Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Sasvim slucajno...kad su ovde na mene vrsili pritisak da nesto stavim za avatar...kopkao sam i nasao ga na netu...inace to je moj lik iz djetinjstva...obozavam ga...cak sam i dosta starijem bratu... kad je studirao u BG...precrtavao njegov postar...(kao fol da sam ja crtao) i slao mu ga u pismu...sa onim cuvenim potexzanjem pistonja kad ubija svoju senku..."Covjek brzi od svoje senke"....:)

Sledeci...npr. da vidim ko je ziv trenutno...hmmm evo...kompaj...:)

I oma neki kvescens...

1. Ko si sta si gde si...

2. Sta ti znaci kompaj...

3. Omikljeno pice...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Vojo, brate slatki, bio ja već dva puta na vrućoj stolici:kez:

Ali ti si novi pa 'ajde:

Ja sam bata, odnosno muško...

Živim na oko stotinjak kilometeri severno od Nova Sada...

Kompaj Segundo je (bio) jedan sjajni kubanski muzičar.

Izgleda da nisi gledao dokumentarni film 'Buena vista social club':

Toplo preporučujem:kez:

Što se pića tiče, omiljeno nemam.

Alkohol ne volim, a ime mineralne vode koju najviše pijem ti verovatno nije interesantno.

Ipak...

Ove godine sam, prvi put, lićno pripremao nekolike vrste rakija.

I dobro je uspelo.

I tako sad sebe teram da popijem po čašicu dnevno.

Imam finu kajsiju:uredu:

I šljivu:uredu:

I Dunju:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napomenuo bih da mi se čini kako je Amia jedna ozbiljna gospođa koja nema sklonosti ka zamajavanju sa mentolima poput mene, te apelujem da dotične sličice prosledi ili kolegi Kompaju ili kolegi Rančeru ili možda Adrijanu, nekako mi se čini da bi se tu kockice poklopile. :andjeo:

Ja bih je pitao za ime, prezime i broj lične karte? :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Evo, žrtvovaću se ja, Odlazeći kolega. Prihvatam da se spomenute sličice upute na moju adresu. :liza:

I uzput da priupitam:

- Koliko si gomboca "odjendared" najviše smazala?

- Najvoleš li klasiku sa šljivama ili možda neku drugu opciju, kao na primer sa kajsijama, višnjama ili...?

- Voleš li ih sa ili bez pavlake?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da mi se nije skrenula paznja,nikad ne bih ni virnula na ovu temu.Kompaj,hvala sto si upozorio stariju zenu.

Lepo sto vas zanima zitije i persona u vidu mene me .

Mogu samo da proberem fotke sa 'aljinama ,cicanim doduse.U vreme moje daaavne mladosti ,bilo sramota ici obnazen...:hahaha:a gomboce ..

ne mogu da odredim tacan broj,vrlo mi zavisi od velicine ..al' cu brojati sledeci put,pa uredno javljam taj podatak.

Vrlo mi je zao sto niste moji fb prijatelji pa bi znali i koji broj cipela nosim,ovako samo morf raspolaze sa validniim podacima .

A tu glupost od fb koristim,samo iz prakticnih razloga:uredu:

Ali za pocetak,zivim u gradu koji je crna rupa u svemu,koji je razvaljen od zemljotresa ,zarko ocekujucu povratak u zavicaj ,u moju lepu i ravnu Vojvodinu .

--- Update ---

i da ..najvolim sa sljivama ,a ne marim ni ostale varijante ..

odlazeci..

sto si vecito nadrndan ,a pises onako lepe stvari ...

sto si promenio nik,onaj lovacki ti bas cucao ,bio je ofanzivniji..ovaj mi je mnogo defanzivan:uredu:

i sto su te banovali otuda:kez: ,kad si ti bas pacifista

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne postizavam,a nesto me i ne drma inspiracija.Pravo da vam velim krvim se na dva fronta.poslovnom i hmmmmmmm..kako bih ovaj drugi front nazvala

..elem

svu snagu sam u poslednje vreme kanalisala boreci se sa vetrenjacama ,tj sa nasim zdravstvenim sistemom,koji nas sprecava da se lecimo.I da vas sad ne davim ...Napravili smo i udruzenje ..CCSVI ALIJANSA i rvemo se sa onima koji nam osporavaju pravo na jedan vid lecenja .Dobar deo dana sam na telefonu,skajpu,kucam mailove,nekad na putu ,sve vreme u kontaktu sa clanovima uduruzenja,i sa istim budalama kao sto sam ja :lol:

Sta da kazem,ovih dana sam bas rasprodata:lol:

Ne ,ono sto radim,nikako nisam zelela.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Moze dalje? ... Naravno da moze. :strikeraj: Polako upoznajemo koleginicu Georginu kroz njene postove, i lepo je sto ima sta da se procita u njima. Ae da se upoznamo malSo boljSe. Lm, georgina, ako nije tajna, koliko imas godina, bracno stanje, i kako ti se sviDZamo? :roll:

georgija je još uvek maloletna, tek joj je 40, braćno stanje...šta je to? a kako mi se svidjate...svi ste lepi, pametni, zgodni da se ponekad osećam kao da sam iz svoje nedodjije uletela pravo u vog ili playboy :hahaha: u svakom slučaju me znate oraspoložiti :ok:

Imam i ja neka pitanja:

koliko si visoka?

koliko si teška?

broj lične karte?

krvna grupa?

da li na ovom forumu vidiš potencijalnog tatu svoje potencijalne bebe?

visina 162

težina 50

lk. istekla bez broja

krvna grupa: plava

maloletna sam da bih imala decu :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

pa pazi mogu da biram :lol: ali ono što je najsladje u daru zvani "small foot" je discount koje radnje daju zbog broja tad se osećam kao pepeljuga sa malom razlikom što uz popust ne daju princa :hahaha: mada i ne znam kud bih sa njim .....

psovanje...hm...hm...vrlo retko, vrlo malo....osim u društvu meni izrazito drage osobe čija sočnost, slikovitost, maštovitost u psovanju je prosto zarazna, pa si pustim sebi na volju...tek da vidim umem li :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...