Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Slatka moja, da si napisala "po slatkoj salati", oma bi mi došlo iz dupeta u glavu. Ovako sam se, kao zakleti mesožder, bacio na razmišljanje. A izgleda da je i onaj švaba umeš'o svoje prste. :lol: Odgovor- jesam.

I takoooo.... Da ne bi čačk'o mečku i izazvao zubarkino il' moje banovanje, sledeća na stolici je moja slatka madžarica.

Eločka, za početak, za čega si se školovala i da li to radiš? Jesi li srećna izborom?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E, nasao si gde da me ubodes :ufrci: Radila sam u struci, ali kako vreme odmice mislim da mi se ta sansa nece ponovo ukazati (ebeni realista). Vrlo sam nesrecna izborom, i steta ulozenog truda i novca ...i nosim se s tim kako znam i umem ), ma, nosim se u tri lepe ... :kafa: .............. ps. Di si za posO nasO da me pitas? :zagrljaj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Koliki..mu je?

Koliki bi ti volila...da mu je...?

Koju pozu voli/s?

Koliko puta moze/s... bez vadjenja?

Da li svaki put sVrsi/s?

Da li si se ebala, pa zaebala? Ikada nekada...

Oral ili anal...

Najbolji seks...ikada...

Seks li smijeh...

Prevara...nekad ili nikad...

Da li se lako pomiris...

Miris li se na seks...

Ebes li se i kad ti se ne ebe...

Ebes li se i kad se njemu ne ebe...

Ebes li se i kad se i tebi i njemu ne ebe...

Ebes li se i kad se i tebi njemu i citavom svetu ne ebe...

Ebes li se ikad...

Brines li se da ti se mozda nekada nece ebati...

Ako ti se mozda nekada nece ebati... sta onda...

Sta planiras u naredna tri dana...

Sta paniras u naredne tri nedelje...

Sta planiras u neredna tri meseca...

Sta planiras u naredne tri godine...

Sta planiras u narednih 30 godina...opsirno...

Ako ti muz rikne prije tebe...a ti u snazi...bil se kresnula sa nekim...

Bi li se kresnula i da ne rikne...

Bi li se kresnula...rikno ne rikno...

Ako bih ja prolazio pored tvoje kuce...da li bi me prepoznala...

Ako bi...po cemu...

malo li je...:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Vi još mene čekate?!:blink:

Nisam još pazario auto, PPS još uvek ide, za svoje godine, izgled i moje potrebe...izdržava :oki:

Koga sam sve upoznao sa ovog foruma....

Upoznao sam:

Boginju:fiju:

Smucalicu :ljubac:

Starsicu :ortak:

Gogu :kiss:

Baby :ortak:

Sanjallicu :kiss:

gazdu :ok:

znam i onu piii....Katamarana

čujem se sa Kompajom....

valjda nisam nikoga zaboravio a voleo bi da upoznam još ponekog

Izmenjeno od strane člana slavkos
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

malo se gubim ali mi nemojte zameriti....

da sam ja vozio, najduže uz pauzu za kafu i pišanje je Vrbas-Zlatar-Vrbas, nije neka daljina ali po našim putevima sasvim dovoljno da se čovek pošteno umori

trenutno imam svega 20ak fotografija u tel, nešto se uzjbo a nisam imao nikada više od 700

sve su mi fotografije drage, ono što se vidi na njima je za vas gledaoce a ono što ja znam o momentu nastanka, o okolnostima, o tome s kim sam tad bio, kako sam se osećao, zašto sam škljocnuo... taj deo vidim samo ja...

evo jedna da probudi i tvoja sećanja, ljubim vrednu ruku picture249e.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

picture249e.jpg

ono što se vidi na njima je za vas gledaoce a ono što ja znam o momentu nastanka, o okolnostima, o tome s kim sam tad bio, kako sam se osećao, zašto sam škljocnuo...

taj deo vidim samo ja...

Vidim i ja!!!

Javlja mi se.. 6a1e3558844ff9255b6a700268080675.gif

.. po energiji kojom zrači polica u pozadini, po položaju štekera na zidu,

zatim.. po obliku Venerinog brda (šake). po dužini Marsovog prsta, po erotskoj liniji, liniji života i liniji glave (hiromantija)

po šari na tanjUriću,

a naročito po specifičnoj naPupelosti ponuđenih krofni (tzv krofnice-trudnice)

jasno je (skoro 100%) da ruka koju oBojica želite da ljubite nije od Patrijarha, niti od nekog lokalnog popa

več od

862bd1be.gif

MareTa.

Mareta Božanskog.

Okolnosti su... banuo si joj na vrata i rek'o: "Jedu mi se krofne.... tvoje krofne"

Osećao si se fenomenalno, zavaljen u ugaonu garnituru i cugao pivo.... po hladnoći i jezi koja me sada proŽima, rekla bih da je pivo bilo veoma hladno.

Škljocnuo si iz polužablje perspektive, jer si, kada se sa krofnama pojavila pao na dupe ... tačnije: padao na dupe (slika je napravljena u tom padu, čime su njena vrednost i njen značaj, još veći)

SlavkoCe.. reci... jesam li poGodila?!....... jesam li sve "videla"...? bd025758.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...