Idi na sadržaj

Preporučene poruke

odosmo u off ali biće nam oprošteno ;)

proizvođač krofni provaljen,

nisam pio pivo, vozim a to je 50km od moje kuće,

hladno je bilo ali ne pivo nego napolju,

banuo sam sa kanticom nugate i 'teo krofne,

ruku ljubim figurativno,

Mareta tad bije bilo trudno ali si ti to eto videla...

i ne vidi se na slici a ni ja tada nisam primetio ali kad sam izašao ispred zgrade sam itekako primetio da je pauk, ogroman, najveći, odneo moju limuzinu u meni tada nepoznatom pravcu, znao sam da je neka neman, niko drugi se nebi usudio da takne PPSa* a kamol' da ga odnese/veze bez mog znanja....

PPS* Pokretno Poštansko Sanduče, ko je čitao taj razume taj i shvaća, ko ne shvatja neka pita, ko pita :hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

:uzbud: ZabaC :uzbud: ......... I. Jesi L' postO poznaT u svom selu? Traze L' autograme? :treptrep: 2. Ucis ili odmaras? 3. Jesu L' velike guzve u Adi? Baskaris L' se na tamosnjem bazenu? 4. Da li te nervira ili NERVIRA, ignorisanje i nekolegijalnost? Aludiram na fidbekovanje ... i kakva si po tEm pitanju? Dobijanja i davanja istog, jelte :cica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jebem mu mater. Sad sam se setila da je jutros u pola 10 bila repriza naseg nastupa od prosle nedelje. Opet nisam gledala :ajme:

1. Ja bejah poznat odavno :treptrep: Salim se, naravno. U mom malom mistu se oduvek igrao folklor, u mojoj familiji je par njih igralo, nekako dodje prirodno "da se apgrejdujem" :kez: Moj uja je jako ponosan na mene. On ga je cepao kao mladji.

2. Ucim. Napokon.

3. Ne idem ja na bazen. Ulaznica je 200 dinara, treba tamo nesto popiti i pojesti, a ja para za to ne-mam. Zato ja lepo namestim buljson na caletov ogromni bajs iz Drugog svetskog rata, otpedalam do Tise i kupam se ceo dan. Nisam bila na bazenu dve godine i bas mi nimalo ne nedostaje. Ne moze da se meri bazen sa Tisom. Od kako sam kao klinka pokupila neko kozno oboljenje na bazenu, nisam nesto ni luda za njim.

4. Bolje receno, ide mi na kurac :kez: Nisu reputacije tu da se sa njima gadjamo na svakom cosku, naravno, niti su tu da bi blejale bez koriscenja. Nervira me kad nema fidbeka za dobar post, a ima ga za "slatke moje". Ne mislim tu na ovaj forum, govorim generalno. A sto se tice mog davanja reputacija, dam je kad imam osnov za to :beyond: Ne koristim ih umesto privatne poruke. Isto kao sto ne pisem na onoj temi za koju nemam inspiraciju, tako ni ne dajem reput ako me odredjeni post ne dojmi.

Inace, namerno nisam prosledila stolicu dalje bas da vidim ko ce se setiti da ja obozavam ovu igru :nadrndanko:

Prosledjujem stolicu Turkmenu. On jos nije bio ovde. Molicu vas da ga dovucete :kez:

Turk, odakle tako veliko zanimanje za politiku?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prosledjujem stolicu Turkmenu. On jos nije bio ovde. Molicu vas da ga dovucete :kez:

Turk, odakle tako veliko zanimanje za politiku?

Bio je Turk, mada nije bio skoro a i ne garantujem da ću svima odgovoriti na postavljena pitanja (ako sam tu, tu sam). Zanimanje za politiku, pa iskreno sve više gubim zanimanje za politiku jer mi se sve već debelo ogadilo i izgubilo svaki smisao. Za politiku hteo ne hteo se nekako moraš zanimati u ovakvoj državi kada ti je sve sa politikom i političarima usko povezano, jbga još od školskih dana krene da te prati i ne pušta te. Sad mi tako nekako pun kufer i uglavnom mi postalo sve jedno, pa donekle još pratim šta se dešava po belom svetu, ova naša žabokrečina je postala mnogo dosadna.

Turk, slusa li te devojcica? Koliko ste dugo zajedno i imas li u planu da je bezecujes 'za sva vremena'? :roll: (APP pitanje :kez:) ... Sta mislis o gosn. I. Pastoru? :cvike:

Slušam ja nju :lol: ja nisam u fazonu da ovde govorim o svom privatno životu (zato ga i zovem privatni jel da) ali evo na ovo jedno mogu odgovoriti, mi već neko vreme živimo u dvoje tako da je bezecovana što se mene tiče. Ima jedno pet leta da delimo dobro i zlo.

Ištvan Pastor, ništa posebno ne mislim o njemu. Ne štrči mi među političarima da bih nešto razmišljao o njemu.

Turke brate-prijatelju, jesi li skoro video čika Mićka, legendu?

Kog bre čika Mićka? :conf: Ako misliš na Mementa, nisam, kako sam otišao iz Banata nismo se videli već duže vreme. Ma nisam nikoga sa foruma video ne pamtim od kada :trt:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Hm, nisam očekivala ovako šokantno pitanje, al' preživeću. :uzbud:

Godine

"Ne znam koliko sam stara, niti koliko ću još biti mlada."

Bračno stanje

Razvela prvi i poslednji brak taman kada je trebalo.

Dodajem decu kao najavžniju stavku

Dva pametna sina, lepa, sportisti, liče na mene, zamalo skroz. :lol:

Da si me pitala za brojčano stanje zuba, stanje konta u banci, nekretnine, pokretnine, zanimanje, stambeni status, posao, krvnu sliku i ostale slike, za ukuse u svemu i svačemu, za trenutno emocionalno stanje, mesto rođenja, življenja... o svemu bih pisala ali, sada je gotovo. Punkt! :plaz:

Aj' sad ti ELA, ELA. Raspiši se. Jerrrrrrrrr.... ono sve što znam o tebi, to je tako, tako malo, u dvije riječi sve bi stalo... (Hvala ti Arsene, uvek me izvadiš kada sam u škripcu.) :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:lol:

24 časa zbirno ili u kontinuitetu? Ako je ovo prvo onda ću na pitanja odgovoriti ali sutra malo :plaz: A ako je ovo drugo, upravo se sprmam da izađem.

Ipak, da završim sa ovim u nadi da je to kraj, makar ovakvim manje šokantnim pitanjima.

Kada imam partnera redovno upražljavam seks. Pošto ga sada nemam, nema ni seksa, čak ga se i ne sećam.

Omiljena poza svaka samo da mi ne kvari frizuru. :lol:

Na treće ne mogu da odgovorim jer isti ne koristim.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1. Osećaj se nikada ne može opisati, godi mi, a i nešto se valja staviti na mesto za potpis. :beyond:

2. Kasno proleće, leto, leto, leto, leto pa tek onda rana jesen. Zima 157170.gif

3. Kisela testa sa naročitim akcentom na štrudlu s makom i puter kiflice.

Malu ću prošetati temom da vidim ko nije bio dovoljno dobra žrtva, a kanda mi se već neko pričinjava. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa, da krenem sa malim ali ekskluzivnim intervjuom u nadi da će Adrijan pristati da bude moj sagovornik:

1. Šta bi menjao u Somboru pa da bude kao što je nekada bio, a sve pod uslovom da u tom smislu imaš zamerki"?

2. Da li je Somborsko narodno pozorište i dalje zadržalo rejting koji je nekada imalo?

3. Uputi kritiku somborskoj vlasti ako smatraš da ima osnova.

4. Smatra li se Sombor najvećim parkom Srbije, baš kao nekada Jugoslavije?

5. S koliko poštovanja se Somborci odnose prema imenima velikana koje je Sombor izrodio?

6. Zašto somborski sir nije kao što je nekada bio, a mogao je postati srpski brend.

7. Ima li u Somboru još uvek bođoša?

8. Da li si zadovoljan promenom izgleda glavne ulice?

9. Koja je cena po m2 za stan u centru Sombora (isključujem naselja osim ako ima interesantnih i ne udaljenih od centra)?

10. U koju si osnovnu školu išao?

Unapred se zahvaljujem u nadi da ćemo se čuti dok između dve promenade po gradu svetlosti praviš predah.

P.S. I ne zaboravi skoknuti do Bersija, vredi. (Bercy, 12th arrondissement)

Uživaj! :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih da te zamolim da moje učešće u ovoj igri odložimo desetak dana, dok se ne vratim sa puta. Mogao bi sada nabrzaka odgovoriti na tvoja pitanja, ali bi ih zbrzao, a i ne bih bio u mogućnosti da odradim svoja 24 časa.

Ne bežim od "obaveze", ali zaista sada nisam u prilici da je ispunim. Večeras putujem, pa sam u fazi pakovanja, a na net tek virnem nabrzaka. Odredi nekog drugog, a mene se setite krajem sledeće nedelje.

Hvala na razumevanju.

:hvala:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

Moja omiljeTa igra :trep: Ded Adrijane, odgovaraj, treba da obrnemo krug :kez:

Edit: A di su pitanja, plavuso.. :dry:

1. Koja je tajna dooooobre riblje corbe?

2. Da li postoji nesto za cime zalis iz mladosti?

3. Po tvom misljenju, u kojoj boji vidis mene, Gogu, Aiko i Smucu (svaku ponaosob)?

4. Sta smatras da je tvoj (najveci) kvalitet?

5. Da li je dubina bitna? :kez:

Izmenjeno od strane člana Starsica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moja omiljeTa igra :trep: Ded Adrijane, odgovaraj, treba da obrnemo krug :kez:

Edit: A di su pitanja, plavuso.. :dry:

1. Koja je tajna dooooobre riblje corbe?

2. Da li postoji nesto za cime zalis iz mladosti?

3. Po tvom misljenju, u kojoj boji vidis mene, Gogu, Aiko i Smucu (svaku ponaosob)?

4. Sta smatras da je tvoj (najveci) kvalitet?

5. Da li je dubina bitna? :kez:

1. Nemam poima. Nikada nisam kuvao riblju čorbu. Kuvam samo paprikaš.

2. Paaaaaa... Siguran sam da bih s ovom pameću mnogo stvari drugačije uradio, ali da žalim za nečim, ne.

3. U jeb'te!!! :zid: (Sjet' se Mujo, sjet' se!) Stars, Goga, Smuca. Za obrazloženje značenja boja me ne pitaj, zamislih se i ovo mi palo na pamet.

4. Kao i uvek sve zavisi od ugla gledanja, tako da i kvalitet sa druge stane može da se vidi kao mana. Rekao bih da je u pitanju moja (preterana) analitičnost.

5. Dubina nije bitna! Ali zato plitkoća... :astasad:

:ljubac:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa, da krenem sa malim ali ekskluzivnim intervjuom u nadi da će Adrijan pristati da bude moj sagovornik:

1. Šta bi menjao u Somboru pa da bude kao što je nekada bio, a sve pod uslovom da u tom smislu imaš zamerki"?

2. Da li je Somborsko narodno pozorište i dalje zadržalo rejting koji je nekada imalo?

3. Uputi kritiku somborskoj vlasti ako smatraš da ima osnova.

4. Smatra li se Sombor najvećim parkom Srbije, baš kao nekada Jugoslavije?

5. S koliko poštovanja se Somborci odnose prema imenima velikana koje je Sombor izrodio?

6. Zašto somborski sir nije kao što je nekada bio, a mogao je postati srpski brend.

7. Ima li u Somboru još uvek bođoša?

8. Da li si zadovoljan promenom izgleda glavne ulice?

9. Koja je cena po m2 za stan u centru Sombora (isključujem naselja osim ako ima interesantnih i ne udaljenih od centra)?

10. U koju si osnovnu školu išao?

Unapred se zahvaljujem u nadi da ćemo se čuti dok između dve promenade po gradu svetlosti praviš predah.

P.S. I ne zaboravi skoknuti do Bersija, vredi. (Bercy, 12th arrondissement)

Uživaj!

1. Pa nisam baš siguran da bih voleo da bude kao što je nakada bilo. U tem Somboru mi najviše na ganglije ide kada neko kaže "Sombor je nekada bio"!!! Nosi se "ti" u tri lepe, a šta je Sombor sada i šta si ti uradio da bude kao nekada!? No, da se vratim na temu. Pre svega promenio bi ovu trulu žutu vrhušku, što već dvadeset godina pljačka i zakopava Sombor i privredno i kulturno i socijalno i na sve moguće načine.

2. Pa za rejting ne znam, ali mogu da potvrdim da je Narodno pozorište Sombor jedna od retkih svetlih tačaka u Somboru. Ne baš blještava, ali svakako zaslužuje svu pažnju.

3. Joj, mislim da sam dovoljno rekao u odgovoru na prvo pitanje. Sve ima zameram. Ni ono što naizgled liči da su dobro uradili, urađeno je na trulim temeljima.

4. Njega će još dugo krasiti atrubut zelenog grada. No, pre par godina je počela, a prošle se intenzivirala zamena trulih, nakrivljenih i oštećenih stabala, tako da mnoge ulice u Somboru više ne liče na sebe. Neki su razočarani tima, ja nisam. Možda bih to uradio u malo drugačijem ritmu, ali to treba uraditi.

5. Pretpostavljam kao i u drugim gradovima Srbije. Neka imena su gurnuta u zapećak, a neka se preterano eksponiraju. Evo na primer, muka mi je više od Save Stojkova i njegove instant umetnosti.

6. Ne znam ja baš odgovor na sva pitanja. Kao što se i mnoge stvari u Srbiji propuštaju i prepuštaju drugima, kao na primer šljivovica, ajvar i slično. Ne bi me čudilo da neka "eUropska" država uskoro registruje somborski sir kao svoj "brend".

7. Ima bođoša. Ali kao što rekoh u odgovoru na četrto pitanje, mnoga su posečena i u toku je njihova zamena.

8. Jesam. Ne baš najzadovoljniji, ali u svakom slučaju bolje je no što je bilo.

9. U Somboru je sve blizu centra! S biciklom si za 10 minuta u bilo kom delu grada. ;) A cena kvadrata je šarena, odprilike od 500 do 800 evra, zavisi od kvaliteta gradnje.

10. U Somboru sam išao od četvrtog razreda u OŠ "Avram Mrazović".

P.S.

Bersi sam nažalost ovog puta propustio. Nisam stigao da obiđem. Kažu, moraš nešto ostaviti i za sledeći put. :hocemojos:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...