Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Svi sanjamo, samo što se neki od nas, snova sećaju, neki ne.

O čemu sanjate, dok spavate? :)

(naglašena reč ''spavate'' zbog osoba, koje su sklone da sanjaju širom otvorenih očiju, što bi već prešlo u neku drugi domen, samim tim i novu temu)

Brzo spavam, tako da se retko kada mogu da se setim onoga, šta sam sanjala.

Ono, što mi ostaje upečatljivo je sledeće: ili izuzetno prijatan osećaj, ili osećaj, suprotan ovome.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 58
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Zadnji san kog se sećam.. i koji nikada neću da zaboravim Once upon a time.. sam se toliko naljutila i iznervirala, da sam jednom čoveku telepatski poručila: Nemoj da si mi se na oči pojavio.. i

spešl @ znatiŽeljni Adrijan Obično nemam kad.. u krevet padam k'o pokošeno seno, tek kad od umora ne znam ni ko sam, ni gde sam, ni kako sam.. a naročito zašto sam. Ali.. da nema običnog, n

Huh...citaj nesto lagano pred spavanje...neku djeciju literaturu...

Najčešće sanjam odsluženje vojnog roka u atmosferi "O ne opet 12 meseci u jednom mestu...a toliko toga imam da uradim..."

ili

Svetla pozornice, gužva, trema, zadovoljstvo što osećam opet radost igre, stara ekipa...ali "kako ću...znam li tekst, koreografiju...evo za sekund ulazim..." budim se u znoju ali sa osmehom....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Retko sam pamtila svoje snove, vise sam se budila sa 'onim' osecajem ...koji ume da bude veoma upecatljiv. Od kad 'ustajem sa petlovima', verovatno zato sto prekidam san, ostaju mi zivopisno u mislima dosta dugo. Pre neku noc, kada sam se uspavljivala sa mobilnim, usnih da sam bila kod Aiko u stanu. Bili su tu i Adrijan, Turk i Smucalica (san je caknut, jer ne kapiram kako nije bila Glisa :ufrci: ...garant je Aiko nije pozvala ...nesto se ne secam detalja :navodno:).

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Eh, prije 2-3 večeri sam sanjala takav nekakav lud san, da sam ustala i samoj se sebi smijala. Kao, ja sam u nekakvom šoping centru negdje (ne znam gdje je) ali ga drže Japanci. :kez: Iiiiii nekom njihovom greškom, desi se višestruko ubistvo u centru tog centra, kod neke fontanice. I sad, bilo je nas fino unutra, ali nije bilo krcato, a Japanci pedantni kakvi jesu, odluče da prikriju taj događaj u potpunosti, da ne bude loše reklame, i zaprijete svima nama ako neko zucne nešto, da će nas ubiti ili će nam izbrisati svo sjećanje, ne samo na taj događaj. :( I ponude nam u zamjenu za našu šutnju, da svako od nas odabere jedan proizvod iz šop.centra da nam dostave...i mi svi, pohlepni, jelte..džaba je..pristanemo. :roll:

Iiii tako odaberem ja neki tv, neku plazmicu, ni prevelika ni premalena...ali ajd, dobra je. Ali već kad smo napuštali centar počela sam malo da gubim sjećanje na taj događaj (đubrad :hmm: ). Iiiii dođem kući, i nije prošlo par min, dolazi dostavni kamion iii iznose meni kutiju....s tim da je manja nekako al' hajde...i unesem je ja..otvorim..tamo neki šklj dvd player! :sokiran:

Ne bude mi mrsko, nazovem ih...objasnim...a oni mene ubjeđuju da sam baš to htjela...eeeeeh..nećemo tako :roll: ..paaaa pošto sam se još uvijek sjećala svega poprilično, odlučim da se prisjetim toga u policiji. :cica:

Nadam se da su im zatvorili centar, đubrad! :lol::lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ima jace od metar dana kako se razbiVam od spavanja...lepi su mi snovi i sve ih volim :)

Jutros (misIm juce ujutru :roll:) par detalja zapamtih...Imperija uzvatila udarac, na Zemlji sam cadj i ugljen-dioksid a Ja nasao foru da ga razgradim na cist kiseonik i energiju... i leteo sam iznad zavicaja,

ooo daaa leteo sam :too:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

spešl @ znatiŽeljni Adrijan

Obično nemam kad..

u krevet padam k'o pokošeno seno, tek kad od umora ne znam ni ko sam, ni gde sam, ni kako sam.. a naročito zašto sam.

Ali..

da nema običnog, ne bi bilo ni neobičnog.

elem... jutros neobično.. ranom zorom (oko 9ke) pade mi naUm jedan perverz.

Kao.. sećam se kroz maglu, zapravo kroz gusti dim koji je proizveo iz mojih ruku izbacani rijaliti serijal Molotovljevih koktela

(i za poneti i za nositi i za odneti)

na neki jbt pun autobus predsednika za volanom, premijera kao konduktera.. i raznih ministara u ulogama putnika namernika

a onda odjednom, ja u nekoj ćorci

ćorim li ćorim

nit zborim nit romorim

.. branim se ćutanjem, vaLjda

opet prekid..

kad, eto mene u nekom Tupoljev aviJonu... letiiiim, sve kroz neke naranČaste i žućkaste oblake

lepo vidim, na jednom oblaku Adam i kEva, na drugom sv.Petar i sv.TriFun.. mašu mi

na trećem Ivica, Mirko, Cvetko i Boris.. još neraspakovani, tek doleteli iz onog gore pomenutog autobusa

na četvrtom.. Mlađan, tužan i potpuno sam sa sobom.. i sa nekim koferčetom

na desetom Drug Tito i Deda Draža..

i tako...

Tupoljev brzo leti, pa nisam stigla da vidim Njegoša i kralja Nikolu.. da se priupitamo za junačka zdravlja i kako je ko

tek eto mene pred nekim kapijama.. jasno piše HAG.. hvala bogu poliglota sam, pa razumem (i pišem i čitam i govorim) Holandski i kažem im ja:

"Hoi bende. Hoe bent u, wat is nieuw? Waar worden Seselj?

Ik wil hem in de kamer.

Je neemt mij."

Naravno da su me razumeli, jer posle kratkog prekida (zbog reklama).. eto mene u Vojinom zagrljaju..

grlimo se k'o blesavi.. k'o da se nismo videli osam godina.. k'o da se sam bog zna kol'ko volimo.

Rekoh sebi tiho, da se ne probudim, ajd' nema veze.. nisam radikalka, but baš me zagolicalo da vidim iz svoje komunističke perspektive,

mogu li i kako stari četnik i mlada partizanka da nađu "zajednički jezik"...?

i taman kad smo krenuli.. ma samo što zaLegosmo da ga tražimo

baš tu pi.. kučka komšinička šutnu neku kantu, ugalopira u firmu... i prekinu (dramatičan akcionohororistički) sanak

.. te uze bujnoj mašti danak.

53db829b.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Putovanje, prvo vozom... onda smo se odjednom stvorili na brodu, prepunom putnika - namernika :lol:

More je bilo nestvarno plavo.

Kiki je ostao u kabini da spava, a suprug i ja smo trebali da ''skoknemo'', ne sa palube - nope, već na neki izlet (kakav izlet s' broda)...

Otišla sam da ušuškam malenog, i rekla suprugu da ne želim da ostavljam dete samo.

''Izlet'' je otkazan.

Tada sam se probudila.

Ceo dan vodim pregovore sa podsvešću, jer želim da znam, kakvu mi je to poruku poslala 8)

Totalna konfuzija.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Ne mogu da verujem sta sam sanjao a kamoli drugi.

Mi kao na nekoj radnoj akciji i dosao nam u posetu jedan clan sa Vcaffea

koji je totalitarno i fundamentalno udubljen u poeziju ili ona u njega ,

uglavnom , on je ne voli , on je zivi.

I tako uprilicio nas svojom posetom da nas malo razonodi i kulturno uzdigne

izmedju dva zaveslaja lopate.

Ali to nije puko citanje stihova , to je performans celi.

Ono , kompletan dozivljaj.

Pusta neke video snimke a on cita stihove , sve se vise predavajuci

i padajuci u trans vaistinu.

Svi moji drugovi akcijasi su posle nekog vremena zaspali.

Jedino sam se ja probudio.

Tako mi i treba.

Ko mi je kriv sto sam jugonostalgicar i radne akcije jos uvek sanjam.:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Između ostalih snova, jer ja nikada ne sanjam jedan....moji snovi su više onako praćenje 3 priče sa nekom zajedničkom poJentom :kez: ...a sinoć sanjadOX Ninju :kez: ...i to telefonski razgovor, kao nešto sam trebala da ga priupitam pa ću ja to brzo, pa se tako raspričali i pričamo pričamo, vrijeme ide, impulsi odoše, novci potrošeni zvekeću :( ....a mi pričamo, i onda ispričali sve i ja ono klasično "eto, hajd" ..da naglasim kraj, a on i dalje pričaaa...i onda kao, ajde da malo ćutimo na vezi, a ja se mislim "jes, da ćutimo al' na moje impulse :dry: " ...pa smo i ćutali na vezi ...ko bi mu rekao "ne" :stid: ...i odsanjala sam ja taj sanak...i jutros brže bolje da vidim na fixnom zadnje pozive. :hahaha::hahaha:

2s64ht0.gif

Izmenjeno od strane člana Sunflower
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Svasta sam sanjala... Da pocnem. Prvi san: Sanjam kako idem sa drugaricama da se slikam,ali ne kao preko mobilnog,vec u foto-radnji,no medjutim tamo nikako ne stizem. Sretnem ih na kraju i one kao Jejo moras ici da se slikas. Onda drugi san ja,moj dragi i drugarica se drzimo za ruku svo troje i idemo ka centru:blink:,treci san vozim bicikli,al onako majstorki ,lagano ga dizem na zadnjaka i neke akrobacije izvodim.cetvrti san idem sa drugom na bazen i drzim ga za ruku i kao trazimo najbolje mesto za kupanje...stizemo do nekog bazena koji je u kruznim stepenicama i oni koji su na stepenicama najblizi vodi,kada cuju zvuk mogu da udju u vodu,a oni koji su bili u vodi treba da izadju. Kada se zvuk oglasio ja nisam usla,samo sam posmatrala i onda mi je pao gornji deo kupaceg :lol:,pa sam ga namestala.Peti san:Od jednom je zima i izlazim iz svoje kuce sa roditeljima i okliznem se na ledene stepenice,padnem...msm sve je ovo bio jedan san,ali u vishe nepovezanih scena....Jaaako cudno :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vala sanjam budalaštine groblja,silan svet,nekoga prepoznajem nekoga ne.

Pa nosim neku kesu sa čvarcima,žurim kući.I još mrak na groblju,pa se budim palim komp. i gledam sanovnik.

Strašno štrašno.Valda to snovi bivaju takvi kada se spominju oni koji su nas napustili,a ko zna :zeva::blabla:

Možda je san takav zato što mi je groblje iznad kuće,komšiluk miran niko se nebuni nizašta,valda,koće ga znati.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

cesto sanjam isti san:

Napolju je savrsen letnji dan.svetao i suncan i bistar.I ja prelazim most preko okeana.pada mi u oci ta vanredna bistrina dana i savrseno plava boja vode koja bljesti na suncu.I tako ja hodam,preko mosta kome ne vidim kraj.

I odjednom se uplasim da ce mosta nestati u nekom trenutku

i tu se budim

Uvek.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sad sam odradio popodbevnu dremku, i sanjao Saru Džesiq Parker, i nemam pojma odakle mi baš ona, s obzirom da ovih dana nisam gledao Sex i grad, a i nije mi neka riba za oduševiti se. Uglavnom, sanjam je u svom voćnjaku koji u snu ne liči na sebe (u stvari, bilo šta da sanjam, to nije baš isto kao u prirodi), e u njemu je njena nazovi kuća, u stvari to nije kuća nego neka nadstrešnica ograđena zastorima, a sve vreme ona strahuje da joj ne svrati ćale koji stanuje malo niže na mestu gde mi je nekada stajala slama, i takooo...

Elem, Sara Džesika se odlično pokazala. :balavi:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...