Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Kako nam Bellissime nema skoro 48 h na ovoj temi, a ovlašćen od idejnog tvorca teme, Malene :kez: predlažem da sledeći bude Turmenbashi (uhhh..ako sam dobro napisao nik)

1. Šta najviše voliš da radiš kada ništa ne radiš?

2. Koga odavde poznaješ najduže (bilo samo virtuelno ili iz RL) i šta nam možeš reći o njemu-njoj?

3. Šta je najvrednije što si u životu postigao u profesionalnom, a šta u privatnom životu?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1. Šta najviše voliš da radiš kada ništa ne radiš?

Spavam :kez:

2. Koga odavde poznaješ najduže (bilo samo virtuelno ili iz RL) i šta nam možeš reći o njemu-njoj?

Apolodora, jednom rečju ljudina :ok: upoznali se virtuelno pa smo se par puta sreli i u RL i kao što rekoh, sve u superlativu.

3. Šta je najvrednije što si u životu postigao u profesionalnom, a šta u privatnom životu?

U privatnom živim gde sam želeo i sa osobom sa kojom sam želeo, na profesionalnom planu nisam baš mnogo uradio, izučio školu recimo...

Pošto ja ne kapiram ovu igru i ne znam šta dalje bilo bi lepo da mi neko objasni ukratko, hvala :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...