Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 58
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Zadnji san kog se sećam.. i koji nikada neću da zaboravim Once upon a time.. sam se toliko naljutila i iznervirala, da sam jednom čoveku telepatski poručila: Nemoj da si mi se na oči pojavio.. i

spešl @ znatiŽeljni Adrijan Obično nemam kad.. u krevet padam k'o pokošeno seno, tek kad od umora ne znam ni ko sam, ni gde sam, ni kako sam.. a naročito zašto sam. Ali.. da nema običnog, n

Huh...citaj nesto lagano pred spavanje...neku djeciju literaturu...

  • 1 mesec kasnije...

Jutros, da, siguran sam da nije bilo noćas, sanjam neke tri verzije mog čekanja na red za pišanje. :blink:

Te neka kamena inprovizacija od klozeta, gde sve prska okolo, pa ondaK neko zajedničko kupatilo, gde se svi guraju, a voda nemilosrdno žubori cureći iz slavina... I tako. :dry:

Pogađajte šta sam prvo radiJo, kad sam se probudiJo!? :kez:

Ali i koja mi je misao prvo pala na pamet. :trt:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

AjoJ, bas umem da sanjam gluposti. :ufrci: ....ali su me poslednja dva 'jaka sna' malKo zesce iscimala na javi. Lm, pre mesec dana sam imala kosmar ...sa svim 'pratecim elementima':preznojavanjem, vristanjem (koje je isprepadalo zMua :lol:)...i vasceli dan sam bila pod njegovim utiskom. Sanjala sam klinca...kako smo se izgubili u nekim lavirint ulicama, naravno, po mraku...trazim ga po nekim katakombama, i u snu osecam kako se plasim. Nalazim ga u trenutku kad ga napada dzinovski pacov, i gledam kako mu zariva zube u vrat...krv na sve strane. Tu se i probudim. Taj dan sam bila, narodski receno ' u q'. Sinu sam rekla da sam ga gadno sanjala i da se pripazi (jbg, bilo je jace od mene :stid2:). Sledece vece, spavam, on me budi, i kontam - ok, stigao iz grada (takva nam je praksa), ali me zove da ustanem. - Sta si ti sanjala? ... Zasto?!? .... Zato sto dolazim iz bolnice. Dali su mi injekciju i infuziju protiv alergije. Drugari su me odveli. .... Btw, ohladila sam se u momentu :new: ....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Sanjam vodu, puno mutne vode, sinoć je za čudo bila bistra i to puna žutih karaša kakve godinama nisam video...sanjam i da vozim ali šta god da vozim u snu to nema kočnice (i navikao sam se već na to, kočim motorom)...sanjam likove, predele i događaje, koji postoje samo u mom snu i koje redovno sanjam već dugi niz godina...pre neko veče sam sanjao puno krvi, kao sve je to iz nog lakta (izgleda sam izgubio nevinost u laktu)...i tako, sanjam razne gluposti...a tek što znam da maštam!!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja uvijek sanjam neke cudne scene i da je sve jos gore, uvijek se nadjem u situaciji

gdje mi nesto fali.. na faksu - torba, na cesti - auto, u gradu - odjeca ( :roll: ), i onda

nemam ja pojma zasto mi ta stvar koju trebam fali i u snovima UVIJEK, ama bas uvijek

izmislim neku skroz nemogucu pricu i razlog i onda se probudim.. :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Sanjala sam DZoleta Djoganija i brata mu, Fanky Gagi Djija ... nista Kluni, nista Gir, Pit, Pantelic ...meni dva kreTena dosla u san :sutoguz: ... Onako nedefinisano ... da l' su me kidnapovali, ili kao, nji'ova sam, pa ne smem da mrdnem ...prate me i prete. :ufrci: .......... Kisa je kriva, garanT :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sada sam se setila :hahaha:

Naravno, nisam mogla da zaspim, pa sam zahvaljujući OPITV, koji umesto ima kanal 947, slušala NewAge program.

Ne gledala :jokjok: imam radiJoN u TV-u :roll:

Bat :smoke: nisam to sanjala...

Java, brateee...

Odspavala sam dva kvalitetna sata... i sve vreme sam imala utisak da sam

slušala ambijentalnu muziku... u snu...

Uživancija...

Probudila sam se odmorna i sa osmehom na usnama...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zadnji san kog se sećam.. i koji nikada neću da zaboravim :(

Once upon a time.. sam se toliko naljutila i iznervirala, da sam jednom čoveku telepatski poručila: Nemoj da si mi se na oči pojavio.. ikad! Ni u san da mi nisi doš'o!

I bi tako.

Nema ga ... niNa oči, niNa vrata, niNa prozor, niNa san :pst: kad ja podViknem nema zaebancije :smoke:

ali.. kVragu.. pre nekog vremena, eto njega.

Doš'o. :nadrndanko:... u sred onog zadnjeg, najvećeg leda i snJega...

Ja se tu, kao..na sred neke (poznate mi) ulice borim s'nekim (Igoovim) jadnicima.. s'nekim (tadićevim) prosjacima, klošarima (to ovi osiromašeni članovi zajednice, što s'kontejnerima idu u eVropu) .. otimaju mi svi oni neke torbe, skidaju mi bund(ic)u, vuku me za čiŽme, oćeDu da mi ih ukradeDu.

Borim se ja,kol'ko mogu.. al njih je bezbroj, pa nešto više i ne mogu.. te prestado' da se borim i stado' da vrištim heelp:aaa: hhelp:aaa:

kad.. vidim njega, stoji čovek... na raskrsnici preko puta, na samom ćošku, naslonjen jednom nogom na drvo pored trotoara... i čita novine.

Ja ne mogu da verujem i vrištim iz petne žile (kreteni mi u međuvremenu skinuli jednu čizMicu :placko: i keze se)

Odjednom on sklapa novine, pogleda u našem pravcu (nisam baš sigurna koga je pogledao, mene ili njih.. uostalom, sve jedno, jer bili smo na gomilU :lol:) i pokaza im pokretom ruke da dođu kod njega.

Ovi se pokupiše i pređoše ulicu.

On im nešto reče.. ljut, vikao je na njih.. jako... i odvede ih u neki mrak, nestadoše svi, kao u magli.

Osećala sam se tako cool, tako ponosno, tako zaštićeno, tako moćno, tako pobednički........................ a tako zabrinuto..??!!?

Dok su nestajali, samo sam uspela da doviknem: Čuvaj se :aaa: .. nemoj da ih ubiješ :aaa: nemoj molim te :aaa: (ne znam zašto sam to rekla, verovatno da ih poštedi, kako bi mogla kasnije ja da ih ubijem :hahaha: natenane)

Vidim... skotovi mi ipak skinuli i odneli jednu čizmu.. počinjem da plačem :placko: i tu se probudim

:cesces::cesces::cesces:.. pola sata sam blejala u plafon.. i tumačila san :ces:

Ustanem lepo, obujem baš te čizMice i odem na tu raskrsnicu. Da vidim ima li tamo nekog znaka, nekog traga, nekog rešenja moje sNene enigme.

Sve je tu, sve isto kao i u snu..

Stanem pored onog drveta .. gledam okolo, "čitam" znakove kraj puta... posmatram.. obilazim

tek odjednom, kao kada bi neko nekome povukao tepih pod nogama, okliznuh se, iz čista mira, tako da sam automatski poletela na ulicu i kližući se kao pink panter u crtaću.. u pokušaju da ostanem na nogama, da ne padnem

vidim... :wtf:

zaleće se odnekud neki auto direktno na mene.. čini mi se u punoj brzini... kao na trkama (yebomupasmater)

... kako sam uspela to da izbegnem ne znam ni sama.. ali, uspela sam

da nisam, sada ne bi ovo mogla da kLJuckam (što bi mi bilo najŽalije)

Mislim da je vozač premro u kolima kada me je video, jer nije imao nikakve šanse da koči po onom ledu..

elem..

iščašila sam nogu.. (levu).. i tako polućopajući odgegala nazad.. kući ... sve usput mrmljajući:

jao...pa jel' si mi za to došao, pa jel' si me za to zvao... da poginem... ijaaaaao, samo mi se još jednom pojavi u snu, videćeš svoga Boga :blabla:

zapaNtićeš me!!! cf12c7fc.gif

Od tada ne sanjam ništa... štrajkujem insomnijom 8).. i mirna mi glava.

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

E sto sam sanjala belsav san. Dobijem posiljku iz autobusa, neki korset panatalone i ne znam sta. Uglavnom to je kao tester, ako hocu da kupi,al ipak necu i treba da posaljem to do nekog vremena nazad. Odjednom sam u sobi i neka ogromna leteca buba, sa radioaktivnom bojom na sebi oblece. I ja se mislim u snu, kako te bude nisu bas normalne, pogotova ta sa radioaktivnom bojom. Nekako je zgrabim sa cebetom i navodno ubijem. I sad najjaci deo, pravim fejsbuk nalog sa imenom Marko Ristic.

Ko je Marko Ristic??? :smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sinoć sam sanjao da sam u firmi, i da stiže tornado, a usput stižu vanzemaljci..i jedva se nekako spasimo od tornada, sad treba da se spasimo od vanzemaljaca..pa se onda ispostavi da su oni ustvari poslali tornado..odjednom voz prolazi pored nas (veze sa vezom nema), pa dolazi direktor da mi da otkaz, pa mu ja objašnjavam da nismo mogli da radimo jer su nas napali vanzemaljci sa tornadom....opći kaos..

Inače često zapamtim šta sam sanjao, jedni od najzanimljivijih snova su lebdim u snu, sanjam u snu, duhovi, napustena kuća sa beskonačno prostorija (i u po nekoj prostoriji je ustvari napolju)...

I tako to :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...