Idi na sadržaj

Vojislav Šešelj, šta dalje?


Preporučene poruke

  • Odgovori 74
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...covek je svesno svoju porodicu, da kazem tako, zrtvovao...kako?...uskratio je svoju suprugu za muza,decu za oca,mislim, jasno je sve...zarad dokazivanja...a ne znam cega...treba imati solidno psihi

Nesto ne verujem da ce se uskoro vratiti. A voleo bih da se vrati samo zbog jedne scene , dogadjaja koji bi usledio njegovim povratkom. Seselj trijumfalno blagogegajucim hodom prolazi Knez Mihajlovo

90-ih je bio pit bul Slobinog režima. Mnogo opasan covek sa sličnim okruženjem pogotovo u ratnim uslovima. Ne daj Bože takvih ljudi da mi kroz kuću prolaze...

Ne radi se o tome, kakav god on da je ovo što rade sa njime je tiranija i van svake pameti. Na dvostruke aršine smo 'navikli' ali i od njih je previše.

...covek je svesno svoju porodicu, da kazem tako, zrtvovao...kako?...uskratio je svoju suprugu za muza,decu za oca,mislim, jasno je sve...zarad dokazivanja...a ne znam cega...treba imati solidno psihicko oboljenje, maniju gonjenja ili sizofreniju, pa se toliko kurciti...zaista mi je zao njegove porodice, oni nisu krivi...a njega...ko jebe...:smor:...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moj generalni stav prema politicarima, pa i prema Seselju je: "UFatio si se u TO kolo? E pa sad igraj kako znas i umes!"

Niko od njih, pa ni Seselj, u politiku nije usao iz plemenitih razloga. Razni su razlozi, da ne razvodnjavam temu, ali se slazem sa prethodnicima da "nije cist u glavi".

Svi oni, pa i Seselj mogu da budu "tate" ovde u nasoj zaostaloj drzavi, ali svetski igraci su malo prefriganiji.

Ili....Iskali ste? Eto vam ga na!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Па Шешељ је испред своје породице ставио политику, или идеологију како он то каже. Није ни мени жао њега као њега, фућка ми се као и за било ког политичара. :roll: Али све ово са њиме у Хагу је до сада невиђена фарса.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Па Шешељ је испред своје породице ставио политику, или идеологију како он то каже. Није ни мени жао њега као њега, фућка ми се као и за било ког политичара. :roll: Али све ово са њиме у Хагу је до сада невиђена фарса.

...a sta nije farsa na ovom svetu?...ljudska ideologija se uvek svodila na silu i pravo jaceg...tako da, nema kurcenja ako ne znas da letis...:smor:...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Upravo tako. Svodi se na silu i zakon jačeg, i svima nam je jasno da se svodi na silu i zakon jačeg, ali ipak iz nekog razloga tražimo pravdu od tog jačeg. Tribunal nije osnovan radi pravde, iako ponekad ubode pravednu presudu... samo ponekad.

...mi mozemo da trazimo sta hocemo...ali ce na kraju biti ono sto oni traze...e sa tim saznanjem treba da funkcionisemo kao narod...medjutim, mi se i dalje kurchimo...:smor:...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Šešelju zabranjene i privatne posete

18.07.2013. | 12:15

Haški tribunal zabranio je sve posete predsedniku Srpske radikalne stranke Vojislavu Šešelju, saopštila je SRS.

seselj-v.jpg

Zamenik sekretara Haškog suda Kejt Mekintoš obavestila je Šešelja da su mu zabranjene privatne posete.Ona je obavestila Šešelja da da bi eventualne private posete bile moguće pod uslovom da neko iz Tribunala bude prisutan tim posetama i da prati razgovr.

Vojislav Šešelj nije prihvatio ovaj uslov zato što je to diskriminatorski u odnosu na ostale haške pritvorenike koji imaju redovne i nenadzirane posete ne samo članova porodice već i prijatelja i svih drugih lica koje pritvorenik želi da primi, navodi SRS u saopštenju.

SRS pdseća da je Sekretarijat Haškog tribunala pre mesec dana zabranio Šešelju privilegovanu komunikaciju sa pravnim savetnicima i onemogućio ga da četiri meseca pred najavljeno izricanje presude može imati bilo kakvu pomoć pravnih savetnika.

SRS zahteva od Haškog tribunala da prekine sa diskriminacijom Vojislava Šešelja i da mu obezbede tretman kakav imaju svi pritvorenici u Tribunalu.

Stranka u saopštenju ističe da zahteva od nadležnih organa u Srbiji da se konačno uključe u zaštitu osnovnih ljudskih prava svog državljanina Vojislava Šešelja.

Izmenjeno od strane člana Adrijan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Ovo sa Šešeljom se pretvara u neverovatnu sprdnju. Pustili ga iz Haga i sada redom drkaju Srbiju zbog njegovih izjava  :laugh:  valjda treba ovde da ga u'apse pa da umre u domaćoj prdekani? Kakvi kreteni.... i ovi domaći sa "ograđivanjem" od njegovih izjava. Koga boli patka šta on izjavljuje i koju to težinu više ima?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 3 meseci kasnije...

Kada sam bio u juniformi, cuvao sam dva metka, prvi za onog koga ni groblje nije primilo, drugi za ovog. Za slucaj da ih sretnem. Prilicno sam ubedjen da bi to uradio.

Danas cuvam kofu. Ako ne daj boze zatreba za kantu govana. Dovoljno mu je i to. Odsluzio je svoje, postao je pajac.

 

Da je drzava drzava, u trenu bi ga isporucili nazad! No, nije...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...