imam svetsku karijeru. Ja sam svetski megacar. Potrebniji sam ja Evroviziji nego ona meni. Njoj je potrebna promena i osveženje, a ne meni.

Kako će izgledati vaša kampanja i može li se očekivati da dovedete Evrosong u Crnu Goru 2113?

- Intimno priželjkujem drugo mesto, jer sa prvim mestom mora da se preuzme organizacija manifestacije. Nisam siguran da se to ikome ovde radi.

BLIC

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...