Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Simpaticno  mi je ovo Glorijino  razmisljanje,iistinito..jedino  Jevreji prate  tu logiku,pripadnik  si tog naroda ako ti je majka Jevrejka..

Meni  je  bilo svejedno,uzela  sam muzevo  prezime,njemu isto,rekao je izaberi  sama.Inace,kad  odem  kod mojih,za komsije,poznanikei dalje sam po devojackom  prezimenu,jednostavno  ja  sam iz te kuce,te porodice,to  se ne menja promenom  prezimena.

Ne bih  vracala to  prezime kad bih se razvela,i  zbog  administrativnih  peripetija a i zbog dece,a  i sto bih,sto bi to njemu  smetalo?

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 50
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno da bi trebalo da žena uzme muževo prezime al' da to ne ispadne kao neko naređenje ili prisila, naravno, nego da žena učini svom suprugu i sama skonta da je to najbolja varijanta... lično, n

Nisam znao gde bih ovu temu udenuo, pa evo je ovde. Svakako je društveni fenomen. Gledam na jednom drugom forumu, pokrenuta prilično žestoka rasprava o tome da li je situacija u kojoj žena doda suprug

Ja se u potpunosti slazem s Kompajem, da posle razvoda, svaka zena vrati i prezime :uredu:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...