Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe.

Samo što bih fausta zamolila da izabere sledećeg, koji će da odgovara, kada prođe moje vreme, koje tek dolazi :kez:

Šta ima novo u tvom životiću?Ide li Kiki na kupanje negde ovih dana i gde?:)

Ima svašta, dugenzi, živim, uživam, pripremam se za polazak u I razred, odmaramo, malo tamoS, malo vamoS.

Kiki i ja smo se nakupali ovih dana u našem, novom bazenu :skok:

O, Gogo... :sunce:

Da li da kopipejstujem sva ona diiivna pitanja koje je meni Mara postavljala, tipa da li si nekad ribala svoju ili tuđu povraćku...ajde neću...daj ovako nešto:

voziš auto i osetiš neizdrživu potrebu da pustiš vetrić (svaka sličnost sa Veštičarom je slučajna :lol:) usled pojedena 2 tanjira prebranca za ručak...uradiš to, a baš u sledećem trenutku vidiš da te stopira tip, san snova, lik na koga si zabalavila u trenutku...frka je zato što je zima (:kez:) i svi prozori su ti zatvoreni...dakle, šta ćeš učiniti - stati po cenu da se čovek uguši ali ćeš ti uživati u njegovoj blizini ili ćeš nagaziti na gas i možda žaliti do kraja života što vam se duše nisu dodirnula...makar pod uticajem pasuljskoG nervnog gasa? :sunce:

O, Bane :skok:

Jesam, ribala sam i tuđu i svoju povraćojku.

Što se tiče drugog,a prvog pitanja.. znaš kako... u mom selu, čim neko pusti vetrić, on se usr'o.

Tako i ja. Utopljena u sredinu, u kojoj živim. :malenadramaqween:

'Ajde, fiktivno jedem i tanjire i prebranac, tako da će stolica, koju ću da pustim da bude krvava...

Zbog tanjira - razumljivo, a ne zbog porcije pasujčine.

Povezem čoveka, živa duša...

Bitno je da stigne na odredište.

Možda je i on srodna dušica, čiji gugan, kao i moje sranje miriše na ljubičicu

i shvatimo da smo srodne duše, ili dupeta...

Glava u ovom slučaju nije bitna, bez obzira na nervni gas.

DakleM, grabim, sve što mi život pruža.

Po cenu njegovog života, neću da me starost pita, gde mi mlados' bila :jokjok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gogo :kez: E 'fala Vi sto ste me metnuli de ste me metnuli :kez:

Locirana sam na terasi,jer nigde drugde ne mogu da navatam ovaj signal :dry: Nije lose za dnevnu varijantu,ali ovdeN su noci ladne,pa ko zna kako cu se provedem veceras...Mozda zapalim logorsku vatricu :lol:

Posto sam se vratila sa mora,sad se gulim kao mlad krompir,i sa nestrpljenjem ocekujem da vidim sta je ispod :roll: odmaram kod tate u Prijepolju i punim baterije da se vratim nazad u Beograd...Mesec dana ce brzo da prodje...:(

Odmaram i uzivam...Oce ko da mi se pridruzi :liza:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Izvinjavam se faustu (jao, što ja umem lepo da se izvinjavam :ggg: )

Nego... kada sam videla da je isteklo 24h, od kada je faust bio sam protiv svih,

Dala sam odgovore, koje sam dugovala Dugi i ninji, posle toga me niko ništa nije pitao, tako da sam se ovaj put provukla i prozvala Kumicu,

Kumica - Maru...

Pretvorismo igricu u DOMEN svi protiv svih :hhh:

Šalu na stranu, gledajte šta ćete - ćemo, ćeš - će.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Poslednji redovni je bio u osiguravajućem društvu, završio se neslavno nakon što sam video iznos primanja ubedljivo najuspešnijeg među kolegama. Osiguranje tamo je najobičnija piramidalna šema (Delta Generali). Drugi pravi još nisam našao, ali sreća u nesreći je što se dobro snalazim s računarima i imam par redovnih klijenata.

Ide u grad, s promenljivim uspehom, nisam baš neka faca. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...